-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
No i co :???: Allegro się skończyło więc tym bardziej pasowałoby, żeby mała pojechała do domku :kciuki:
-
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
Lidan replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
Podniosę wieczorową porą Moodyego. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
O!! Nowe zdjęcia ślicznego Jurysia :-) -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
Lidan replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Banerki Do wyboru, do koloru :-) [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179252-Aslana-dobermanka-zagadka-powaA-na-choroba-czy-depresja"][IMG]http://images47.fotosik.pl/257/ce1d7f9619f75b9f.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179252-Aslana-dobermanka-zagadka-powaA-na-choroba-czy-depresja"][IMG]http://images46.fotosik.pl/257/12bf68309dd92bf2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179252-Aslana-dobermanka-zagadka-powaA-na-choroba-czy-depresja"][IMG]http://images43.fotosik.pl/257/2c0e7b30d6513dca.gif[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179252-Aslana-dobermanka-zagadka-powaA-na-choroba-czy-depresja"][IMG]http://images37.fotosik.pl/253/09342b98ff0d9ed7.gif[/IMG][/URL][/CENTER] -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
Lidan replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Dzięki Lidan! Spróbuj proszę zmniejszyć banerek i dodaj tam tekst... Spróbujesz?[/QUOTE] Spróbuję...lub zrobię inny... tylko później troszkę bo dopiero wróciłam do domu. -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
Lidan replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dorzucę jeszcze taki banerek ale zapomniałam jak się dodaje napis :hmmmm: [url=http://www.dogomania.pl/threads/179252-Aslana-dobermanka-zagadka-powaA-na-choroba-czy-depresja][img]http://img18.imageshack.us/img18/3760/aslanabaner.gif[/img][/url] -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
Lidan replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S2s3qg2m1wI/AAAAAAAA2j0/eQ2UVn3INWs/P2040028.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S2s3rWx0boI/AAAAAAAA2j8/AJD1JLUjKgM/P2040029.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S2s3lRsG1QI/AAAAAAAA2jM/EqZk51usQ2M/P2020012.JPG[/img] Śliczna choć taka smutna chudzinka. -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
Lidan replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jejku... Okropna bidusia :-( Wstawię może część zdjęć z podanej strony. [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S2s3mV8aSLI/AAAAAAAA2jU/2OWV3kOONbo/P2030015.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S2s3nWupjII/AAAAAAAA2jc/Mz7iqGsE3Nw/P2030017.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S2s3kpMBi_I/AAAAAAAA2jE/9TzNIyKrNJ0/P2020010.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S2s3pdWy0xI/AAAAAAAA2js/BJ4frdnPTbg/P2040025.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/S2s3oZy1_ZI/AAAAAAAA2jk/KHz4xNu-oXk/P2040021.JPG[/img] Poza łzawieniem oczu i wychudzeniem nie ma jakiś zmian skórnych? -
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
Lidan replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
Nadal brak widoków na domek tymczasowy :( -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
Lidan replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O, widzę, że udało Ci się jednak napisac to co chciałaś :-) -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Podniosę Gufika przed snem :-) -
Wiadomo już jak Lusi reaguje na koty i dzieci :???: Witamy Goniu po powrocie z banicji :-) Miło Cię znowu widzieć ;-)
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Znowu nikt do Gufiaka nie zaglądnął :-( ------------------------------------------------ [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Biedny wystraszony Jurand... Mojej Koli pazurki obcinano w pozycji stojącej :hmmmm: Tylko, że ona waży 7 kg więc łatwiej ją utrzymać :p ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url] -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Łatku, skacz na sama górę :p ----------------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url] -
Śnieżna sunia ;-) Dobranoc :-) ------------------------------------------------ [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url]
-
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Podniosę Tomcia przed snem. ---------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url] -
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
Lidan replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
No to podniesiemy przed snem :-) ---------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url] -
Jak się ma takie wielkie psy to nigdy nie wiadomo co się człowiekowi może przydać ;-) Biafra musi być przygotowana na wszystko :-) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- => srebro na pomoc Beni => Mix różności na stare kaukazy
-
Taki fajny psiaczek musi znaleźć dobry domek :kciuki: ---------------------------------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url]
-
Ciekawe czy telefon sugarr już działa :hmmmm: ----------------------------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url]
-
No to lecimy na nowy wątek :scared: -------------------------------------- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825"]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02"]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/URL]
-
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
Lidan replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
Jestem i będę zaglądać :-) Może się później na coś przydam ;-) --------------------------------------------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url]