Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Jejku...:multi: Strasznie się cieszę, że Jurand wreszcie opuścił schronisko i dpotarł bezpiecznie do bezpiecznego domku. Naprawdę jest śliczny :loveu: A jaki ma apartament :happy1:
  2. Wpadłam w odwiedziny do Bruna ;)
  3. Czekam z niecierpliwością na dalsze wieści :kciuki:
  4. Świetna wiadomość :multi: Żeby tylko wypalił ten domek :kciuki:
  5. Kajetanku śliczniutki :loveu: cały czas nie mogę uwierzyć, że udało się wyciągnąć cię ze schroniska i że jesteś bezpieczny :multi:
  6. No to czekamy na zdjęcia :-)
  7. Witaj kudłata mordeczko :loveu: Co słychać u Szymonka?
  8. Zrobiłam Gufiemu banerki. [CENTER][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/mieszkam-na-przystanku-gufi-czeka-na-pomoc-dt-141210/][img]http://global.images8.fotosik.pl/55/bc06c9b088e43b97.gif[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/mieszkam-na-przystanku-gufi-czeka-na-pomoc-dt-141210/][img]http://global.images8.fotosik.pl/55/cc820356bea764bd.jpg[/img][/url][/CENTER]
  9. Piłkarzyku, chyba coraz mniej osób cię tu odwiedza :-(
  10. Śliczny piesek. Może on chory, że tak leży pod ta ławką :???: Gdzie on dokładnie jest?
  11. Jasne :-) Piki jest młody i napewno ktoś się w nim kiedyś zakocha :loveu:
  12. Jak to się mówi... "Co za dużo to niezdrowo" W tym wypadku nadmiar nieogrniczonej wolności mógłby spowodować zaginięcie Kajetanka. Najważniejsze, że piesek ma swój własny kąt i nie siedzi biedaczek w schronisku :happy1:
  13. Kolejny wieczór... Nikt Szymusia nie odwiedził :niewiem:
  14. Przyszłam pogłaskac wirtualnie ślepaczka małego :loveu:
  15. A wydawało mi się, że takie śliczne puchate psiaki szybko znajdują domki :hmmmm:
  16. Czyli generalnie Frania jest zdrową sunią i tylko domku stałego jej brak ;)
  17. Czyżby szczegóły transportu właśnie się dogrywały :???:
  18. Zaglądam wieczorkiem z nadzieją na jakieś nowinki o suni...
  19. Zrobiłam Sabie banerek: [CENTER][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/uszkodzony-bark-amputacja-lapy-sterylka-aborcyjna-mlode-cialko-tyle-cierpienia-141289/][img]http://global.images6.fotosik.pl/496/dd4147580261a1d5.gif[/img][/url][/CENTER]
  20. Luzia&Funia czy szczurki rozchodzą się do nowych domów i robią już miejsce dzikusce?
  21. Cisza :shake: Nikt nie zagląda, nikt nie dzwoni :niewiem:
  22. Nikt nie zajrzał przez cały dzień do Szymonka :mad:
×
×
  • Create New...