Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=827651190][SIZE="5"][CENTER][B][COLOR="#800080"]nowe allegro Łatka[/COLOR][/B][/CENTER][/SIZE][/url]
  2. Jutro się tym zajmę... jak zdążę :-)
  3. No i czemu nikt nie chce tego łaciatego pychola :hmmmm: Allegro Łatka skończyło się.
  4. I co z Sunny? Pojechała? Dojechała? Została w nowym DS?
  5. Niedawno zastanawiałyśmy się z kolezanką czy u Brajla wszystko w porządku. Wygląda na to, że jest ok :-)
  6. Zaznaczam...
  7. Czyli jest poprawa :multi: Oby tak dalej :kciuki:
  8. Cieszę sie, że z Lusią nie jest gorzej. Cały czas trzymam kciuki za tą ślicznotkę :kciuki:
  9. Prawie popłakałam się z wrażenia :p Cieszę się ogromnie :multi: Bardzik, trzymaj sie pieseczku i bądź coraz grzeczniejszy :bye:
  10. Pies to pies ;) Jeśli pani treserka jest dobra to powinna znać się na charakterach i zachowaniach psów i coś doradzić :roll: Będąc na miejscu jest szansa, że zauważy czy w jakiś sposób pies nie jest prowokowany do takich zachowań. Choć na wyniki i tak przyjdzie trochę poczekać. Trzymam kciuki za Barda i jego rodzinkę, żeby cierpliwości im nie zabrakło :kciuki:
  11. Miałam nie wpłacać nic bo podobno mam nadpłacone, ale z rozpędu przelałam swoją dyszkę razem z innymi deklaracjami. Tym samym wypełniłam swoje zobowiązanie do końca tego roku ;) Chyba, że znowu zapomnę i zrobię kolejną wpłatę :evil_lol:
  12. Jeśli tylko są w stanie przeżyć narkozę to chyba nie jest to najgorszy pomysł. Bardzo prawdopododne, że gryzienie sprawia im ból i dlatego jedzą mniej. Ostatecznie sporo starych psów traci zęby i jakoś bez nich sobie radzą.
  13. Jak się miewa Julek? Utrzymanie psa w DT lub w hoteliku byłoby dużo droższe dlatego uważam, że jeśli jest taka możliwość i są na to środki warto troszkę pomóc Jagodzie w kupnie karmy dla pieska. 200 zł jakie pewnie w przybliżeniu trzeba zapłacić za worek karmy to spore obciążenie dla wielu z nas.
  14. Znudzony? Zapsany? Ale i tak śliczny :-)
  15. Podświetlenie dorzucam od siebie więc należy się 14 zł ;)
  16. Dzielny maluch :happy1:
  17. A ja byłam pewna, Sunny grzeje juz doopke w nowym wspaniałym domku :hmmmm: Szlag by to trafił :angryy: [quote name='agusiazet']Kurczę, ludzie to są czasem zupełnie nieodpowiedzialni, nie znaja wlasnego psa, czy co? Ja nadal nie dostałam konta![/QUOTE] Niektórych rzeczy nie da się przewidzieć. Ja byłam pewna, że moja Gapa zagryzie każdą suke, która przestąpi próg mieszkania a tymczasem znaleziomna Kola żyje bezpiecznie u nas już ponad 2 miesiące.
  18. Czyli Bard pojechał po nowe lepsze jutro :p Nie smuć się clo. "Instytucja" DT to wspaniała sprawa. Niejednemu psu uratowano w ten sposob życie i później znaleziono wspaniały DS. Bard, bądź grzeczny bo to Twoja druga szansa na nowe lepsze życie :bye:
  19. Czytam i łzy cisną mi się do oczu :-( Co ten biedny pies musiał przeżyć, ile cierpienia doświadczyć :placz:
  20. Ogłoszenie Łatka jest już wyróżnione.
  21. Nadrabiam zaległości, które mi się w czytaniu dogo narobiły i strasznie miło czytać, że ta sliczna suczka już jest bezpieczna i w domku :happy1:
  22. Brak chętnych do sponsoringu :shake: Pomóżcie Sunny dotrzeć do własnego domku...
  23. :multi::multi::multi: Świetne wieści :-)
  24. [quote name='Renata5']Taaa,odpocznę SE w szpitalu,bo idę na badania:cool1:[/QUOTE] Ups... Ale i tak polenisz się trochę... z konieczności :eviltong: Powodzenia :kciuki: [QUOTE]lidan wyroznij i odbajeruj jak zawszemy przeslemy pieniazki[/QUOTE] ok :-)
  25. Gratuluję Julkowi domku i życzę samych radosnych dni jemu i jagoda1403 :multi:
×
×
  • Create New...