Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Chyba za duże zdjęcia chciałam wkleić. Oporządzę moje psie i ptasie stado i spróbuję jeszcze raz. wellington, dzięki za wklejenie tego zdjęcia.Będzie o jedno mniej do zmniejszania :p No to wrzucimy i tu jakieś zdjęcia :) Cd sesji łóżkowej, którą zaingurowała weelington ;-) [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1192/ko1e.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9886/ko2fm.jpg[/IMG] Na parapecie też fajnie się śpi choć wskakiwanie tam jest powodem wstawienia zamka do drzwi od kuchni :p [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/176/naparapecie.jpg[/IMG] Tak czekamy na spacerek [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1614/przedspacerem.jpg[/IMG] A tak spacerujemy [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6051/spacerz.jpg[/IMG] Dwa psy da się prowadzić na jednej smyczy pod warunkiem, że można je spóścić na chwile z tej smyczy. Kola robi koope zaraz po wyjściu z domu, w najgłębszym śniegu, a Gapa pod koniec spaceru w zupełnie innym miejscu. Gdy Kola chce sikać Gapa ja ciągnie, gdy Gapa sika Kola musi stać. Te psy mają zupełnie inny temperament. Gapa chodzi jak dama chodnikiem, odśnieżoną dróżką a Kola skacze jak zając po śniegu. Wielkościowo są podobne ale wagowo różnica wynosi 5 kg z przewagą dla Gapy.
  2. Mimo problemów jakie mam z pisaniem na dogomani spróbuję wrzucić kilka zdjęć Koli bo wreszcie udało mi się przenieść z aparatu i telefonu do komputera. Próbuję jeszcze raz ale jedno zdjęcie chyba wykaowałam w ogóle z komputera :( Kilka dni po sterylce [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/605/posterylce.jpg[/IMG] Tu Kola z czymś co kiedyś było frędzlem [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2397/zfrdzlem.jpg[/IMG] Na kolanach u pańci [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4610/umnie.jpg[/IMG] I u pana [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7748/miokg.jpg[/IMG] Razem z Gapą [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/996/nafoteluj.jpg[/IMG] No i za chwilę się okaże czy coś się wkleiło :hmmmm:
  3. Zostałam zagadana na GG i tylko jedno ogłoszenie wkleiłam :( [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3331003_przesliczny_gufi_pies_ideal_szuka.html]alegratka[/url] Jutro...właciwie już dzisiaj poprawię się...mam nadzieję. Allegro nie mogę na razie zrobić.
  4. Zapomniałam w jakiej miejscowości przebywa psiak? Spróbuję wystawić kilka ogłoszeń.
  5. Wiem, że dawniej usuwano częściowo kamień nazębny "na żywca" a nawet ruszające się zęby. Tak weteynarz potraktował mojego poprzedniego psa kilkanaście lat temu. To było traumatyczne przeżycie zarówno dla mnie jak i dla mojej Psotki. Nie wiem czy bolesne ale na pewno stresujące. Wtedy chyba nie było innej metody... ani innej lecznicy w Krakowie.
  6. Mogę spróbować sklecić jakiś tekst i wystawić na kilku bezpłatnych stronach. Proszę podać nr telefonu i adres email do kontaktu w sprawie małej. Wszelkie "osobiste" inforamcje zamiast na pw proponuję wysyłać mailem ([email protected]) bo z otwieraniem pw mam problemy ostatnimi czasy.
  7. Same dobre wiadomości :happy1: Oby tym razem to był TEN JEDYNY dom :kciuki:
  8. No to nie jest chyba tak źle. Grubciu, zbieraj siły i nie daj się jeszcze starości ;-)
  9. Czekam na dalsze dobre wieści ;-) Ta dogomaniacka pota okropnie ostatnio szwankuje. Tez mam problemy z otworzeniem przysłanych wiadomości i z usuwaniem starych :niewiem:
  10. Nikt nie odwiedził dzisiaj Łatka :hmmmm: Kasy niestety nadal brak :niewiem:
  11. A ja podniosę wątek nocną porą i przypominam, że Tomcio nadal szuka domku.
  12. [B]marysia55[/B] dziękuję, że tak szybko tu trafiłaś :-) Nie mogę narazie w inny sposób pomóc to chociaż zaprosiłam kilka osób... Może ktoś jeszcze z zaproszonych przyjdzie i zaprosi nastepnych ;-)
  13. Jestem i ja. Biedne śliczne psisko. Oby udało się go szybko wyciągnąć ze schronu. W tej chwili nie mogę niestety nic zadeklarować :( Może w późniejszym terminie uda mi się cos wyskrobać, może w przyszłości pomogę w ogłaszaniu. Postaram się zaprosić kilka osób na wątek.
