-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
REKS odszedł...Biega za Tęczowym Mostem
Lidan replied to BajkaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co słychać u Reksia? Jak minęła noc? -
Witam z rana :-) Jak się czuje Dolarek? Weterynarz się objawił może, albo chociaż określił kiedy znajdzie czas na wizytę u cierpiącego konika? Dorothy czy w takim razie w ogóle nie jadasz owoców ani warzyw czy tylko takie z własnej uprawy? Egzotycznych owoców w ogóle pewnie nie możesz bo wszystkie mandarynki, banay i winogrona są "zabezpieczane" przed psuciem. To chyba trudno gotować choćby zwykłą zupę bo marchewkę normalnie daje się prawie do każdej :niewiem:
-
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
Lidan replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Oj, jak Wam zazdroszczę, że możecie osobiście wygłaskać tego ślicznego szczęściarza :loveu: -
Psi szkielecik - Tibia już w nowym domu!!!!! :DDDDDD
Lidan replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Na zdjęciach w samochodzie sunia wygląda dużo ładniej niż w schronisku, widać, że jest ładnym psem. Wiem, że zdjęcia przekłamują, ale radość na pysiu jest prawdziwa :-) -
Wlkp - piękny Apollo - już w DS - wypatrzyły go kochane Człowieki :-)
Lidan replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa piękny kudłaty Apollo? Coś tu za chicho i zbyt spokojnie... W górę piesku! Może akurat ktoś dzisiaj szuka takiego fajnego faceta ;) -
To samo pytanie chodzi mi po głowie od samego początku :hmmmm: Zmiażdżone kręgi szyjne... to nie brzmi ciekawie ani optymistycznie :shake:
-
REKS odszedł...Biega za Tęczowym Mostem
Lidan replied to BajkaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj, Reksiuniu, maleńki nie choruj już więcej. Wracaj do zdrówka pieseczku i nie martw nas wszystkich :shake: W sumie to operacja była rozległa i poważna. Krwi pewnie psiak też sporo stracił. Przed operacją nie jadł, po operacji wymiotował. Dodatkowo przeżyć w ostatnim czasie miał też dużo. Nie ma się co dziwić, że schudł. Zbieraj się mały do życia, teraz powinno być już tylko lepiej :glaszcze: -
Psi szkielecik - Tibia już w nowym domu!!!!! :DDDDDD
Lidan replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Hurra :multi: Cudowne wieści na dobranoc :-) Robię bazarek dla chudzinki. Zajrzyjcie, proszę, może coś się przyda... CZekam jeszcze na kilka drobiazgów, więc chyba skończe go dopiero jutro :oops: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/w-przygotowaniu-wielki-bazar-licytacja-od-1-zl-na-szkielecikowa-suczke-130215/#post11678478][B][SIZE="5"][COLOR="Blue"]bazarek dla szkielecika[/COLOR][/SIZE][/B][/url] -
REKS odszedł...Biega za Tęczowym Mostem
Lidan replied to BajkaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Reksiu :-( Tyle się chłopak już wycierpiał i jeszcze jeść grubasek nie może :placz: Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia :kciuki: -
REKS odszedł...Biega za Tęczowym Mostem
Lidan replied to BajkaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też czekam na najnowsze wiadomości o stanie zdrowia Reksia. -
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
Lidan replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
On jest taki śliczny i taki słodki :loveu: To jest aż nienormalne, że nadal nie ma domu z prawdziwego zdarzenia gotowego wziąć tego psiaka :roll: -
REKS odszedł...Biega za Tęczowym Mostem
Lidan replied to BajkaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skoro są wyraźniejsze zdjęcia to może nowy ładniejszy banerek ;) -
REKS odszedł...Biega za Tęczowym Mostem
Lidan replied to BajkaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Reksiu :-( Czasem psy wymiotują po narkozie. Oby to nie było nic poważnego... Ciekawe co dostał do jedzenia. Może trzeba mu ryżu trochę z kurczakiem ugotować i w małych ilośch podawać. Trzymam kciuki za tą śliczną mordeczkę :kciuki: -
REKS odszedł...Biega za Tęczowym Mostem
Lidan replied to BajkaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niesamowite... Ale warto zanotować bo nigdy nie wiadomo co i kiedy może się przydać. Teraz Volt powinien jeszcze wyspecjalizować się w dietetycznej kuchni ;) -
REKS odszedł...Biega za Tęczowym Mostem
Lidan replied to BajkaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
2,5 kg ziemniaków??:crazyeye:Strasznie dużo zwłaszcza gdy porównamy z ilością mięsa... Ma się to nijak do stwierdzenia, że pies nie trawi ziemniaków (przez całe życie o tym słyszałam) ani do teori, że w domowej karmie powinny być zachowane proporcje: 1/3 mięsa, 1/3 ryżu i 1/3 jarzyn... Nawet gdyby uznać, że te jarzyny to ziemniaki i jest ich zbyt dużo... No ale jeśli sprawdozne... Człowiek uczy się przez całe życie. A teraz dziewczynki nadal jesteście chętne do odchudzanie psią dietą? :eviltong: Jak minęła noc Reksiowi? Dobrze się piesek czuje? -
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
Lidan replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest ten Homerek :multi: Fryzia również ;) -
Psi szkielecik - Tibia już w nowym domu!!!!! :DDDDDD
Lidan replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']ooo jak zaczęłam robić to nie było banerka a teraz już ktoś wkleił No ale przecież nie wyrzucę pół godziny pracy.. moze ktoś chce.. podlinkowany ;) [/QUOTE] Nie zawsze "kto pierwszy ten lepszy" ;) Twój banerek jest ładniejszy i ma wyraźniejszy napis :-) -
Już po kolejnej wizycie u weterynarza. Stwierdzono, że "zmiany skórne bardzo ładnie się goją. Zarastają sierścią. Zdecydowanie mniejsza ilość łusek na skórze." Niestety, "W uszach spore ilości ciemnożółtawej wydzieliny" Uszy wyczyszczono i przepłukano Abacilem. Zastosowane leki: Geriadog (dawkowanie 3 tabl. dziennie przez 3 tygodnie) Karsivan (1,5 tabl 2 x dziennie) Surolan krople i Imaverol Zalecenia: Antybiotyk - Forcid do końca opakowania Geriadog - 3 tabletki dziennie Karsivan - 1,5 tabl. 2 x dziennie Surolan - krople do uszu- 2 dziennie Imaverol - płyn - co 2 dni Wizyta kontrolna za tydzień Mobik czuje się lepiej :multi: Był dzisiaj wyraźnie w lepszej kondycji, ładniej chodził :-) Mąż zostawił mu kilka puszek chapi.
-
Psi szkielecik - Tibia już w nowym domu!!!!! :DDDDDD
Lidan replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Jak można doprowadzić psa do takiego stanu :placz: Czy naprawdę nie można jej nigdzie przenieść? Nie ma osobnego pomieszczenia dla chorych psów? Jakiejś izolatki, pomieszczenia gospodarczego, czegokolwiek, żeby była osobno? A może faktycznie to nie tylko strach nie pozwala jej jeść... Zrobiłam taki prosty banerek :oops: Może się przyda... [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/psi-szkielecik-wychudzona-sunia-z-katowic-szuka-domu-grozi-smierc-129995/][img]http://images27.fotosik.pl/316/c1699144a9dff750m.jpg[/IMG][/URL]