Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. A ten przystojniak nadal bez domku :razz:
  2. Budrysek miała chyba dzisiaj jechać do Lilu. Może jeszcze nie wróciła :niewiem:
  3. Nic jeszcze Budrysek nie napisała. Strasznie jestem ciekawa co u maluszka słychać.
  4. Jejku... Następna bieda... :-( Czy to się kiedys skończy :shake:
  5. Asior, dzięki za pocieszenie bo ja już po ścianach z nerwów chodziłam :roll: No to nadal kciuki trzymamy zaciśnięte :kciuki:
  6. O mój Boże... Czy coś się jeszcze da zrobić w takim przypadku?
  7. [quote name='Leyla']Nie jestem długo na dogo, adoptować wirtualnie ..dokładnie co to znaczy w Emirka przypadku,[/QUOTE] To taka drobna forma pomocy polegająca na stałym wpłacaniu pewnej sumy na psiaka, interesowaniu się nim itp. Na stronie Fundacji emir można przeczytać o = > [url=http://fundacja-emir.org/schronisko/schronisko-adopcjewirt.htm] [SIZE="3"][COLOR="Purple"][B]adopcji wirtualnej[/B][/COLOR][/SIZE][/url]
  8. Chyba coś mi umknęło :niewiem: Czyżby to blond cudo znalazło stały dom :???:
  9. Oj, bardzo zazdroszczę :wink: Jednak nie będę zachowywać się jak przysłowiowy pies ogrodnika i skoro sama nie mogłam go wziąć cieszę się, że trafił do kogoś kto go pokochał i sprawił, że uśmiech pojawił sie na psim pysiu :cunao:
  10. Faktycznie widać różnicę. Dzwoniła choć jedna osoba z allegro w sprawie Emira :???: Obserwator zniknął :sad: Przelałam przed chwilą na konto Emira 70 zł z bazarku.
  11. :Cool!::Cool!:Ależ się cieszę :Cool!::Cool!: Teraz musi być już tylko lepiej :bigcool:
  12. Czekam niecierpliwie na jakieś nowe - najchętniej optymistyczne - wiadomości o Lilu...I nadal trzymam kciuki :kciuki:
  13. Jejku... Biedny maluszek...Tak mi przykro :-( Budrysku, trzymam mocno kciuki za Lilu. Tak jak pozostali uważam, że nie możesz sobie nic zarzucić. Nikt by tego przecież nie przewidział.
  14. O jak miło czyta się takie wiadomości :-)
  15. Donoszę uprzejmie, że Emira na allegro odwiedziło już 126 osób i choć to o niczym nie świadczy Emir ma jednego obserwatora.
  16. Czas płynie i leczy rany, ale strasznie powoli... :glaszcze:
  17. Wpłaciłam 20 zł chyba ok 9 marca i deklarowałam taką samą wpłatę na pobyt w dt lub hotelu dla [U]tamtego onka.[/U] Chciałabym wiedzieć coś wiecej o tej nowej suce, bo jeśli dobrze zrozumiałam nawet jej jeszcze na oczy nie widziałaś ;) Od dawna tam jest? Może mieszka w okolicy tylko właściciele tak ją puszczają samopas? Czy ktoś ma ją na oku?
  18. [QUOTE]Zrzuciła klatke i usiłowała sie z kanarkiem bawicTyle,ze kanarek nie bardzo był chętny,a ludziki mało zawału nie dostały[/QUOTE] To znaczy, że klatka kanarkowa źle była ustawiona :cool3: Ptak czuje się bezpiecznie gdy ma klatkę na wysokości wzroku człowieka lub wyżej. Teraz pewnie przekwaterowali śpiewaka na jakąś szafę z korzyścią dla wszystkich. Mieliśmy kiedyś owczarka Elzę, która przez całe swoje życie polowała na naszą wolno latającą papugę. Na szczęście nigdy tej papugi nie złapała [SIZE="1"][COLOR="Silver"](inną niestety tak :-()[/COLOR][/SIZE]
  19. Ok. Usunęłam to niepotrzebne zdanie. Teraz trzymajcie kciuki, żeby domki się zgłaszały :kciuki:
  20. Mój bazarek dla Lilu właśnie się zakończył i niedługo wspomożemy psiaka kwotą ok 170 zł :-)
  21. Zdanie mogę usunąć... Myślałam, że to będzie dodatkowy chwytający za serce argument dla wahającego się ewentualnego zainteresowanego. Tekst jest w 90 % skopiowany z pierwszego postu, więc słowa uznania należą się Bajce :loveu:
  22. Mam nadzieję, że Emir czuje się coraz lepiej. Wy sobie wyjaśniajcie co chcecie tylko nie zapominajcie o co głównie tu chodzi, a chodzi o dobro i jak najlepszą reklamę Emira i wątku z nim związanego. A ja tymczasem spędziłam mnóstwo czasu próbująć wywiązać się z danej tu obietnicy. Oto efekty: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=597816136][FONT="Book Antiqua"][SIZE="4"][COLOR="Magenta"][CENTER]allegro dla Emira[/CENTER][/COLOR][/SIZE][/FONT][/url] Niestety, gdy udało mi się powiększyć wreszcie czcionkę kolor literek nie chciał się zmienić :-( Cosik mogę jeszcze chyba zmienić, bo nie wiem czy głupot jakiś nie popisałam. Np. nie jestem pewna gdzie aktualnie Emir przebywa :???: W Dąbrowie Górniczej? Województwo ślskie? Sprawdźcie to ogłoszenie, proszę...
  23. Ileż radości, energi i tęsknoty jest w tym psie skoro mimo bolacych niewątpliwie łap łasi się, chce biegac, spacerować i bawić się. Pamietam o mojej obietnicy zrobienia Emirkowi ogłoszenia na allegro tylko chwilowo trudno mi znaleź wiecej czasu (ja powolniak jestem). Bajka pisała, że pies musi zostać jeszcze przez tydzień w lecznicy, więc mam nadzieję,że to dwudniowe opóźnienie w ogłoszeniu nie zrobi mu wielkiej krzywdy. Może jutro się uda...
  24. Dobrze, że już jest diagnoza bo wiadkomo z czym i czym walczyć z paskudztwem. Cieszę się, że Lilu opuścila lecznicę i że obydwie z Gwazdeczką mają towarzystwo wzajemnej adoracji Budrysku, pójdziesz w butach do nieba bez względu na to czy psy mają duszę czy też nie
  25. Bardzo się cieszę, że nic złego się nie dzieje i że psisko dobrze sobie radzi :-)
×
×
  • Create New...