Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Czy są jakieś wieści z nowego domku Bonusika :???:
  2. Taaa... przynajmniej byłoby odrazu wiadomo na czym stoimy :p
  3. Lidan

    Metamorfozy

    Jak ja lubię ten wątek :loveu: Tu się człowiek relaksuje oglądając i czytając jak z przerażonych sponiewieranych bezdomniaków robią się znów normalne wesołe zwierzęta :-)
  4. [quote name='truskawa144']Zuzie to my już jedną mamy:evil_lol::loveu:[/QUOTE] No właśnie :eviltong: A suczka ma plamkę na lewym chyba oczku to imę będzie się zaraz kojarzyło z nią :loveu:
  5. Jak widać ludzie niezbyt dokladnie czytają co jest podane w ogłoszeniach. Ja też dostaję czasem maile z pytaniami o psa, ktoremu robię ogłoszenie choć zawsze podaję namiary na osobę bezpośrednio odpowiedzialną za adopcje. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany to przeważnie zastosuje się do prośby o ponowny kontakt z osobą podaną w ogłoszeniu. Niestety wiele ludzi działa pod wpływem chwili i szybko znajdują innego psa nawet nie czekając czasem na odpowiedź, a Verter niestety wyjatkowo pechowy pod tym względem jest. Jeśli dobrze pamiętam to już kilka osób była nim zainteresowana...przez 15 minut :angryy: A to taki ładny piesek ;)
  6. A ja proponuję dla suczki imię Plamka, Łatka lub Ama :p Clo, przydałoby się więcej informacji o psach: wiek, płeć, wielkość...
  7. O mój Boże... Jakie biedactwo :placz:
  8. gonia66 bardzo mi przykro z powodu Twojej suni Jestem przekonana, że zrobiłaś wszystko co zrobić mogłaś w tej sytuacji. Ludzie umierają z powodu serca nawet leżąc w szpitalu, czyli będąc pod fachową opieką. Wiadomo, że zwierzęta nie zawsze okazują, że cierpią -taka ich natura, dlatego mogłaś nie zauważyć pierwszych objawów. Wiadomo również, że trudniej zdiagnozować zwierzęta bo nie powiedzą co im dolega i tylko na podtsawie naszych obserwacji i interpretacji psiego zachowania możemy podejrzewać co może być przyczyną danego zachowania. Nie spodziewałaś się śmierci pieska stąd nie było powodu, żeby czuwać. Widocznie tak właśnie miało być. Ciapusia pożegnała się z Tobą na swój własny sposób i odeszła wtedy gdy przyszedł jej czas. Była do końca w bezpiecznym i znanym domku, a nie w zimnej lecznicy, wśród kochających ją ludzi i to jest najważniejsze. Nikt i nic nie jest w stanie złagodzić Twojego bólu i tęsknoty, na to przyjdzie czas później. Nie bez powodu powtarza się, że czas leczy rany. Trzymaj się goniu :glaszcze: i nie zadręczaj bo to i tak już niczego nie zmieni.
  9. Super wieści :multi: Powodzenia Bonusiku :bye:
  10. Brawo :klacz: To się nazywa kawał dobrej roboty :cool2:
  11. A ja i tak przeleję zaraz moje grosiki żeby nie zapomnieć...
  12. Będą z niej jeszcze ludzie :happy1:
  13. [img]http://images8.fotosik.pl/78/ba2a89cd5f324c7emed.jpg[/img]
  14. [quote name='Sabina02'] I jedna wazna rzecz - Zapytajcie cioteczke bubu od Lolusia czy ma jeszcze wozeczek po Lolusiu, bo Lolus juz chodzi sam. To jest taki sam wozek jak Iti ma, tylko troche mniejszy. Trzeba by bylo wymierzyc Molly i sprawdzic z bubu czy tamten wozek by pasowal. :lol:[/QUOTE] Loluś to pies, który wyjatkowo mnie zaskoczył tym, że chodzi. Tak wyglądał na swoim wózeczku [img]http://img15.imageshack.us/img15/9470/dsc0908r.jpg[/img] A tak wyglada teraz :multi: [img]http://img188.imageshack.us/img188/282/dsc0284a.jpg[/img] Tu jest więcej jego zdjęć: [url]http://www.dogomania.pl/forum/12445399-post1008.html[/url] Dla mnie to prawdziwy cud, że pies, który miał złamany kręgosłup biega i jest taki szczęśliwy.
  15. A to jest chyba ten Koleś czy Kumpel, któremu mamy w pierwszej kolejności znalezć dom...chyba, że coś poplątałam :roll: [img]http://images8.fotosik.pl/78/d73a9237bf248409med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/6cd101f4f45c5540med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/2de4c7a3575162e4med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/36d1cd7fc66cc28bmed.jpg[/img] Ładny piesio (lubię takie :-) ) ale chyba już nie szczeniaczek :lol:
  16. To chyba Ciapuś :-) [img]http://images8.fotosik.pl/78/3195625c5288bff6med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/d98ddc0ebb216a33med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/ba4da2c2a4e10eb4med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/337b67126bb4f715med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/00328b335ca7cc25med.jpg[/img]
  17. Wreszcie dogo działa, więc wkleję zdjęcia, które dostałam od clo. Z rozpędu wkleiłam je najpierw do wątku szczeniaków, ale jeśli tam nie przeszkadzają to niech zostaną... Zgodnie z podpisem, którym były opatrzone zdjęcia te małe czarne robaki to Kluchy ;-) [img]http://images6.fotosik.pl/519/8eb3eeaddcf008b2med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/c59f4ad8200a608amed.jpg[/img] A jeden z tych dwóch pisaków to Kiara (pewnie ta tłamsząca) [img]http://images6.fotosik.pl/519/c8dff213d3abfb5bmed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/4c7fae9adedb0247med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/dfd97219436f33b2med.jpg[/img]
  18. [img]http://images8.fotosik.pl/78/d73a9237bf248409med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/6cd101f4f45c5540med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/2de4c7a3575162e4med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/36d1cd7fc66cc28bmed.jpg[/img]
  19. [img]http://images6.fotosik.pl/519/00328b335ca7cc25med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/3195625c5288bff6med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/d98ddc0ebb216a33med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/ba4da2c2a4e10eb4med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/337b67126bb4f715med.jpg[/img]
  20. A tu są szczeniaczki podrzucone do lecznicy, w której clo sterylizowała Lolę. Tak jakoś z rozpędu mi się tu wrzuciło ;-) [img]http://images6.fotosik.pl/519/8eb3eeaddcf008b2med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/c59f4ad8200a608amed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/c8dff213d3abfb5bmed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/4c7fae9adedb0247med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/dfd97219436f33b2med.jpg[/img]
  21. Mogę wkleić zdjęcia ale nie obiecuję, że zdążę w tej chwili chwili, tzn jesli jest dużo to pewnie dopiero późnym wieczorem zdążę. Wyślij na [email][email protected][/email]
  22. Uff... No to chociaż tu jest ok. A jak zdrówko psiaka? Czy juz po wizycie w lecznicy?
  23. Łada dziewczynka :loveu: Do szafki z butami wlazła ? ;)
  24. zuzia63 intrygujesz :roll: Po spacerze odpocznij w ...łazience :oops: Najlepsze pomysły tam przychodzą do głowy ;)
×
×
  • Create New...