-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
A u nas ciągle wilgotno i ponuro. Ohydnie. Ale u nas jak wiecie klimat bagienny. :cool3: Kundle u mnie ostrzyżone i chodzą w ubrankach. Zanim ubiorę całe towarzycho to już mam dość.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Lubimy oglądać fotki. :lol: -
Się nie pogniewaj ale na niektórych fotkach to one wygladają jak kózki. ;) :oops: Jak wiecie to mam zestaw 2 kopiowane + 2 niekopiowane. Pamiętam ile wycierpiały po kopiowaniu uszu. :shake: Fakt nosiły je tragicznie - każde inaczej. Ale dzisiaj to jestem przeciwna kopiowaniu. I to zarówno uszu jak i ogonów.
-
Ech nie ma aparatu to i fotek nie ma. Panienki w poniedziałek i wtorek zostały ostrzyżone. Są goooołe. Jest im zimno nawet w domu. Na spacery chodzą w ubrankach, za którymi nie przepadają. :eviltong: W nocy śpią zakopane pod kołdrą.
-
Ja właśnie wróciłam i zaczęło padać. Moja Esta skończy w lutym 12 lat. Czasami w nocy jak wskakuje na kanapę to źle wymierzy i zaryje nosem ... Słabiej już widzi.
-
Niedobra pańcia za mały fotelik kupiła psu :cool1:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Zęby piesio też czasem pokazuje ze strachu:diabloti:[/quote] To nie jest ze strachu. To jest atak. :cool3: Oddaj żarcie ... Ja się będę pierwsza witać ...
-
Doginko ja tak leciutko na postrach tylko. Tak to się to małe goowienko boi wszystkiego. Ale skakać do Esty i Kajci z zębami to nie. :mad:
-
U mnie szwendają się w komplecie po kanapach. :p
-
O jaki słodziak na pierwszej fotce. Przytuliłabym się do niego. :loveu:
- 21590 replies
-
No jak mieszkają teraz razem to mogą się rozmnożyć. :diabloti: U nas pogoda ładna. Słoneczko. Dlaczego pieprzaczki nie chcą spać razem na jednej kanapie?
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Cwana ta Pyzula - mięśnie brzucha sobie powyrabia oglądając świat. Ładna parka - fryzurki zrobione. :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A Luna miała być damą :evil_lol: Wasiu fajnie mieć domek ale do umycia 20 okien mniej fajnie. :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)