Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. [quote name='_Goldenek2']Ale Lusia wypiękniała. To prawdziwa metamorfoza.[/QUOTE]) Tak...Jest prześliczna :happy1: W niczym już nie przypomina tego biednego wychudzonego psa znalezionego na poboczu w stanie skrajnego wyczerpania.
  2. Biedna sunia :( Strasznie mi jej żal. Dobrze, że znalazł się jej pan. Trzymam kciuki za bidusię, żeby jak najmniej bolało.
  3. Pieniążki dla Spajkiego już przelane.
  4. Ruch to zdrowie, a Juranda energia chyba rozpiera to może dobrze by mu zrobiło jakby wózek albo samki jakies pociągnął trochę :-) Popłynęła dzisiaj do Juranda moja mała deklaracja.
  5. Moja dyszka poleciała dzisiaj do Świata.
  6. Witam po przerwie i [COLOR="#800080"][B]życzę wszystkim Zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności w Nowym 2010 Roku[/B][/COLOR]. Rekonwalescencja Koli przebiegała prawie dobrze, tylko jakiś odczyn alergiczny na szwy wewnętrzne wystąpił po kilku dniach od odperacji co prawie doprowadziło mnie do histeri bo myślałam, że zrobiła się przepuklina na skutek wskoczenia na łóżko 2 dni po operacji. Na szczęście nic nie trzeba było z tym robić i po 9 dniach od operacji szwy zostały wyciągnięte. Kola szaleje, skacze, biega i niszczy co się da...ale już nic nie zniszczy ... bo od momentu gdy w ciągu kilku godzin wypruła "flaki" z mojego łóżka i gąbkę z posłania Gapy ma areszt przedpokojowy w czasie gdy nikogo nie ma w domu. Przykro mi, że musiałam podjąć takie kroki, ale nie mam innego wyboru. Mam nadzieję, że jej to przejdzie. Pojawił się też problem wzajemnych relacji pomiędzy Kolą i Gapą. W okresie przygotowań przedświątecznych Kola kilkakrotnie pogoniła Gapę gdy ta chciała wejść do kuchni i raz w pokoju. Nie do końca wiem jak mam postępować w tym wypadku :niewiem: Reagować czy zostawić psom tą sprawę do rozwiązania :???: Tylko Gapci trochę żal bo w końcu starsza i po przejciach... Odwiedziła nas ostatnio siostra mojego męża. Kola bardzo się spodobała i zastanawiała się długo nad tym czy by Koli nam nie zabrać. Jednak trochę za daleko mieszka i w wynajmowanym mieszkaniu, więc w razie problemów byłby kłopot z odebraniem Koli. Myślę, że [COLOR="#8b0000"][B]Koli już nikomu nie oddamy[/B][/COLOR]...Nasz dom jest najlepszy dla niej bo wprawdzie przez kilka godzin siedzi w areszcie ale nikt jej z domu nie wyrzuci nawet za zniszczone łóżko :-) Jedynie w sytuacji gdyby nasze psy poważnie zaczęły skakać sobie do gardeł musielibyśmy ponowanie rozważyć inny dom dla Koli. Proszę trzymać kciuki za poprawne stosunki w tym małym psim stadku ;-)
  7. Może być :???: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=873665313][COLOR="#800080"][CENTER][B][SIZE="5"]allegro Lili[/SIZE][/B][/CENTER][/COLOR][/url]
  8. Wreszcie udało mi się tu trafic i doczytać do końca. Postaram się zrobić tej ślicznotce allegro.
  9. Dziękuję. Ja również życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku :-) A Łatkowi wspaniałego domku :kciuki:
  10. Widzę, że domku nadal brak ale Juryś kwitnie w dt :-)
  11. Życzę wszystki dużo zdrowia, dużo domków dla piesków i wszelkiej pomyślnowści w Nowym 2010 Roku :-)
  12. [quote name='Cajus JB']Oby ten rok był dla Spajkusia tym, w którym znajdzie domek.[/QUOTE] Podpisuję się pod tym obiema ręcami :happy!:
  13. Usiłuję nadrobić zaległości w czytaniu śledzonyc wątków. Cieszę się, że ślicznotka trafiła do Jamora i trzymam kciuki za dalsze postępy podhalanki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  14. Dawno tu nie zaglądałam bo odkąd mam dwa psy jakoś czasu mniej mi zostaje, a i przedsiąteczne przygotowania i święta też czasochłonne były. Widzę jednak, że Nero kwitnie pod wspaniałą opieką pani Teresy :happy1:
  15. Kolejne psie nieszczęście :( Będę zaglądać w miare czasu.
  16. Straszne...Ileż te biedne niewinne zwierzęta muszą wycierpieć w swoim krótkim życiu :(
  17. Mogę ten raz zasponsorować, a w razie gdyby potrzebne były dalsze to może wtedy koszty pokryjecie z katowckiego konta :niewiem:
  18. Zapłacę za wyróżnienie tego allegro. Proszę o nr konta. Z tego co wiem, bo sama robiłam kilka ogłoszeń, wyróżnione, pogrubione i podświetlone allegro na 2 tygodnie ze zdjęciami umieszczonymi na jakiejś stronie (nie z komputera) kosztuje 20 zł z groszami.
  19. Hurra :happy1: Kiara już pojechała do nowego domku czy czeka jeszcz na transport?
  20. Posłanko odebrałam. Zostawiłam Emirowi kilka wędzonych kości, uszy i coś tam jeszcze z tych smrodliwych przysmaków. Chętnie poznałabym Lusię, jeśli to nie kłopot ;-) Szkoda tylko, że nie mogę jakiegoś smakołyka do tego posłanka dorzucić bo Lusi chyba nie można niczego podawać :niewiem:
  21. Allegro Kumpla odnowione [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=869656156[/url]
  22. Nie wiem czy byłam miła ale za radą koleżanki zapytałam mamy czy by nie odsprzedała tego posłanka i w skrócie opisałam sytuacje Lusi. No i ... moi drodzy...posłanko zostanie podarowane Lusi :multi: Jutro wieczorem prawdopodobnie będę je miała w domu :-) Proszę o propozycje co do przekazania posałanka. Mogę je podrzucić na miejsce jeśli to jest Kraków lub gdzieś blisko.
  23. Jestem za wersja z Reksiem :p Zaraz odnowię :-)
  24. No, udało mi się doczytać to czego przez święta nie dałam rady zrobić. Cieszę się, że Lusieńka spędziła święta poza lecznicą. Co z tym posłaniem? Jeśli nadal potrzebne to mogę spróbować wyłudzić od mamy duże posłanie tylko, że niezbyt miękkie, takie owalne z rantem. Podobne do tego: [img]http://www.tropic.nazwa.pl/legowiska/images/news/legowisko1.jpg[/img] [SIZE="1"]Mama kupiła je dla swojego rottwailera, ale zapomniała nauczyć go za młodu spać na swoim miejscu :razz: i teraz posłanie leży na szafie, żeby Emir go nie zjadł :roll: Nie mam pewności czy mama je odda ale zapytać nie zaszkodzi ;-)[/SIZE]
  25. Znowu jestem do tyłu ze wszystkimi nowinkami :niewiem: Kiarze szykuje sie domek, a co z Kumplem? Nikogo nie zuroczył? Odnowic mu allegro?
×
×
  • Create New...