Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Nikt tu nie zagląda :-( Pewnie nic nowego nie słychać u Hektorka... Nadal nikt się nim nie interesuje?
  2. Patrząc na zdjęcia Olgi trudno uwierzyć, że to ten sam biedny, nieśmiały, wystraszony pies, o którym czytałam kilka miesięcy temu. To jest wprost nieprawdopodone jak w któtkim czasie z dzikusa robi się ufna prztulanka. Olga, życzę ci samych cudownych chwil w nowym domku :-)
  3. Ludzie!! Olga ma dom :multi: i panią, która pozwala jej spać w łóżku :cunao: Jak przeczytałam zdanie, że "Olga mieszka na wsi" to zaniepokoiłam się, ale w miarę dalszego czytania niepokój zmieniał się w wielką radość :multi: ElzaMilicz, jesteś niesamowita :Cool!:
  4. Malizna, a i tak za duża dla tego kto się jej pozbył jak śmiecia :mad:
  5. [QUOTE]A właśnie, że coś słychać...[/QUOTE]Taak?? A można prosić o jakieś szczegóły? ElzaMilicz, który to juz Twój tymczasowicz, którego udało Ci się wyadoptować?
  6. Podniosę, może ktoś slicznotkę wypatrzy. Takie maleństwo dużlo miejsca w domu nie zajmuje, do małego mieszkanka się nadaje i do samolotu pewnie można zabrać jako bagaż podręczny i do koszyczka na spacerek :-)
  7. Libra jest inteligentna, pomysłowa i wspaniałomyślna :evil_lol: Na wiele sposobów sygnalizaowała, że nie życzy sobie takich poufałości, ale nie odgryzła ręki "nachalnemu intruzowi". Nie wiadomo co działo się z Librą przez te wszystkie lata, może nie jeden raz oberwała po zadku. Przygarnięta przez nas suczka przez kilka miesięcy warczała i kłapała zębami na każdego kto ją poklepał albo chciał pogłaskać nad ogonem lub nawet przytulić. To jest chyba symptom bitych psów :-( i trzeba przynajmniej kilku miesięcy, żeby pies na nowo zrozumiał, że ludzka ręka nie zawsze niesie ból.
  8. To istne sk.... żeby tak traktować żywe stworzenie :mad: Czy to się nigdy nie skończy? :placz: Sunia jest śliczna i zapewne będzie najwierniejszą przyjaciółką dla kogoś kto ją przygarnie, czego jej z całego serca życzę. :loveu:
  9. I znowu się prawie popłakałam się ze śmiechu :lol: Żeby tej kradzieży Brajl się dopuścił to jeszcze bym zrozumiała :evil_lol: ale Bajka... Hm... czyżby miała jakieś braki w uzębieniu utrudniające spożywanie posiłków? :roll:
  10. No przecież to baaardzo dorosły prawie wilk ;-) Może będzie próbowała przejąć władzę w stadzie. Trzymam kciuki, żeby jednak cieszyła się chwilą obecną zamiast wszczynać wojenki i utrudniać życie Dorocie. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  11. Spacerując dzisiaj z Gapą spotkałam panią z pieskiem podobnym troszkę do Hektorka. Okazałao się, że niedawno został adoptowany z krakowskiego schroniska. Ten miał szczęście: jest młody, nie spędził dużo czasu w azylu no i został przygarnięty przez panią, która pojechała do schroniska, "żeby zobaczyć co tam mają" :lol: Hektorku, życzę Ci, żeby Ciebie też ktoś wypatrzył i wynagrodził te wszystkie "chude" lata :kciuki:
  12. Teoretycznie tak... Chyba, że za kilka dni, gdy Libra poczuje się u Dorothy jak u siebie i zacznie pokazywać swoje prawdziwe oblicze (tfu! tfu!) Moja przygarnięta suczka najpierw schodziła wszystkim psom z drogi, albo poddawała się. Z czasem, im pewniej się czuła tym więcej czworonożnych "wrogów" sobie wynajduje.:mad: No ale to pewnie nie jest regułą :roll:
  13. Hurra!! To pierwsza, od dłuższego czasu, dobra wiadomość dotycząca Libry :multi: Mam na myśli to, że ostatnio tak nerwowo i smutno było na tym wątku. Strasznie się cieszę, że Libra wreszcie opuściła lecznicę i tak ładnie przywitała się z całym stadkiem. Jak wyglądała konfrontacja? Wypuściłaś całe psie towarzystwo na podwórko czy pojedynczo przedstawiałaś Librze kolejnych mieszkańców?
  14. Gratuluję i podziwiam. Jesteś niesamowita i bardzo zaradna :-)
  15. Jak się miewa Olga? Są jakieś poważne oferty? Gdzie te obiecane zdjęcia?
  16. I oby na tym się zakończyły jej poważne wizyty u weta :kciuki: Zdrówka Majeczko :-)
  17. Tak mi cię żal Hektorku, tak bardzo żal... :-(
  18. Śliczne zdjęcia :-) Nie mogę się napatrzeć na tą całą sforę gdy tak słodko wylegują się na łóżkach :loveu: Nieodmiennie zadziwia mnie fakt, że gdy patrzę na Brajla wydaje mi się, że on ma oczy. Zawsze "patrzy" w tą strone, w którą trzeba, tam gdzie pozostałe psy patrzą.
  19. [quote]Przyjechali państwo z Wińska by zobaczyć Olgę, ale okazało się, że jest za mała.[/quote]Na co jest za mała? :roll: Czy gdzieś było napisane, że to brytan?[quote]Jak Olga się bardzo postara to zostanie w Miliczu.[/quote] Olga, słoneczko! Staraj się maleńka :evil_lol: Tu gdzie mieszkasz nie jesteś ani za mała ani za wielka :loveu:
  20. Czy już nikt nie zagląda do Hektorka :bigcry:A może ktoś go zabrał ze schronu :niewiem:
  21. :turn-l:No, teraz widzę tego szczurka :turn-l: Wczoraj był tylko podpis i później zdjęcie w ogródku ;-)
  22. Ja tu widzę sielski obrazek. Szczura nie widzę. :niewiem: Czy Olga cosik upolowała? :hmmmm:To może w ogłoszeniach należy dodać "Lepsza niż kot-mleka nie potrzebuje i wyżywi się sama tym co upoluje" :turn-l:
×
×
  • Create New...