-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Czy są jakieś wieści z nowego domku Bonusika :???:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Taaa... przynajmniej byłoby odrazu wiadomo na czym stoimy :p -
Jak ja lubię ten wątek :loveu: Tu się człowiek relaksuje oglądając i czytając jak z przerażonych sponiewieranych bezdomniaków robią się znów normalne wesołe zwierzęta :-)
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Jak widać ludzie niezbyt dokladnie czytają co jest podane w ogłoszeniach. Ja też dostaję czasem maile z pytaniami o psa, ktoremu robię ogłoszenie choć zawsze podaję namiary na osobę bezpośrednio odpowiedzialną za adopcje. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany to przeważnie zastosuje się do prośby o ponowny kontakt z osobą podaną w ogłoszeniu. Niestety wiele ludzi działa pod wpływem chwili i szybko znajdują innego psa nawet nie czekając czasem na odpowiedź, a Verter niestety wyjatkowo pechowy pod tym względem jest. Jeśli dobrze pamiętam to już kilka osób była nim zainteresowana...przez 15 minut :angryy: A to taki ładny piesek ;) -
O mój Boże... Jakie biedactwo :placz:
-
Ostatnie chwile mojej ukochanej Ciapulki...22.08.2009..[*]
Lidan replied to gonia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gonia66 bardzo mi przykro z powodu Twojej suni Jestem przekonana, że zrobiłaś wszystko co zrobić mogłaś w tej sytuacji. Ludzie umierają z powodu serca nawet leżąc w szpitalu, czyli będąc pod fachową opieką. Wiadomo, że zwierzęta nie zawsze okazują, że cierpią -taka ich natura, dlatego mogłaś nie zauważyć pierwszych objawów. Wiadomo również, że trudniej zdiagnozować zwierzęta bo nie powiedzą co im dolega i tylko na podtsawie naszych obserwacji i interpretacji psiego zachowania możemy podejrzewać co może być przyczyną danego zachowania. Nie spodziewałaś się śmierci pieska stąd nie było powodu, żeby czuwać. Widocznie tak właśnie miało być. Ciapusia pożegnała się z Tobą na swój własny sposób i odeszła wtedy gdy przyszedł jej czas. Była do końca w bezpiecznym i znanym domku, a nie w zimnej lecznicy, wśród kochających ją ludzi i to jest najważniejsze. Nikt i nic nie jest w stanie złagodzić Twojego bólu i tęsknoty, na to przyjdzie czas później. Nie bez powodu powtarza się, że czas leczy rany. Trzymaj się goniu :glaszcze: i nie zadręczaj bo to i tak już niczego nie zmieni. -
Super wieści :multi: Powodzenia Bonusiku :bye:
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Brawo :klacz: To się nazywa kawał dobrej roboty :cool2: -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Lidan replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
W górę śliczne pieseczki :-) -
Będą z niej jeszcze ludzie :happy1:
-
[img]http://images8.fotosik.pl/78/ba2a89cd5f324c7emed.jpg[/img]
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02'] I jedna wazna rzecz - Zapytajcie cioteczke bubu od Lolusia czy ma jeszcze wozeczek po Lolusiu, bo Lolus juz chodzi sam. To jest taki sam wozek jak Iti ma, tylko troche mniejszy. Trzeba by bylo wymierzyc Molly i sprawdzic z bubu czy tamten wozek by pasowal. :lol:[/QUOTE] Loluś to pies, który wyjatkowo mnie zaskoczył tym, że chodzi. Tak wyglądał na swoim wózeczku [img]http://img15.imageshack.us/img15/9470/dsc0908r.jpg[/img] A tak wyglada teraz :multi: [img]http://img188.imageshack.us/img188/282/dsc0284a.jpg[/img] Tu jest więcej jego zdjęć: [url]http://www.dogomania.pl/forum/12445399-post1008.html[/url] Dla mnie to prawdziwy cud, że pies, który miał złamany kręgosłup biega i jest taki szczęśliwy. -
A to jest chyba ten Koleś czy Kumpel, któremu mamy w pierwszej kolejności znalezć dom...chyba, że coś poplątałam :roll: [img]http://images8.fotosik.pl/78/d73a9237bf248409med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/6cd101f4f45c5540med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/2de4c7a3575162e4med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/36d1cd7fc66cc28bmed.jpg[/img] Ładny piesio (lubię takie :-) ) ale chyba już nie szczeniaczek :lol:
-
To chyba Ciapuś :-) [img]http://images8.fotosik.pl/78/3195625c5288bff6med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/d98ddc0ebb216a33med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/ba4da2c2a4e10eb4med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/337b67126bb4f715med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/00328b335ca7cc25med.jpg[/img]
-
Wreszcie dogo działa, więc wkleję zdjęcia, które dostałam od clo. Z rozpędu wkleiłam je najpierw do wątku szczeniaków, ale jeśli tam nie przeszkadzają to niech zostaną... Zgodnie z podpisem, którym były opatrzone zdjęcia te małe czarne robaki to Kluchy ;-) [img]http://images6.fotosik.pl/519/8eb3eeaddcf008b2med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/c59f4ad8200a608amed.jpg[/img] A jeden z tych dwóch pisaków to Kiara (pewnie ta tłamsząca) [img]http://images6.fotosik.pl/519/c8dff213d3abfb5bmed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/4c7fae9adedb0247med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/dfd97219436f33b2med.jpg[/img]
-
SZCZENIACZKI ze Schroniska 'As' - proszą o MIŁOŚĆ!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[img]http://images8.fotosik.pl/78/d73a9237bf248409med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/6cd101f4f45c5540med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/2de4c7a3575162e4med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/36d1cd7fc66cc28bmed.jpg[/img] -
SZCZENIACZKI ze Schroniska 'As' - proszą o MIŁOŚĆ!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[img]http://images6.fotosik.pl/519/00328b335ca7cc25med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/3195625c5288bff6med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/d98ddc0ebb216a33med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/ba4da2c2a4e10eb4med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/78/337b67126bb4f715med.jpg[/img] -
SZCZENIACZKI ze Schroniska 'As' - proszą o MIŁOŚĆ!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A tu są szczeniaczki podrzucone do lecznicy, w której clo sterylizowała Lolę. Tak jakoś z rozpędu mi się tu wrzuciło ;-) [img]http://images6.fotosik.pl/519/8eb3eeaddcf008b2med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/c59f4ad8200a608amed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/c8dff213d3abfb5bmed.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/4c7fae9adedb0247med.jpg[/img] [img]http://images6.fotosik.pl/519/dfd97219436f33b2med.jpg[/img] -
Mogę wkleić zdjęcia ale nie obiecuję, że zdążę w tej chwili chwili, tzn jesli jest dużo to pewnie dopiero późnym wieczorem zdążę. Wyślij na [email][email protected][/email]
-
Uff... No to chociaż tu jest ok. A jak zdrówko psiaka? Czy juz po wizycie w lecznicy?
-
Łada dziewczynka :loveu: Do szafki z butami wlazła ? ;)