Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nie dość, że Tinka tak szybko znalazła domek to jeszcze taki milusi ... :loveu: Ale babuchol miał farta. :lol:
  2. Fajnie bo my lubimy poczytać o domkach uratowanych psiaków. :lol:
  3. No bo sznupki mini są takie naj, naj, naj ... ;)
  4. Ale Tinka ma domek. :loveu: Mi też Nuka potrafi koo i sioo w domu zrobić ...
  5. Oby się spełniły ... :lol:
  6. Hmmm no pewnie, że ... ta to musi kochać zwierzaki. :lol:
  7. Cioteczki wy macie po dwa ... A co ja mam powiedzieć? Jak mieszkalam jeszcze w bloku to miałam trzy, a teraz cztery ...
  8. Noo Bonus misiaczkowaty. Ja mam tez jedną misiaczkowatą. A co ciekawe dostają jeść to samo i jedne tyją a inne nie.
  9. Może ktoś Teosia wypatrzy???
  10. A to ja z moją gromadką. Nuka zabrana ze schronu to ta z długim ogonem. [url]http://img503.imageshack.us/img503/6673/obraz013ot8.jpg[/url]
  11. Tia Tz-eci to się na wszystskim tak znają ... :evil_lol:
  12. Ciekawe jak tam Tinka się sprawuje ...
  13. Wszystkiego najlepszego ... Jak ten czas leci ...
  14. Oooooo ... Justynko dopiero z wątku Senki się dowiedziałam ... :lol:
  15. Jak nie mniej jeść to mniej kalorycznie. ;)
  16. Ja tam lubię wszystko co ma cztery łapy i szczeka ... :lol:
  17. Cześć Mati - jakie ładne ząbki ma teraz twój jamnior. :lol:
  18. Dobrze, że ja mam panienki - więcej brzucha do czochrania ... :diabloti:
  19. Cześć :hand: Są tu też tacy co mają sznaucerki ... ;) Oleńka ale brzucholek ... :cool1:
×
×
  • Create New...