-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo'] lidan a czy moglabys usunac z allegro informacje o wieku latusia oraz dopisac ze umie trzymac czystosc w domu nie niszczy itd dogaduje sie z psami umie chodzic na smyczy wszystkie takie potrzebne informacje:)[/QUOTE] Zrobione. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=761245919]Łatek, ŚLICZNY PSIACZEK, szuka DOBREGO domu. (761245919) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Przepraszam, że tak późno ale jakoś nie mogę ostatnio nadążyć z czytanim wszystkich wątków :oops: Nie pamiętam czy Łatek miał banerek, ale teraz już napewno ma: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/latek-o-czarujacym-usmiechu-czeka-u-renaty-na-wspanialy-dom-145988/][img]http://img243.imageshack.us/img243/5489/atekban.jpg[/img][/url] -
Wspaniałe wieści :multi: Nie wiem co te młode przygranięte psy mają w swoich głowach, ale moja znaleziona Kola też robi pobudki wczesnym rankiem w celach rozrywkowych :razz: Dzisiaj bawiła się już od 4.30 :angryy: A jak Dora zachowuje się jak zostaje sama w domu?
-
O, jaka tolerancyjna ekipa :watpliwy: Poza całą rolką papieru, który zdjęła z uchwytu w łazience i przyniosła do pokoju, pudełku husteczek higienicznych (na łóżku), 2 notesach, stercie gazet załatwiła jeszcze kilka płyt i przegryzła kabelki od diod, które podświetlały klawiature komputera :angryy: W sumie to małocenne zniszczenia :bad-word: ale jak weźmie się za łóżko ... :lmaa:
-
Tak wygladał mój pokój po powrocie z pracy :mad: To ta słodka, niewinna sunia urządziła sobie taki plac zabaw. [img]http://img43.imageshack.us/img43/4814/placzabawkoli.jpg[/img]
-
Blacky jest śliczna :loveu: Niemożliwe, żeby nikt nie chciał tekiego pięknego, praktycznego niebrudzącego psiaka :hmmmm: Na razie chyba tylko skromnym banerkiem mogę wspomóc: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1166/blacky-sie-po-malu-poddaje-nie-pozwolmy-jej-odejsc-katowice-139319/][img]http://img96.imageshack.us/img96/5514/blacki2baner.jpg[/img][/url] Gisic87 trzymam kciuki za urabianie ojca :kciuki: Ja mam juz dwie znalezione suczki, a dużo wcześniej kupiłam 2 papugi i 5 zeberek :-) Mialam wiele obaw co do psów, mimo iż to jest to co kocham najbardziej własnie z powodu bezpieczeństwa moich skrzydlatych przyjaciół. Na szczęście Gapa schodzi im z drogi, a nawet sie chowa gdy za blisko podchodzą. Kola, która jest z nami od miesiąca też, na szczęście wykazuje zainteresowanie tylko wzrokowo.
-
Bliźniaczki Nel i Bell w swoich Domkach!!! Dziękujemy!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Pieniążki dotarły. Dzięki :-) Obydwa allegra już są wyróżnione, podświetlone i pogrubione. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ładne allegro :bigok: Oby przyniosło Verterowi domek :kciuki: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Oj Verterku... Gdzie ten domek dla ciebie, gdzie :hmmmm: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Hm... Ja chyba jestem o jedną wpłatę do przodu...i jeszcze wczoraj przelałam kolejną dyszkę na stare konto :oops: stonka1125, przelicz, proszę, w wolnej chwili moje wpłaty i napisz kiedy wypadnie moja kolejna wpłata, tak żebym była na bierząco bo może mogę zrobić sobie jakąś przerwę :p -
[quote name='stonka1125']tylko małe sprostowanie,fundacje nie pokrywaja kosztów sterylek psów wyadoptowanych,dorka miała być sterylizowana przed adopcją,ale państwo się bardzo pospieszyli(co mnie cieszy),ale dorka ma w tej chwili uzbierane pieniążki więc [/QUOTE] A nie można podpisać najpierw umowy o tymczasowym pobycie u nowych właścicieli i po określonym w umowie czasie podpisać dopiero właściwej umowy adopcyjnej?
-
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
No to życzę powodzenia. Czy ktoś wie czy trzeba zachować jakiś odstęp pomiędzy szczepieniem na wściekliznę i na wirusówki? Nie wiem czy moja znajdka była kiedykolwiek szczepiona na cjoroby zakaźne :hmmmm: -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Biedna kochana sunieczka :glaszcze: Nie choruj maleńka :nono: -
Bliźniaczki Nel i Bell w swoich Domkach!!! Dziękujemy!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ależ z niej długonoga chudzinka :loveu: Czy ktoś wie ile ma wzrostu? Bo wygląda na taką przynajmniej do kolana. [CENTER][img]http://i35.tinypic.com/do709d.jpg[/img][/CENTER] -
Jednak cuda się zdarzają :Cool!: :Cool!: :Cool!: Powodzenia Dorciu :iloveyou: [SIZE="1"]Nie lepiej poczekać miesiąc z tą strylką? Jazda do lecznicy, nowi ludzie, nowe zapachy, operacja i stres z nią związnay... Dla psa który jest taki wystraszony i w nowym otoczeniu... Ja bym zaczekała.[/SIZE]
-
Hi hi... Bo to małe słodkie psiątko o 6 rano budzi mnie rozpychając się niemiłosiernie, drapiąc się, gryząc i mlaskając, ruszając przy tym całym łóżkiem :razz: Potem budzi się mój TZ i wścieka rzucając mięsem od samego rana co mnie znowu doprowadza do szału :mad: A gdy dzwoni mój budzik Kola wskakuje na mnie :-o Można dostać zawału :razz: Już druga noc była spokojniejsza. Kola dopiero nad ranem przypominała sobie gdzie jest łóżko. Za to przed 7 usłyszałam podejrzane dźwięki dochodzące z kuchni. I gdzie zastałam Kolę? Dwoma łapami stala na kuchence i dwoma w zlewie :mad:
-
SZCZENIACZKI ze Schroniska 'As' - proszą o MIŁOŚĆ!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
No to bardzo się cieszę :bigcool: -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Przydałby się szybko ten domek bo noce coraz chłodniejsze i zima coraz bliżej. -
Piękny biedny tchórz... Pewnie, że dom byłby najepszy... Tylko skąd go wziąć :niewiem:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Niektóre już wróciły :p i szybko odwiedzają "swoje" pieski :-) -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jasne. Wyróżnienie, podświetlenie i pogrubienie kosztuje 20 zł -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=761245919][B][SIZE="5"][COLOR="SeaGreen"][CENTER]wznowione allegro Łatka[/CENTER][/COLOR][/SIZE][/B][/url] Jeszcze nie jest wyróżnione. -
SZCZENIACZKI ze Schroniska 'As' - proszą o MIŁOŚĆ!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Co u szczeniaczków słychać? Czy wszystkie maja już domy?