Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. [quote name='BIANKA1']No tak . Ja tylko Rokusia mam od szczeniaka . Reszta jest z odzysku :lol: Jak mialam te maluszki Fante i Cole na tymczasie , to było fajnie , ale lepiej jest " dostawać " dorosłego psa . Nie rozrabia , nie podgryza rzeczy , jak brudzi to krótko . Z maluchami jest wielki kłopot .Może dla dzieci szczeniak to frajda. Ale ja już jestem stara i jak pomyślę , ze miała bym znowu mieć szczeniaka do odchowania , to mi skóra cierpnie :evil_lol:[/quote] Z moich psów tylko Czaka jest planowanym nabytkiem, reszta to są "darami losu". Pies , który odbił się od dna kocha najbardziej.
  2. [quote name='AMIGA']Maluszki i tak o wiele łatwiej i szybciej znajdują domki w porównaniu ze starszymi, schorowanymi pieskami, koło których wszyscy chętni na pieski przechodzą obojętnie. Pobudka maluszki - bar czeka :p[/quote] Wcale nie wszyscy! Widziałyście wczorajsze zdjęcie naszych wilków na spacerku. Nie wiem czy zauważyłyście, że ta jasna wilkowata suka nie stoi na tylniej łapce. Dwa lata temu zabraliśmy ją ze schronu ważyła 19 kg (teraz waży 37kg) i była połamana i krzywo zrośnięta. Przeszła cztery operacje , nie jest już młoda, ale pokochała nas nad życie.
  3. Sytuacja tragiczna! Wiem coś na ten temat, bo mam taką bidę ze szczeniakami w domu. Myślę , że w schronie, to ona ma marne szanse. Moją karmiącą sukę, to muszę karmić przynajmniej pięć razy dziennie i dawać jej specjalne preparaty. Jak sobie przyponę o tężyczce, którą dostała po porodzie, to mi ciarki po plecach chodzą. Czy u Was w schronie jest dobra opieka?
  4. [quote name='agusiazet']Zdjęcie niesamowite, ta pozycja Zadry. Ona już chyba nie wyrabia! Czy takie małe można już czymś dokarmiać?[/quote] Próbowaliśmy, ale cysie są najlepsze na świecie! :shake:
  5. [quote name='AMIGA']No i drugi ktoś, kto ma takie fajne tereny do spacerków! Ja to musze najpierw jakimś cudem wyjechać z zakorkowanego i rozkopanego we wszystkich kierunkach Krakowa!!![/quote] Spacerek spacerkiem, a w domu głodne dzieci czekały. Ciocia Czaka zawsze chętnie pomoże pilnować. [IMG]http://img482.imageshack.us/img482/9072/img2838lg6.jpg[/IMG]
  6. [quote name='BIANKA1']Ojej ........... ale ich dużo :crazyeye: A to czarne małe to Zadra ?[/quote] Dużo to ich będzie jak zadziorki zaczną chodzić :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: Tak to jest Zadra, szkoda, że jej falującego biustu nie widać .
  7. Pewnie, że tak, bo z jedną mała Frycią , to głupio pokazywać się na dogo. :diabloti: Frycia, dwa kicorki i zadziorek , to już jest coś. :evil_lol:
  8. Zrobiło się fajnie na dworze i wywieźliśmy to całe towarzystwo do lasu, prawie całe bo szczeniory zostały w domu. [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3667/img2835zm8.jpg[/IMG]
  9. Hala teraz nie ma czasu, bo planuje gdzie postawi koszyczek do spania dla Fryciuli. :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='BIANKA1']Długi ten spacerek :cool3:[/quote] Bo przestało padać :cool3:
  11. [quote name='BIANKA1']Trochę Was to odrobaczanie trzepnie po kieszeni :shake:[/quote] Najważniejsze żeby wszystkie znalazły dobre domy!
  12. Najmociej przepraszam, czy ciocia Yona jest specjalistka w pisaniu adopcyjnych tekściorków? Jeśli tak , to może by w swej łaskawości napisała kilka zdanek o Zadziorkowych maluchach na allegro. :modla: Ja jak napisałam ogłoszenie o Zadziorce, to mam ją do tej pory i to jeszcze ze szczeniorami. Myślę, że zdjęcia Hali wiozącej Frycię konno mogą zrobić furrorę. :evil_lol:
  13. O odrobaczaniu to wiem, faktyczniemamy robić je za tydzień i to całej jedenastki. Nasz wet mówi , że wszystkie zwierzaki w domu trzeba traktować jak jeden organizm. Maluchy będą miały założone książeczki zdrowia , czyli będą psami z papierami .
  14. Cioteczki kiedy robi się pierwsze szczepienia?
  15. [quote name='BIANKA1']One wszystkie takie banieczkowate :eviltong:[/quote] Bo to taka rasa. Banieczkowe zagryzaki pokostne :evil_lol:
  16. Oczywiście ja też! :multi: Hala jak Ty się uchowałaś :???:
  17. Ziewająca Aldonka [IMG]http://img453.imageshack.us/img453/9182/img2831gg8.jpg[/IMG]
  18. Ciumkająca Sali [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/3167/img2830sa6.jpg[/IMG]
  19. Bianeczka ( Banieczka albo Gwiazdeczka) [IMG]http://img489.imageshack.us/img489/970/img2828hk7.jpg[/IMG]
  20. Brutus [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/562/img2826rf8.jpg[/IMG]
  21. Negra [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/4060/img2825lf9.jpg[/IMG]
  22. Coś te nasze psięta są strasznie leniwe i nie mają ochoty pozować do zdjęć. Jeśli ktoś nie poznaje to jest Tsuki [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/5526/img2824qz3.jpg[/IMG]
  23. Hala Ty nie zmieniaj tematu :diabloti: Jak to możliwe, że nie masz w tej nic pod ręką do miziania. Nie mam innego wyjścia, jak tylko podesać Ci jakieś Zadrzątko do ukochiwania, albo nawet dwa Zadrzątka. :evil_lol: :evil_lol:
  24. Mamy już trzy tygodnie i pozdrawiamy wszystkie Cioteczki :cunao: :cunao: [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/1927/img2822gb1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...