Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Wszystkie ogłoszenia na allegro skończyły się wczoraj. Odnowię, ale nie mam narazie czasu. Zresztą skoro allegro Kiary wystawione przez Psiego Anioła jest jeszcze aktualne to po co je powielać :???:
  2. Wpłacę narazie jednorazowo 50 zł na pomoc Zorzy. Powodzenia sunieczko :kciuki: A przy okzaji...Potrzebna pomoc dla pieska mieszkającego w kartonie na dworcu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176092-Jego-dom-to-KARTON-Mieszka-na-DWORCU-Lada-chwila-zamarznie-na-oczach-ludzi[/url]
  3. Ile razy wchodzę na wątek to najpierw czytam w tytule, że Łatek już ma wspaniały dom :hmmmm: Allegro mu się skończyło. Odnowić? Przy okzaji zajrzyjcie proszę na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176092-Jego-dom-to-KARTON-Mieszka-na-DWORCU-Lada-chwila-zamarznie-na-oczach-ludzi[/url]
  4. Nie zmarzł Jurysiowi kuperek w te mrozy ? :-) Zajrzyjcie proszę na wątek bezdomniaczka, który mieszka w kartonie na dworcu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176092-Jego-dom-to-KARTON-Mieszka-na-DWORCU-Lada-chwila-zamarznie-na-oczach-ludzi[/url]
  5. Jaki psotny wyraz pysia u Łatka ;-)
  6. Chyba mam galopującą sklerozę. Spradziłam przed chwilą ogłoszenia przeze mnie wystawiane i wszystkie są wyróżnione ze wszystkim co trzeba. Musiałam to zmienić zaraz po wystawieniu gdy clo o to prosiła tylko zapomniałam o tym :hmmmm: Przyjechał kolega Edzio do Łatka?
  7. O do licha... Dobrze, że sunia już wyciągnięta z tego piekła jakie zgotował jej człowiek. Skoro transport do Jamora pilnie potrzebny to pewnie suka jest tak agresywna, że w hoteliku nie radzą sobie z nią :niewiem: Jak zwykle zawinił człowiek a potem pies ponosi tego konsekwencje :( Jeśli pieniądze nadal potrzebne to dorzucę coś po niedzieli. Konto Emira, tak?
  8. [quote name='clo']lidan wyroznij latusiowi allegro prosze tak jak zawsze wyroznienie jest najwazniejsze..chyba a ja przeleje kaske tylko jak zwykle na pw prosze sume i nr konta:) co do tytusa to napisz prosze do dada m ona sie nim zajmuje i napewno zaplaci za allegro dla niego bo tytusik juz w hotelu ale domu nie ma:([/QUOTE] Ogłoszenie jest wyróżnione tylko nie pamiętam czy ze "wszystkimi bajerami" ale wydaje mi się, że rzuca się w oczy na stronie: [url]http://www.allegro.pl/5344_psy.html?id=5344&p=3&order=p[/url] Za cztery dni kończą się ogłoszenia Łatkowi, Kiarze i Kumplowi i myślę, że lepiej bedzie zaczekać i nowe zrobić juz takie full wypas. OK?? Renata, większego tępaka w dziedzinie komputerowej niż ja trudno znaleźć :niewiem: ale akurat zmniejszanie zdjęć udało mi się opanować ( na innym forum), a tutaj nauczyłam się wklejać zdjęcia i podlinkowywać... To jest jeden schemat, który wpisuję i jakoś mi się udaje :p I bardzi się cieszę, że chociaz to potrafię robić :-)
  9. Szkoda, że Kiara i Kumpel nie spędzą świąt już w swoim domku...
  10. Fajny z niego psiaczek :happy1:
  11. Cisza...Brak wiaodmości o Lili... :hmmmm:
  12. Obejrzałam sobie zdjęcia. Blacki jest prześliczna. Napewno znajdzie w końcu domek :kciuki:
  13. Śliczne zdjęcia :-) Świat wygląda wspaniale. Szczególnie zwinięty w kębuszek na fotelu w towarzystwie dziewczyny :p Widocznie smród mu tak przeszkadzał, że już wolał kąpiel niz ten zapaszek :-) [SIZE="1"]Że też moje sunie nie chcą tak ładnie razem leżeć :hmmmm:
  14. Hop hop !!! Czy ktoś tu jeszcze zagląda :???: Wszyscy zapomnieli o Gufim :hmmmm: Co u psiaka? Nadal w dt? [B]ewab[/B] ja mam 2 sunie i 7 ptaków a wszystko w jednopokojowym mieszkaniu :p
  15. Cisza... Pewnie przez te porządki na dogomani pogubiły się ludziom obserwowane wątki :hmmmm: Też jestem ciekawa czy może są jakieś zmiany...
  16. :Cool!: Ale cudowne wieści :multi: Nawet nie wiedziałam, że Gusti ma swój osobny wątek :razz: Cieszę się, że znaleźli się ludzie, którzy nie wstydzą się spacerować z kalekim psem :klacz: i nie obawiają się opieki nad trójłapkiem :bigcool: Gratuluję nowym właścicielom i Gustiemu i życzę samych cudownych wspólnie spędzonych chwil :iloveyou:
  17. Próba podlinkowania starego banerka Łatka... [CENTER][url=http://www.dogomania.pl/threads/145988-A-ATEK-o-czarujAE-cym-uA-miechu-czeka-u-Renaty-na-wspaniaA-y-Dom][img]http://img243.imageshack.us/img243/5489/atekban.jpg[/img][/url][/CENTER] O to chodziło :???: To było proste :p
  18. Nikt nie dzwoni i nie pyta o pieski? Kiara ma sporo wejśc na allegro i jednego obserwatora.
  19. Wspaniale wygląda ten niedawno konający prawie pies. Napatrzyć się nie mogę :-) Są już wynikii badań :???:
  20. Dotarłam, doczytałam... Jeśli ten hotelik jest w Głogoczowie k. Krakowa to chyba ktoś ode mnie z pracy mieszka w tej wsi.Gdyby było więcej danych (nazwisko, adres) to mogłabym zapytać o tą osobę. Wiadomo, że ludzie na wsi się znają, wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą ;-) więc gdyby coś złego się tam nie daj Boże działo to byłoby wiadomo :p
  21. Świetnie. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze :happy1:
  22. Czyli Czaruś jedzie jutro do domku, tak :???:
  23. O jak cudownie, że kolejny ślepcio pojedzie do domku :-)
  24. O jak cudownie, że kolejny ślepcio pojedzie do domku :-)
  25. Zaglądam do zapomnianego Czarusia :-)
×
×
  • Create New...