  14. Tyle różnych piesków z problemami i różnymi defektami urody znajduje domy. Wierzę, że i na Juranda wreszcie przyjdzie czas :-)
  15. Obiecujące wiadomości :-)
  16. Pięknie się wszystko układa :-) No to kiedy będzie ten WIELKI DZIEŃ gdy Megi opuści schronisko :???:
  17. Pięknie się wszystko układa :-) No to kiedy będzie ten WIELKI DZIEŃ gdy Megi opuści schronisko :???:
  18. Pięknie się wszystko układa :-) No to kiedy będzie ten WIELKI DZIEŃ gdy Megi opuści schronisko :???:
  19. Pięknie się wszystko układa :-) No to kiedy będzie ten WIELKI DZIEŃ gdy Megi opuści schronisko :???:
  20. Szkoda, że nie wyszło :sadCyber: Od starszego pieska nie ma co wymagać, żeby pachniał jak szczeniaczek :bigcry: Przemilczę resztę, która ciśnie mi się na usta :ices_bla: No to kto weźmie maleńkiego skrzata (nie tłustego ratlera na cienkich nóżkach :p ) do domku :???:
  21. Hurra :multi: Strasznie się cieszę, że Nero spotkał na swojej drodze tylu cudownych ludzi, dzięki którym żyje i w świetnej formie pojechał do swojego domku :Cool!::Cool!::Cool!: Kolejny raz wzruszyłam się na dogo... Nerusiu, trzymam kciuki za wspaniałe dalsze życie :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  22. Czy sunia dotarła wreszcie do tego ciągle zajętego ;-) weterynarza? Czy wszystko z nią w porządku :???: Strasznie mi jej żal, tyle się już maleńka nacierpiała.
  23. Dawno nie wystawiałam ogłoszeń więc idzie mi to pomału. Zdążyłam tylko kilka wkleić: [URL=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3254941_zorza_skazana_na_smierc_glodowa.html]ALEGRATKA[/URL] [URL=http://www.eoferty.com.pl/zorza_skazana_na_smierc_podhalanka_czeka_na_dom_164295.html]@OFERTY[/URL] [URL=http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=27000]animalia[/URL] [url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3841732&cid=159]KUPSPRZEDAJ.PL[/url] pineska-pewnie przyjdzie link aktywacyjny :hmmmm: adopcje.org - jeszcze nie zaakceptowane PrzygarnijZwierzaka.pl-czeka na akceptację [URL=http://www.kokosy.pl/ogloszenie/64782]kokosy[/URL] Może jutro coś dorobię. I jeszcze kilka: [url=http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/zorza-skazana-na-smierc-glodowa-pilnie-szuka-nowego-domu/11191]petworld[/url] [url=http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1453419-skazana-na-smierc-glodowa-podhalanka-zorza-czeka-na-dom/]i.bazar[/url] [url=http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=99488]neon[/url] [url=http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/52702]ogłoszenia e-gratka[/url] [url=http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/393240-skazana_na_mier_g_odow.html]Pajęczyna[/url] [url=http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/95653-skazana-na-smier-E6-glodowa--26quot-3Bpodhalanka-26quot-3B-szuka-domu-oferta-sosnowiec/]hiper ogłoszenia[/url] [url=http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Oddam-suczke-mix-podhalanke-skazana-na-smierc-glodowa.html,159702]ale okazja[/url] [url=http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/skazana-na-smierc-glodowa-mix-podhalanka-czeka-na-nowy-dom_3646.html]nasi pupile[/url] [url=http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/34_Wielorasowe/5357_Skazana_na_mier_g_odow_przez_swojego_pana_Zorza_czeka_na_dom.html]petsy[/url]
  24. Śliczne maleństwo :-) Basia Z. prowadzi chyba w domu oddział geriatryczny ;-) Cieszę się, że są jeszcze ludzie, którym nie straszny stary piesek. Trzymam kciuki za pozytywną decyzje starszej pani :kciuki:
×
×
  • Create New...