Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. ANETTTA, Chyba w tekście allegro zakradł się błąd: [QUOTE]Wszyscy, którzy chcieliby pomóc w utrzymaniu suni mogą wpłacać pieniądze na konto podane poniżej z dopiskiem "[COLOR="#ff0000"]dla SZARUSI[/COLOR] ".[/QUOTE] Spróbuję wrzucić troszkę przerobiony tekst z allegro na kilka stron z ogłoszeniami.
  2. Znowu nadrabiam zaległości w czytaniu. Gorzej tu niż w szkole ;-) Jak człowiek odpuści ze 3 dni to ma masę do przeczytania. Ale, że równocześnie czytałam watek Grubcia to już nie jestem pewna czy coś mi się nie pomieszało. Megi nadal w schronie? Miejsce dla niej jest ale deklaracji jest za mało? Tak :???:
  3. Też tak zrozumiałam, tzn, że już mała jest bezpieczna. Naprawdę śliczna sunia, mimo słusznego wieku :-) Niestety część ludzi to bezduszne potwory. Niedaleko mnie znaleziono przed świętami prześliczną płaczącą domową kotkę. Sąsiedzi mówili, że widywali taką kotkę na jednym z balkonów. Moja sąsiadka poszła do tego mieszkania i zapytała dlaczego właściciel pozbył się kota i to w taki mróz. Odpowiedział, że żadnen kot u niego nigdy nie mieszkał. Ciekawe tylko po co mu transporterek na balkonie...
  4. Nie miałam czasu ostatnio na śledzenie wszystkich wątków ale może teraz to się zmieni bo mam trochę wolnego. Cieszę się, że Grubcio tak szybko przeprowadził się do hoteliku i że już jest bezpieczny i spokojny :-)
  5. Prześliczny uszatek :-) Co za drań pozbył się takiej ślicznoty. Mało miejsca zajmuje, mało zje :niewiem: Trzymam kciuki za szybkie znalezienie miejsca dla "misia" :kciuki:
  6. Zdjęcia Siwej i Dakoty są wspaniałe. Psice śliczne, zadbane, futerko odrasta :-) Jeśli ten bazarek aktualny to mogę dorzucić 1 parę nowych butów ochronnych trixe w rozmiarze M i jedną parę rozmiar L, takich jakie sa na tym zdjęciu: http://animalia.pl/produkt,8034,74,Trixie_Buty_ochronne_dla_psa.html Buty są nowe, ale bez pudełek.
  7. No wreszcie :-) Bo już się piesek tam trochę zasiedział :p
  8. Kiedy zainteresowana Kiarą pani ma przyjechac poznac sunie? A może już była :???:
  9. Czy ta pani, która pytała o Lillu to może Anna W. :???: Pytam bo do mnie napisała i pytała czy Lilu urośnie jeszcze. Odpisałam, że nie i że w sprawie adopcji powinna pisać lub dzwonić korzystając z podanych na allegro namiarów. Jutro kończy się allegro Lilu. Jest 3 obserwatorów.
  10. Oj Łatku...Czemu nikt nie chce dać ci domku? Urodę Reksia masz, jestes zdrowy i nie stary, nie za duży i miły :hmmmm: Zamierzasz zostać na stałe w obecnym domku :???: Hi hi.. Allegro Łatka skończyło się chyba 3 dni temu. Dopóki nie ureguluję zaległych płatności na allegro nowych ogłoszeń nie będę wystawiała, a nie ureguluję bo nie mam w tej chwili czym :(
  11. No to może spotkamy się o 12-ej? Jeśli nie pasuje to podaj inną godzinę. Jak będzie przyzwoita pogoda to wezmę ze sobą jako znak rozpoznawczy jedną z moich suczek. Chyba podałam Ci kiedyś mój nr telefonu, ale na wszelki wypadek podaję jeszcze raz 516677039 Lusia jest prześliczna i bardzo fotogeniczna. Jestem pewna, że dzisiejszy spacerek sprawił jej wiele radości :-)
  12. Może te amory Spajkiego nie są takie złe :hmmmm: Rozgrzeje się chłopak w te mroźne wieczory i poranki :p
  13. [quote]Ale jak tylko zacznę wychodzić, to się odezwę, myślę że to już na dniach, ale zobaczymy. Pod multikino mam jeden autobus, 138 więc tam można by się umówić?[/quote] Ok [B]suggar[/B] Możemy spotkać się na przystanku pod multikinem. Daj znać jak będziesz już w stanie przyjechać. Jeśli będę na chodzie to wyjdę lub poproszę męża lub sąsiada. Posłanko jak się zwinie to nie zajmuje tak dużo miejsca i nie jest ciężkie. Ja je przewiozłam w autobusie. Ewentualnie mogę wysłać je pocztą.
