-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Wszystkie ogłoszenia na allegro skończyły się wczoraj. Odnowię, ale nie mam narazie czasu. Zresztą skoro allegro Kiary wystawione przez Psiego Anioła jest jeszcze aktualne to po co je powielać :???:
-
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
Lidan replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Wpłacę narazie jednorazowo 50 zł na pomoc Zorzy. Powodzenia sunieczko :kciuki: A przy okzaji...Potrzebna pomoc dla pieska mieszkającego w kartonie na dworcu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176092-Jego-dom-to-KARTON-Mieszka-na-DWORCU-Lada-chwila-zamarznie-na-oczach-ludzi[/url] -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ile razy wchodzę na wątek to najpierw czytam w tytule, że Łatek już ma wspaniały dom :hmmmm: Allegro mu się skończyło. Odnowić? Przy okzaji zajrzyjcie proszę na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176092-Jego-dom-to-KARTON-Mieszka-na-DWORCU-Lada-chwila-zamarznie-na-oczach-ludzi[/url] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Nie zmarzł Jurysiowi kuperek w te mrozy ? :-) Zajrzyjcie proszę na wątek bezdomniaczka, który mieszka w kartonie na dworcu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176092-Jego-dom-to-KARTON-Mieszka-na-DWORCU-Lada-chwila-zamarznie-na-oczach-ludzi[/url] -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jaki psotny wyraz pysia u Łatka ;-) -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Chyba mam galopującą sklerozę. Spradziłam przed chwilą ogłoszenia przeze mnie wystawiane i wszystkie są wyróżnione ze wszystkim co trzeba. Musiałam to zmienić zaraz po wystawieniu gdy clo o to prosiła tylko zapomniałam o tym :hmmmm: Przyjechał kolega Edzio do Łatka? -
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
Lidan replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
O do licha... Dobrze, że sunia już wyciągnięta z tego piekła jakie zgotował jej człowiek. Skoro transport do Jamora pilnie potrzebny to pewnie suka jest tak agresywna, że w hoteliku nie radzą sobie z nią :niewiem: Jak zwykle zawinił człowiek a potem pies ponosi tego konsekwencje :( Jeśli pieniądze nadal potrzebne to dorzucę coś po niedzieli. Konto Emira, tak? -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']lidan wyroznij latusiowi allegro prosze tak jak zawsze wyroznienie jest najwazniejsze..chyba a ja przeleje kaske tylko jak zwykle na pw prosze sume i nr konta:) co do tytusa to napisz prosze do dada m ona sie nim zajmuje i napewno zaplaci za allegro dla niego bo tytusik juz w hotelu ale domu nie ma:([/QUOTE] Ogłoszenie jest wyróżnione tylko nie pamiętam czy ze "wszystkimi bajerami" ale wydaje mi się, że rzuca się w oczy na stronie: [url]http://www.allegro.pl/5344_psy.html?id=5344&p=3&order=p[/url] Za cztery dni kończą się ogłoszenia Łatkowi, Kiarze i Kumplowi i myślę, że lepiej bedzie zaczekać i nowe zrobić juz takie full wypas. OK?? Renata, większego tępaka w dziedzinie komputerowej niż ja trudno znaleźć :niewiem: ale akurat zmniejszanie zdjęć udało mi się opanować ( na innym forum), a tutaj nauczyłam się wklejać zdjęcia i podlinkowywać... To jest jeden schemat, który wpisuję i jakoś mi się udaje :p I bardzi się cieszę, że chociaz to potrafię robić :-) -
Szkoda, że Kiara i Kumpel nie spędzą świąt już w swoim domku...
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Fajny z niego psiaczek :happy1: -
Cisza...Brak wiaodmości o Lili... :hmmmm:
-
Obejrzałam sobie zdjęcia. Blacki jest prześliczna. Napewno znajdzie w końcu domek :kciuki:
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Lidan replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczne zdjęcia :-) Świat wygląda wspaniale. Szczególnie zwinięty w kębuszek na fotelu w towarzystwie dziewczyny :p Widocznie smród mu tak przeszkadzał, że już wolał kąpiel niz ten zapaszek :-) [SIZE="1"]Że też moje sunie nie chcą tak ładnie razem leżeć :hmmmm: -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Hop hop !!! Czy ktoś tu jeszcze zagląda :???: Wszyscy zapomnieli o Gufim :hmmmm: Co u psiaka? Nadal w dt? [B]ewab[/B] ja mam 2 sunie i 7 ptaków a wszystko w jednopokojowym mieszkaniu :p -
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Cisza... Pewnie przez te porządki na dogomani pogubiły się ludziom obserwowane wątki :hmmmm: Też jestem ciekawa czy może są jakieś zmiany... -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Lidan replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
:Cool!: Ale cudowne wieści :multi: Nawet nie wiedziałam, że Gusti ma swój osobny wątek :razz: Cieszę się, że znaleźli się ludzie, którzy nie wstydzą się spacerować z kalekim psem :klacz: i nie obawiają się opieki nad trójłapkiem :bigcool: Gratuluję nowym właścicielom i Gustiemu i życzę samych cudownych wspólnie spędzonych chwil :iloveyou: -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Próba podlinkowania starego banerka Łatka... [CENTER][url=http://www.dogomania.pl/threads/145988-A-ATEK-o-czarujAE-cym-uA-miechu-czeka-u-Renaty-na-wspaniaA-y-Dom][img]http://img243.imageshack.us/img243/5489/atekban.jpg[/img][/url][/CENTER] O to chodziło :???: To było proste :p -
Nikt nie dzwoni i nie pyta o pieski? Kiara ma sporo wejśc na allegro i jednego obserwatora.
-
Wspaniale wygląda ten niedawno konający prawie pies. Napatrzyć się nie mogę :-) Są już wynikii badań :???:
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Lidan replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dotarłam, doczytałam... Jeśli ten hotelik jest w Głogoczowie k. Krakowa to chyba ktoś ode mnie z pracy mieszka w tej wsi.Gdyby było więcej danych (nazwisko, adres) to mogłabym zapytać o tą osobę. Wiadomo, że ludzie na wsi się znają, wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą ;-) więc gdyby coś złego się tam nie daj Boże działo to byłoby wiadomo :p -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Lidan replied to red's topic in Już w nowym domu
Świetnie. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze :happy1: -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Lidan replied to red's topic in Już w nowym domu
Czyli Czaruś jedzie jutro do domku, tak :???: -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Lidan replied to red's topic in Już w nowym domu
O jak cudownie, że kolejny ślepcio pojedzie do domku :-) -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Lidan replied to red's topic in Już w nowym domu
O jak cudownie, że kolejny ślepcio pojedzie do domku :-) -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Lidan replied to red's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do zapomnianego Czarusia :-)