Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. [quote name='BIANKA1']Zulka chyba się zasiedziała na dobre :cool3:[/quote] Raczej zawisła na dobre! :evil_lol:
  2. [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak jak pisałam od wczoraj dokarmiam szczeniory, a ich mamuśka bacznie temu się przygląda.:-o Jednak chyba jej się nie podoba, że karmię jej dzieci jakimiś papkami. :mad: Przed chwilą wysępiła w kuchni kawał mięcha i zaniosła je swoim pociechom, a te biedaki oblepiły je wkoło i próbują wycmoktać. :eating: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  3. Zulka zostaw kija i biegnij szukać domku! ;)
  4. Czy już coś wiadomo???
  5. [FONT=Times New Roman]Przyjeżdżajcie do Zamościa, bo u nas świeci słonko :cool3: ( a na pewno nie wyjedziecie z pustymi rękami) :evil_lol: [/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT]
  6. [quote name='iwop']Dzisiaj idę robic zdjęcia ale wątpię czy z bliska mi sie uda...:shake:[/quote] Powodzenia, trzymamy kciuki :thumbs:
  7. [quote name='agusiazet']I nie ma zdjęcia Bianeczki śpiącej w misce, fe nieładnie!!![/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Spokojnie jeszcze będą zdjęcia, dopiero impreza się rozkręca. Dzisiaj szczeniory musiałam wytaszczyć do pralni, bo oczywiście wszystkie były na chodzie i sikają jak przerwane. Śniadanko najładniej zjadła Bianka i Tsuki, reszta to miała przy tym fajną zabawę. Po pracy kupię im papu dla papików. Jak te dwa kluchy będą najedzone, to zawsze mamuście będzie lżej. Zadziorce wczoraj znowu zaczęła sztywnieć łapka, ale podwoiłam dawkę preparatu i już jest dobrze. Jak pokonam trudności techniczne, to wstawię Wam jakieś fajne fotki. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][/SIZE]
  8. [FONT=Arial][SIZE=3]Tsuki to może i jest leniwcem , ale za to pięknie dzisiaj zjadał jedzonko z miseczki. Jego siostra Bianka tak sobie podjadła, że usnęła w misce. Myślę, że jak zaczną dobrze jeść , to Zadziorka trochę odpocznie. [/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='BIANKA1']Sabinka prosi o rozniesienie po dogo biednej suni .Jest dzikawa i ma mieć sterylkę . Potrzebny tymczas na 2 tygodnie . Ja trochę daleko jestem .:shake: Możecie podbijać wątek ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67836[/URL][/quote] Z przyjemnością :loveu:
  10. [quote name='BIANKA1']Ale tylko te " niczyje ".:evil_lol:Za swoje osobiste płacę prawie normalnie Pani Doktor bierze udział w różnych akcjach na rzecz schroniskowych psów . :lol: Ciociu Romek :diabloti:, możesz nam przedstawić swoje psiaki ?:cool3:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3]Niestety znowu nie mogę wkleić zdjęcia . :comp26: Po powrocie z pracy tylko , leniwca Tsukiego zastaliśmy w koszyczku, reszta pełzała po podłodze. [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3]Jutro ok. godz. 17 ma do nas przyjechać Pani z Lublina, w sprawie zapoznania swojego przyszłego towarzysza doli i niedoli. Pani wacha się pomiędzy Tsukim a Brutuskiem, jutro Wam napiszę który jej przypadł do serca. [/SIZE][/FONT]
  11. Moje suki to się wcale nie zmieniły! :shake:
  12. To Frycia już w tą sobotę jedzie na sterylkę?
  13. [quote name='BIANKA1']To macie szczęscie ... Szczęściu trzeba było dopomóc! :diabloti: Sami zafundowaliśmy im te sterylki. :evil_lol:
  14. Moje dziewczyny na całe szczęście wszystkie mają zrobione sterylki. Jak Zadziorka obrobi się z maluchami , to od razu idzie pod nóż. Najgorsze jest to jak stajesz na głowie i robisz wszystko, żeby było dobrze ale jesteś bezsilna :-(
  15. Śliczna malizna na pierwszą!
  16. Czekamy, czekamy :cool3:
  17. Co powiedział Twój Weta na te objawy? Jak chcesz to mogę pogadać ze swoim. :p
×
×
  • Create New...