Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. A u nas ciągle wilgotno i ponuro. Ohydnie. Ale u nas jak wiecie klimat bagienny. :cool3: Kundle u mnie ostrzyżone i chodzą w ubrankach. Zanim ubiorę całe towarzycho to już mam dość.
  2. Lubimy oglądać fotki. :lol:
  3. Się nie pogniewaj ale na niektórych fotkach to one wygladają jak kózki. ;) :oops: Jak wiecie to mam zestaw 2 kopiowane + 2 niekopiowane. Pamiętam ile wycierpiały po kopiowaniu uszu. :shake: Fakt nosiły je tragicznie - każde inaczej. Ale dzisiaj to jestem przeciwna kopiowaniu. I to zarówno uszu jak i ogonów.
  4. Dogo :angryy: Myślimy o Tobie Celinko. Buziaki i drapanko dla jamniorków.
  5. Mój wczorajszy post znikł. :angryy: Kolejna psią sierotką Weszka uratowała. :loveu:
  6. Celinko ale psiurki cię witały. :loveu: Ale masz ładne pasemka. :lol:
  7. Ech nie ma aparatu to i fotek nie ma. Panienki w poniedziałek i wtorek zostały ostrzyżone. Są goooołe. Jest im zimno nawet w domu. Na spacery chodzą w ubrankach, za którymi nie przepadają. :eviltong: W nocy śpią zakopane pod kołdrą.
  8. Psiury zrobiły porządek i zamknęły Weszkę w klatce ??? PS Fajna Tekla :loveu:
  9. Celinko kochana zdrowiej szybciutko. Mocno ściskamy i całujemy.
  10. Wy macie blisko na Słowację a my do Niemiec. :cool3: Ech Amiga też bym poleżała w ciepłych termach. PS Widziałaś naszą galerię?
  11. Ja właśnie wróciłam i zaczęło padać. Moja Esta skończy w lutym 12 lat. Czasami w nocy jak wskakuje na kanapę to źle wymierzy i zaryje nosem ... Słabiej już widzi.
  12. Niedobra pańcia za mały fotelik kupiła psu :cool1:
  13. [quote name='Doginka']Zęby piesio też czasem pokazuje ze strachu:diabloti:[/quote] To nie jest ze strachu. To jest atak. :cool3: Oddaj żarcie ... Ja się będę pierwsza witać ...
  14. Doginko ja tak leciutko na postrach tylko. Tak to się to małe goowienko boi wszystkiego. Ale skakać do Esty i Kajci z zębami to nie. :mad:
  15. Aniu - mocno ucałuj i pozdrów mamusię od Anki i czterech sznaucerek.
  16. U mnie szwendają się w komplecie po kanapach. :p
  17. O jaki słodziak na pierwszej fotce. Przytuliłabym się do niego. :loveu:
  18. No jak mieszkają teraz razem to mogą się rozmnożyć. :diabloti: U nas pogoda ładna. Słoneczko. Dlaczego pieprzaczki nie chcą spać razem na jednej kanapie?
  19. Skubaj cicocia skubaj. My chodzimy do fryca w listopadzie, marcu i w lecie - tak co 4 m-ce. Ja sama tylko trochę trymuję.
  20. Cwana ta Pyzula - mięśnie brzucha sobie powyrabia oglądając świat. Ładna parka - fryzurki zrobione. :lol:
  21. Ech Czarodziejko z takim uczuciem piszesz o Sabci ...
  22. A Luna miała być damą :evil_lol: Wasiu fajnie mieć domek ale do umycia 20 okien mniej fajnie. :cool1:
×
×
  • Create New...