Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Rozmawiałam dwukrotnie z moją lekarką, wyniki bardzo złe, ale to już wiemy. Również stwierdziła że szanse małe, i że bardzo prawdopodobne jest, że dalsze próby podtrzymania Nuuki przy życiu nie przyniosą nic oprócz niepotrzebnego stresu i cierpienia. Jednak po namyśle zaproponowała że skoro to taka młoda sunia, to chce ją zobaczyć przed wydaniem opinii popierającej wskazanie do eutanazji. Przyjmie malutką dziś po południu, zrobi usg i wtedy wypowie się co do rokowań. Do niej terminy na dwa tygodnie do przodu zajęte, ale uprosiłam. Mąż Jagny w drodze z innym pieskiem, przekaże mi malutką przy trasie przez Gliwice, a ja ją zabiorę do przychodni. Trzymajcie mocno kciuki.
  2. Lekarz określił uszkodzenia nerek jako nieodwracalne i strukturalne, bez szans na regenerację. Malutką boli, dlatego wciąż ma taką zbolałą minę. Czekam co powie moja lekarka.
  3. Przyszły wyniki badań Nuuki, niestety są bardzo złe. Uszkodzenia nerek i trzustki prawdopodobnie po narkozie. Weterynarz sugerował eutanazję. Wysłałam wyniki lekarce która leczy mojego Dżekusia, by też je oceniła. Czekam na opinię. Nie wierzę, od pół godziny nie mogę zebrać myśli, to ... po prostu niemożliwe. wegrzynek jagnapiesnukka202207061911.pdf
  4. Nuuka miała rozszerzone badanie krwi, z profilem trzustkowym i badaniem tarczycy, by sprawdzić czy nie są powodem utrzymującej się chudości suni. Zapłaciłam : 185 zł + 15 zł za paliwo , razem 200 zł.
  5. Mój Dżekunio, (dawno temu gdy jeszcze miał zęby i nie był wybredny ) lubił tą https://allegro.pl/oferta/brit-care-adult-medium-breed-lamb-rice-12kg-9764728113 ale może Mari napisze jaką teraz stado zajada ....
  6. Moim zdaniem to jest pierwszy Rudy, ten o którym rozmawiałyśmy, za którego wyjechał Dylan. Nasz Rudy (*) to był jeszcze inny pies. Tu inne zdjęcie pierwszego Rudego, dla którego dwukrotnie była organizowana pomoc, a został - pechowiec wszechczasów
  7. To zamówimy dla niego brita, niech ma swoją karmę którą też będzie mógł się dzielić Odiś piękny jest , tylko ze zdrowiem trochę gorzej, ale nie tracę nadziei. Pokazuję go znajomym, ale ci którym bym była skłonna go oddać, zapsieni po dach, ale mam nadzieję, że Odi wcześniej czy później jednak trafi na swoją ,,wariatkę''
  8. Mam nadzieję, że pomogą Odisiowi. Mari proszę napisz, jaką karmę zamówić dla Odiego, chłopak cały czas Cię objada ...
  9. Mnie zdarzyło sie raz widzieć potrąconego kota leżacego na poboczu - gdy się zatrzymałam i zobaczyłam, że wypadło mu oko i trzyma się na na jakichś ścięgnach (nie wiem co to było bo zrobiło mi się słabo) przez moment żałowałam że się zatrzymałam. Ale tylko przez moment. Kotka w aucie tak płakała, że cierpła mi skóra. Oka nie uratowali, ale życie tak. Kocia ma dom i jest szczęśliwa, minęło kilka lat, a co jakiś czas pani która ją adoptowała przysyła zdjęcia mojej koleżance która była DT. Nie zawsze uda się zahamować, ale ratować trzeba zawsze, czy samemu się potrąciło, czy ktoś inny to zrobił. a potrącić i drzeć się, po czym odjechać ... brak słów.
  10. Spieszyła się do domu Bardzo się cieszę,że nic groźnego u suni nie widać. Tak trzymaj Shiluniu.
  11. Agat21 stała za VII 20 zł Helli (po Norci) 30 zł (5/12) Tianku stała za VII 10 zł stan konta na 04.07.2022r. : + 282 zł
  12. Dziś wpłynęły wpłaty z bazarków dla maleńkiej Nuuki. Z bazarku transportowego aż 565 zł !!! Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom, ale szczególnie wszystkim Ewie Marcie i Elig które zdecydowały że same pokryją koszt transportu Nuuki, a całość zebranych środków przekażą maleńkiej - dziękuję z całego serca Z bazarku imiennego aż 400 zł + 50 zł od Pani Urszuli znajomej Alaskan !!! Dokładam moje 45 zł i zapisuję w rozliczeniu 495 zł. Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc dla suni
  13. Szymusia stałą wsparła Elik Bardzo dziękuję
  14. Gratulacje Taka fajna wiadomość przy poniedziałku
  15. Ewa Marta stała za VII 30 zł Nesiowata stała za VII 10 zł stan konta na 04.07.2022r. : + 59 zł
  16. Elficzkowa stała za VII : 30 zł Nesiowata stała za VII : 10 zł stan konta na 04.07.22r. : + 222 zł
×
×
  • Create New...