Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Słodkich snów Spajkusiu :-) Niech ci się nowy domek przyśni :kciuki: -------------------------------------------------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url]
  2. Niech cię ktoś szybko wypatrzy i pokocha śliczny pieseczku :kciuki: ----------------------------------------------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url]
  3. Posłanko, śliczny kocyk, spokojny pies, michy pod nosem, kaloryfer nad głową...ful wypas :happy1: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ => srebro na pomoc Beni => Mix różności na stare kaukazy
  4. Dzień dobry Spajkusiu :-) Bez allegro i choćby alegratki będzie siedział aż do śmierci :hmmmm:
  5. Oj gdyby nie ten wieczny brak kasy :(
  6. Właśnie sama się nad tym zastanawiam bo poza jednym wyjątkiem żaden pies ze śledzonych przeze mnie wątków nie poszedł do domku w ostatnich miesiącach :niewiem:
  7. Myślałam, że jakaś sensowna oferta już była ;-)
  8. Jestem i ja. Na razie tylko zaznaczę, doczytam później. Niestety ani domkowo ani finansowo nie pomogę. Jestem bardzo do tyłu finansowo :( Jak trzeba będzie to mogę jakieś ogłoszenia porobić.
  9. Pytam i pytam ...ale dostaję tylko jedną odpowiedź, że wszystko w porządku... Myślę, że nie ma sensu ciągnąć tego wątku skoro tak trudno dowiedzieć się czegokolwiek o Tinie :niewiem: Mam nadzieję, że naprawdę jest jej dobrze w nowym domu i że zostanie tam już na zawsze.
  10. Cześć Zefirku :-) Czy ktoś już pytał o Ciebie przystojniaku :???:
  11. Luty nastał niepostrzeżenie, a Tomcia nikt od dawna nie odwiedził :hmmmm: Co się dzieje z jego skórą? Czy to jakaś alergia, nużyca czy jeszcze jakieś inne diabelstwo?
  12. Śliczna Zorza ma fajnego przystojniaka do towarzystwa :-)
  13. Witam śliczną Zorzę w tym pięknym dniu. Jak się miewa sunia? Są jacyś chętni na nią :???:
  14. Jak miło czyta się takie wiadomości. Magi - powodzenia :-) Cerber - dużo zdrówka :kciuki:
  15. Oczywiście, poza tym na dogo zdaje się obowiązuje zasada, że nie ten lepszy kto pierwszy tylko musi być NAJLEPSZY :p Lusieńko, domki się po Ciebie zgłaszają, ślicznotko :happy1:
  16. Chętnych na suńkę brak :???: Allegro Lilu ważne jeszcze 5 dni. 271 wyświetleń :cool3: obserwatorów niestety brak :niewiem: [quote name='megii1']A allegro musi odnowić jej Mysza bo było robione z jej konta - ja mogę je opłacić[/quote] [quote name='clo']meggi cudnie ,ze chcesz oplacic allegro lilu dziekuje ci ogromnie!ale naszym psiakom robi allegro Lidan kochana wiec ja bym ja poprosila i jej przeslalabys kase ok?ona tez robila juz allegro dla lilu[/quote] To komu mam podać nr konta za to allegro :???:
  17. Nadal cisza w sprawie Łatka :???: Allegro ważne jeszcze przez 5 dni. Obserwatorów brak, wejść 129.
  18. Tak to właśnie wygląda i na to bardzo liczę. Dość się już Lusi namieszkała w grodzie Kraka :p
  19. No proszę... Czyli jest znacznie lepiej niż myślałam :happy1: Czy Lusi już odrobaczona?
  20. Wspaniale, że Megi już nie siedzi w schronisku :happy1: Fotki mile widziane :p
  21. [b]kobix[/b] jak zwykle nocuje na dogo :p Zdjęcia Gufiego mile widziane. Pieski ładnie wychodzą na śniegu jeśli nie są białe ;-)
  22. Tak niestety bywa gdy nic się nie dzieje ciekawego :hmmmm: Taki Gufiaczesk siedzi sobie spokojnie u kobix, nie marznie, nie głoduje, nikt mu łapki nie urwał ani oczu nie wydłubał to się już znudził niektórym.
  23. Cieszę się, że Kiara wreszcie dobrze trafiła :-) Mam nadzieję, że to już ostatni jej domek. Też uważam, że lepiej byłoby założyć osobny wątek dla Kumpla.
  24. Czy już wiadomo kiedy piesio będzie miał zabieg?
  25. KATI333 pisała, że w ciągu 5 lat tylko 2 razy winda była zepsuta. Na pewno winda jest dużą zaletą - o ile działa ;-)
×
×
  • Create New...