-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Lidan replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Słodkich snów Spajkusiu :-) Niech ci się nowy domek przyśni :kciuki: -------------------------------------------------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url] -
Znaleziono szczeniaka Wiązowna - szuka kochającego domu !! Ma dom.
Lidan replied to Azada's topic in Już w nowym domu
Niech cię ktoś szybko wypatrzy i pokocha śliczny pieseczku :kciuki: ----------------------------------------------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179294-Srebro-na-pomoc-w-ratowananiu-bezdomnych-porzuconych-pies-i-suna-koniec-13-02?p=14035825#post14035825]=> [COLOR=Magenta]srebro na pomoc Beni[/COLOR][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/179239-Mix-rA-A-noA-ci-na-stare-chore-niepotrzebne-i-gA-odne-kaukazy-i-klacz-do-10-02]=>[COLOR=SeaGreen] Mix różności na stare kaukazy[/COLOR][/url] -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Lidan replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Spajkusiu :-) Bez allegro i choćby alegratki będzie siedział aż do śmierci :hmmmm: -
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Oj gdyby nie ten wieczny brak kasy :( -
Zefir po babeszjozie -potrzebne ogłoszenia i domek.Pomóżcie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Właśnie sama się nad tym zastanawiam bo poza jednym wyjątkiem żaden pies ze śledzonych przeze mnie wątków nie poszedł do domku w ostatnich miesiącach :niewiem: -
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
Lidan replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Myślałam, że jakaś sensowna oferta już była ;-) -
Pytam i pytam ...ale dostaję tylko jedną odpowiedź, że wszystko w porządku... Myślę, że nie ma sensu ciągnąć tego wątku skoro tak trudno dowiedzieć się czegokolwiek o Tinie :niewiem: Mam nadzieję, że naprawdę jest jej dobrze w nowym domu i że zostanie tam już na zawsze.
-
Zefir po babeszjozie -potrzebne ogłoszenia i domek.Pomóżcie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Cześć Zefirku :-) Czy ktoś już pytał o Ciebie przystojniaku :???: -
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Luty nastał niepostrzeżenie, a Tomcia nikt od dawna nie odwiedził :hmmmm: Co się dzieje z jego skórą? Czy to jakaś alergia, nużyca czy jeszcze jakieś inne diabelstwo? -
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
Lidan replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Śliczna Zorza ma fajnego przystojniaka do towarzystwa :-) -
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
Lidan replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Witam śliczną Zorzę w tym pięknym dniu. Jak się miewa sunia? Są jacyś chętni na nią :???: -
Oczywiście, poza tym na dogo zdaje się obowiązuje zasada, że nie ten lepszy kto pierwszy tylko musi być NAJLEPSZY :p Lusieńko, domki się po Ciebie zgłaszają, ślicznotko :happy1:
-
Chętnych na suńkę brak :???: Allegro Lilu ważne jeszcze 5 dni. 271 wyświetleń :cool3: obserwatorów niestety brak :niewiem: [quote name='megii1']A allegro musi odnowić jej Mysza bo było robione z jej konta - ja mogę je opłacić[/quote] [quote name='clo']meggi cudnie ,ze chcesz oplacic allegro lilu dziekuje ci ogromnie!ale naszym psiakom robi allegro Lidan kochana wiec ja bym ja poprosila i jej przeslalabys kase ok?ona tez robila juz allegro dla lilu[/quote] To komu mam podać nr konta za to allegro :???:
-
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Nadal cisza w sprawie Łatka :???: Allegro ważne jeszcze przez 5 dni. Obserwatorów brak, wejść 129. -
Tak to właśnie wygląda i na to bardzo liczę. Dość się już Lusi namieszkała w grodzie Kraka :p
-
No proszę... Czyli jest znacznie lepiej niż myślałam :happy1: Czy Lusi już odrobaczona?
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[b]kobix[/b] jak zwykle nocuje na dogo :p Zdjęcia Gufiego mile widziane. Pieski ładnie wychodzą na śniegu jeśli nie są białe ;-) -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Tak niestety bywa gdy nic się nie dzieje ciekawego :hmmmm: Taki Gufiaczesk siedzi sobie spokojnie u kobix, nie marznie, nie głoduje, nikt mu łapki nie urwał ani oczu nie wydłubał to się już znudził niektórym. -
Cieszę się, że Kiara wreszcie dobrze trafiła :-) Mam nadzieję, że to już ostatni jej domek. Też uważam, że lepiej byłoby założyć osobny wątek dla Kumpla.
-
Znaleziono szczeniaka Wiązowna - szuka kochającego domu !! Ma dom.
Lidan replied to Azada's topic in Już w nowym domu
Czy już wiadomo kiedy piesio będzie miał zabieg? -
KATI333 pisała, że w ciągu 5 lat tylko 2 razy winda była zepsuta. Na pewno winda jest dużą zaletą - o ile działa ;-)