Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Dramuś pakuj się szcześćiarzu i szykuj do drogi ;-)
  2. Sprawdzam co u kociaka słychać i trzymam mocno kciuki za pomyśle dalsze wieści :kciuki:
  3. Może i podobna trochę ta rasowa psina ale Lilu jest dużo dużo ładniejsza :-)
  4. Taka piękność musi szybko znaleźć domek :razz:
  5. Ładne zdjęcia, śliczna mordeczka i figlarny wzrok :-) Przelałam 13 zł na konto Brysio. Bico dziekuję za przysłanie mr konta.
  6. [quote name='Brysio']ok allegro wyróznione gotowe;) [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=624490436"][B][COLOR=#2040ab]www.allegro.pl/show_item.php?item=624490436[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] Świetnie :happy1: Teraz trzymamy kciuki :thumbs: :kciuki: żeby jakaś litościwa dusza mająca dom i ogród wypatrzyła psiaka i uwolniła go od tego łańcucha. Brysio, wyślij mi pw z nr swojego konta i kwotę jaką mam przelać. U mnie kasa szybko się rozchodzi :oops: więc musze takie rzeczy robić błyskawicznie ;)
  7. Emdziolek gratuluję :multi: Bałam się, że szczeniaki zginą powynoszone gdzieś przez wystraszona suczkę. Cieszę się bardzo, że udało Ci się pozbierać całą rozinkę do kupy. Trzymam kciuki za ich przyszłość. Życzę spokojnej i bepiecznej podróży i czekam na dalsze wieści o szczeniaczkach i ich dzielnej mamusi :kciuki: Pozostałym psom oczywiście trzeba pomóc, ale to już chyba osobna sprawa i osobny wątek...
  8. Faktycznie Lilu to mały i energiczny diabełek. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że wyszła z tego urazu móżdżku (czy jak sie to poprawnie nazywało) Teraz może byc już tylko lepiej :cool2:
  9. Biedny Dramek nie wie jeszcze jakie zmiany go czekają :cool3: Nowy dom, nowe posłanie, nowa karma nowa energiczna pani i jeszcze mały człowiek :-) Bardzo jestem ciekawa jak pójdzie wzajemne przyzwyczajanie się i aklimatyzacja psiaka w Lublinie.
  10. Żal psiaka, który po tylu cierpieniach trafił na łańcuch. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie domku :kciuki:
  11. Nie dziekujcie tylko zaglądajcie na bazarek ;) [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/mix-bazar-na-fibi-136611/][B][SIZE="4"][COLOR="Magenta"]bazarek na Fibi[/COLOR][/SIZE][/B][/url] Przez cały dzień przeważnie jestem poza domem i dopiero wieczorem mogę coś tam napisać, żeby podnieść.
  12. Z przodu faktycznie Kacperek wygląda tragicznie. Te oczka i chuda łapka bez sierści strasznie przygnebiajce :-( No ale od tyłu prezentuje się całkiem nieźle ;) Przelałam dzisiaj 30 zł z pierwszego bazarku. Czekam jeszcze na jedą wpłatę z drugiego bazarku i poleci do Kacperka jeszcze z 50 zł Kacperku nabieraj siły i ciała :loveu:
  13. [quote name='Brysio']mogę zrobic allegro, takie wyroznione kosztuje jakos 13 zł[/QUOTE] Zrób i przyślij mi później nr konta i kwotę do wpłaty ;)
  14. [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/mix-bazar-na-fibi-136611/#post12205024][B][SIZE="5"][COLOR="Magenta"][CENTER]bazarek dla Fibi[/CENTER][/COLOR][/SIZE][/B][/url]
  15. Dopiero teraz trafiłam na ten wątek i nie przeczytałam jeszcze nawet połowy. Spróbuję później doczytać. Rozumiem, że pieniądze nadal są psiakowi potrzebne. Czy przyda się bazarek? Bo bazarek już jest tylko nie mogłam zdecydować dla którego zwierzaka go wystawić...