  14. Miło czytać takie dobre widomości :-) Nie wiem czy wiecie, że w Krakowie KTOZ też może pokryć koszty sterylki. Pisałam kilka miesięcy temu do nich w tej sprawie. Tzn. ja mam suczkę znalezioną w Krakowie, ale to chyba mało ważne skąd jest pies, ważne, że mieszka w Krakowie ;-) Pytałam czy mogą pokryć koszty operacji bezdomnej suczki i jak to wygląda. Odpisali, że trzeba się zwrócić do nich z pisemną prośbą (może byż mail) i oni wskażą lecznicę, w której wykonany zostanie zabieg za darmo. Można im zasugerować jakąś konkretną lecznicę i być może wezmą ją pod uwagę, zwłaszcza jeśli nie będzie bardzo droga. Formalności trwają ok 2 tygodnie. [QUOTE]Jeżeli dalej chcesz przyjechać. To napisz mi kiedy i o której Ci pasuje to się zgadamy][/QUOTE] [B]Suggar[/B],Idę jutro do szpitala na mały zabieg i wiem, że będę miała przynajmniej tydzień zwolnienia lekarskiego, więc raczej nie będę mogła jeździć po Krakowie narażając się na spotkanie kogoś z pracy. Jeśli mogłabyś podjechać do mnie w przyszłym tygodniu lub choćby gdzieś bliżej mnie (Mieszkam niedaleko Parku wodnego) to jestem do dyspozycji.
  15. Jak się miewa Kiara? Zdrowa, energiczna i gotowa do ewentualnej przeprowadzki? Strasznie bym chciała, żeby już miała sój własnyc domek... raz na zawsze :kciuki:
  16. Dzięki Bogu za takiego wspaniałego Anioła. Jak sobie Lusia radzi z chodzeniem? Można jakieś nowe zdjęcia prosić? Przypominam, że posłanko dla Lusi nadal czeka u mnie. Jeśli nie jest potrzebne to proszę o tym napisać. Biednych psów jest tu pod dostatkiem. Ostatecznie można je nawet na bazarku wystawić i w ten sposób może zdobyć parę złotych np. na karmę dla Lusi... Akurat przyszło mi to do głowy.
  17. Dotałam i ja za sprawą clo. Wiele nie pomogę, przynajmniej nie w tej chwili ale będę zaglądać na wątek.
  18. [B]agnest[/B], wyróżnij allegro bo clo nie da Ci z tym spokoju :p
  19. I cisza... Nikt nie dzowni, nie pyta o śliczną podhalankę?
  20. Oto obiecana [CENTER][B]Ankieta przedadopcyjna (pies)[/B][/CENTER] 1. Czy mieszkacie Państwo w domu czy w mieszkaniu? Czy mieszkanie jest Państwa własnością, czy jest wynajmowane? 2. Czy obecnie w Państwa domu mieszkają jakieś zwierzęta? Jakie? 3. Czy w Państwa rodzinie były wcześniej zwierzęta i jakie były ich losy? 4. W jakim wieku są dzieci (jeśli są)? 5. Czy wszyscy członkowie rodziny akceptują fakt adopcji psa i godzą się na nowego domownika? 6. Co będzie się działo w czasie Państwa wyjazdów, wakacji itp? 7. Pies może żyć kilkanaście lat. Czy przewidziane jest miejsce dla psa w życiu państwa rodziny na tak długo? 8. Psy porzucone są często po przejściach, mogą odczuwać lęk, w nowym miejscu być zestresowane nawet przez dłuższy czas, mogą nie wiedzieć, że załatwia się na dworze, posiusiać się nie tam gdzie trzeba, mogą coś zniszczyć itd. Czy jesteście Państwo gotowi to znieść? 9. Czy w domu Państwa są osoby z alergią na sierść lub ślinę psa? 10. Czy planują Państwo wydatki związane z zakupem akcesoriów dla psa? 11. Psy chorują - tak jak ludzie- i leczenie czasem jest kosztowne. Czy jesteście Państwo na to przygotowani? Posiadanie psa wiąże sie także z koniecznością szczepień, odrobaczania, profilaktyki przeciw pchłom i kleszczom itp. Czy jesteście Państwo gotowi ponosić te wydatki? 12. Jaki jest Państwa stosunek do kastracji/sterylizacji zwierząt? 13. Czy kesteści Państwo gotowi podpisać umowę adopcyjną, w której ważnym punktem będzie deklaracja, że pies NIGDY nie trafi na ulicę albo do schroniska - a w razie gdybyście Państwo jednak nie mogli go zatrzymać, oddacie go Państwo wyłącznie przedstawicielowi wolontariatu? 14. Czym zamierzacie Państwo żywić psa? 15. Czy zgodzą się Państwo na wizytę przedstawiciela wolontariatu w PAństwa domu przed adopcją i po adopcji (to także punkt umowy)? Koleżanka znalazła to w internecie ale nie wiem gdze dokładnie.
  21. Jutro przepiszę to co mam wydrukowane, bo teraz zasypiam już na siedząco ;-)
  22. Napewno skończyły się wyjazdy na wczasy :hmmmm: ale ...swoje już wyjeździliśmy :-) Przeżyjemy :p
  23. Kurcze...szkoda, że tyle czasu, ogłoszeń i przygotowań poszło na marne. Znowu jesteśmy w punkcie wyjścia :hmmmm: No ale Kiara jest ładna to pewnie szybko znajdzie następny domek. A o to czy mieszkanie jest własne trzeba pytać. Ja wprawdzie nie robię wizyt przedadopcyjnych ale jak Kola była jeszcze "na wydaniu" to na wszelki wypadek miałam przygotowany zestaw pytań ściągniętych z internetu i jedno dotyczyło właśnie mieszkania. Nie marw się clo, będzie dobrze.
  24. Troszkę podreksiowane [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=869664066] [B][COLOR="#00ff00"][U]ALLEGRO REKSIA[/U][/COLOR][/B][/url] Nic nowego nie wymyślę...
  25. Co to za guzy miał wycinane Grubcio? Były badane? Złosliwe?
×
×
  • Create New...