-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Aśka7 Gratuluję nowego psa :-) Miałam przeczucie i nadzieję, że tak się to właśnie skończy dla tej cudownej suni :multi: Wprawdzie nie mnie o tym sądzić, ale uważam za słuszną opinię Dorothy w sprawie przewożenia psa; szkoda wozić połamanego psa w jedną i w druga stronę, męczyć ją podróżą i niepewnością co do przyszłego losu. Pozdrawiam i życzę powodzenia :loveu:
-
Różnie to z psami bywa: jedne uczą się błyskawicznie innym zdarzają sie takie "wypadki" nawet i w dorosłym życiu. Mojej pierwszej suczce, Psotce, postawiłam w kuchni pudełko z piaskiem i do niego załatwiała się gdy już nie mogła wytrzymać (np.gdy nas nie było w domu). Niestety po jakimś czasie z nudów zaczęła kopać dołki w tej "piaskownicy" rozsypując piasek na pół kuchni. Trzeba tylko pamiętać, żeby nie karać psa za załatwienie się w domu (i za inne przewinienia np. za zjedzenie buta) gdy nie złapaliśmy go "na gorącym uczynku" bo to nic nie da, pies nie skojarzy skarcenia gdy od przewinienia minęło już trochę czasu.
-
Hurra!! :bigcool:Musiałam 2 razy przeczytać bo nie wierzyłam, że tak szybko maluchowi udało się znaleźć domek i że zdążył przeprowadzić się przed świętami :multi: Bardzo rozsądna decyzja, wbrew powiedzeniu "co nagle to po diable" bo w czasie świąt mamy więcej czasu co dla nowego pieska, zwłaszcza szczeniaka jest bardzo wskazane. Catalina, gratuluję nowego domownika i życzę dużo radości ze wspólnego mieszkania :-) Jeżeli Dudek/ Bobik może bezpiecznie wychodzić na zewnątrz to należy go wyprowadzać w miarę możliwości bardzo często, a przede wszystkim zaraz po przebudzeniu, po zabawie, po karmieniu, przed snem i wtedy gdy się podejrzanie kręci :razz: Za każdym razem gdy uda mu się załatwić na trawniku trzeba go pochwalić. Dobrze by było w momencie zauważenia, że pies sika lub kupka w domu powiedzieć "fe!" i natychmiast wynieść go na zewnątrz i koniecznie pochwalić gdy załatwi się na polku. Trzeba to powtarzać często i konsekwentnie. Jeśli pies nie może ze względu na kwarantannę po szczepieniu jeszcze wychodzić na spacerki to należy w jakimś kącie mieszkania rozłożyć gazety (trzeba często wymieniać, żeby w domu nie śmierdziało :diabloti: ) i tam go wynosić tak jak na pole. Życzę powodzenia :thumbs:
-
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Witaj Hektorku! Życzę Ci spokojnych świąt i żeby to były ostatnie święta nie we własnym domku. -
Witaj maluszku. I wędruj na pierwszą strone choć na chwilkę.
-
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
I co? I co? :???: Są jakieś wieści? -
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór Hektorku :-) Czy ktoś cię wreszcie zauważy, maluszku :???: -
Trzeba wejść w ''panel użytkownika'', potem w ''edytuj podpis'' i tam najlepiej skopiować kod w ramce, który jest podany pod kilkoma z przygotowanych banerków.To jest najprostszy sposób, tylko,że nie do wszystkich banerków jest tak wyłożona ''kawa na ławę'' i trzeba to zrobić "ręcznie" :-) Który banerek chcesz? Jeśli do wieczora nie uda Ci się go wstawić to Ci pomogę.