  16. Ależ się Dramusiowi hojna pańcia trafiła :lol: Znając naszą pocztę mogą nie zdążyć dostarczyć wszystkiego do niedzieli :angryy: Jeszcze tylko... 5 dni :multi:
  17. Może ktoś szybko zrobić mu allegro? Ja pokryję koszty ogłoszenia. Mi zabiera to mnóstwo czau a i tak nie wychodzi tak jakbym chciała :oops:
  18. Biedny Kacperek i biedna EVA :glaszcze: Kociak chory i obolały, opiekunka zamartwiona i po bezsennej nocy. Może dzisiaj będzie spokojniej... Jak już sie wyśpisz to przyślij mi nr konta do wpłat bazarkowych i adres, na jaki mam wysłać aniołka :-)
  19. [quote name='pajunia']Chwileczke Lidan, chyba cos ci sie pomieszalo. Komu nie chcialo sie zajac doroslymi psami. Chyba wyraznie napisalam, ze jesli te "wspaniale", tak bardzo interesujace sie losem tatusia/brata pomoga Emce go zlapac, to my go wezmiemy do nas i dzieki wielkodusznemu sponsoringowi Pani Emilli, go wykastrujemy. Wiec prosze takich bzdur nie pisac, ze nikomu sie nie chcialo zajac doroslymi psami. Wrecz przeciwnie NIKOMU Z WAS nie chcialo sie pomoc Emce w zlapaniu tych doroslych psow. Jedynie jej pomoc w zabiciu malenstw.[/QUOTE] [B]Pajunia[/B] Wiem, że gdzie rąbie się drzewo tam drwa lecą ale ... zanim kogoś zacytujesz i napiszesz, że pisze bzdury sprawdź proszę czy zwracasz sie do właściwej osoby. To nie są moje słowa... Teraz mam tylko nadzieję, że suczka nie wyniesie się ze szczeniakami i że uda się ją szybko złapać razem z jej dziećmi i zgodnie z pierwotnym planem odwieźć tam gdzie miały jechać.
  20. Nie będę czekała na odpowiedź na swoje pytanie. Minął miesiąc od ostatniego kontaktu z [B]asiunia[/B], która to zadeklarowała kupno hukajnogi na moim bazarku. Najwidoczniej nie jest zainteresowana wywiązaniem się z tej deklaracji. Unieważaniam więc ta licytację, a hulajnogę wystwaie zaraz na nowym bazarku. Myślę, że nie łamię regulaminu.
  21. Czytam i oczom nie wierzę .... [QUOTE] Straz miejska jest wlasnie na miejscu, zlokalizowali miot, majá polecone zabrac matké, ojca i szczeniéta i przewiezc je do schroniska p. Lauryna. Suczka i pies majá zagwarantowany pobyt w schronisku, jestem w kontakcie z wlascicielem, jak i z komentantem strazy miejskiej. Mogá w nim przebywac do czasu znalezienia domu, albo DT przez nas. Wszystkie kluski zostaná dzis uspione.[/QUOTE] Czy ja coś źle zrozumiałam czy emilia2280 za plecami i wbrew woli emdziolek, która prosiła i zorganizowała pomoc dla [B]matki i szczeniaków[/B] zadecydowała o odłowie i zabiciu szczeniaków mimo iż była osoba chętna do zajęcia się całą psią rodziną? Nie podoba mi się to, bardzo mi się nie podoba :angryy: Abstrachując od mojego osobistego zdania na ten temat uważam, że to nie jest w porządku wobec nikogo kto tu wszedł poproszony o konkretną pomoc i nie chodziło tu o pomoc w uspieniu szczeniaków.
  22. Antettta idziesz jak burza. Niesamowite tempo wystawiana kolejnych bazarków ;) Co słychać u Fuksika? Jak samopoczucie i humorek?
  23. O jakie wspaniałe wieści :multi: Powodzenia maleńka w nowym domku :happy1:
  24. Oj bardzo by się przydał ;) I napewno znajdzie się ktoś taki bo to ładna psina i młodziutka :loveu: Zdrowiej maleńki i nabieraj sił, a szukaniem domku zajmą się dwunożni :cool3:
  25. Nie płacz Budrysku :glaszcze: Przecież o to chodziło, żeby malizna dobry domek znalazła :happy1:
×
×
  • Create New...