Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. [FONT=Times New Roman]Nie załamuj się, to nie jest tak , że w schronie było dobrze, a u ciebie nagle jej się pogorszyło. Podejrzewam, że jej stan zdrowia podyktowany jest złą przeszłością . Co by nie mówić, ale nawet w najlepszych schronach nikt nie rozczula się nad pojedynczymi psiakami. Gdyby nie Twoje czujne oko , to Frycia mogła wykrwawić się na stole. Wiem ,że to szczęście w nieszczęściu, ale bardzo dobrze, że to wszystko wyszło właśnie teraz. Strach pomyśleć, co by było gdybyś się w porę nie zorientowała, że coś jest nie tak. Dzięki tobie Frycia ma drugą szansę. [/FONT]
  2. [quote name='AZ-IWONA']Psiaki przecudne, Bianka - puchata :razz: Kto tatuś ? ;) Romku napisz coś o charakterkach i usposobieniach. Kto leniuszek to widać !!! Tsuki - bezproblemowy, je i śpi - sama słodycz.:loveu: A co z resztą ??[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Prawdę mówiąc , to trudno mi w tej chwili wyciągać nie wiadomo jakie wnioski, ale …[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Tsuki [/COLOR]- jest leniwcem pierwsza klasa, jednocześnie płaczką przeokropną, jak tylko coś nie jest po jego myśli, to siedzi i rozpacza[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Brutus [/COLOR]– jest taki delikatniutki i uwielbia się przytulać, jednym słowem słodziaczek, nie bardzo wychodzi mu jeszcze jedzenie z miseczki [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Bianka[/COLOR] – robi się coraz bardziej puchata i taka jedwabista w dotyku, jest bardzo rozważną dziewczyną, robi mądre miny, najładniej zjada z miseczki, ma w sobie taki stoicki spokój,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Aldonka[/COLOR] – jest największym złośnikiem, pierwsza zaczęła warczeć i szczekać , jak śpi i się ją zaczepia, to od razu warczy, ma zadziorkowaty charakter, więc chyba wdała się w mamę,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Sali[/COLOR] – wcześniej była spokojniejsza, ale teraz również zaczyna rozrabiać i robić się podobna do Aldonki[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Negra[/COLOR] – jest o wiele spokojniejsza od Aldonki i Sali , jedzenie z miseczki nie sprawia jej problemu , wczoraj próbowała namówić do zabawy Tsukiego, ale ten leniwiec nie chciał się ruszyć.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Od środy cała ta gromada na dzień wynoszona jest do kojca na dworze (wieczorem wstawię zdjęcie) . Za spory postęp uważam , to że dziewczyny nie sikają już na kocyk, na którym śpią. Tsuki jeszcze podlewa, bo mu się chodzić nie chce. Mają teraz przystosowaną do siebie budkę i chodzą siusiać na trawkę. Oczywiście na wieczór zgarniam je do domu. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][/SIZE]
  3. Wiem, że to niewiele , ale myślami jesteśmy z Tobą!
  4. To chyba dobry pomysł, bo nie wiadomo co takiemu przyjdzie do głowy:shake:
  5. Niestety takie rzeczy się często zdarzają :-(
  6. Szkoda, że się nie zdzwoniliśmy, bo też byliśmy wczoraj w Zwierzyńcu :cool1:
  7. Prześliczna dziewczyna :loveu:
  8. [quote name='agusiazet']Malutki, ale waleczny, kogo on podgryza?[/quote] Nie podgryza, nie pdgryza, tylko się przytula. :roll:
  9. Tsukiego nie trudno poznać [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/4381/img2883gs1.jpg[/IMG]
  10. Malutki Brutusik [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/3631/img2889jj4.jpg[/IMG]
  11. Zaspana Sali [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/9967/img2866ki0.jpg[/IMG]
  12. Aldonka na tropie [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5866/img2865zo3.jpg[/IMG]
  13. Pora leżakowania! [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1373/img2862us1.jpg[/IMG]
  14. Samotny spacer Bianki [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9465/img2864si7.jpg[/IMG]
  15. [quote name='agusiazet']I nie ma zdjęcia Bianeczki śpiącej w misce, fe nieładnie!!![/quote] A może być Negra? [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4798/img2857lo0.jpg[/IMG]
  16. [quote name='AZ-IWONA']Oczywiscie Bianka zaczyna z drugiej strony miski aby dla niej jak najwiecej starczyło :eviltong: W mamuskę chrzestną wcale się nie wdała :shake: ale chyba w cioteczkę Delmę.:roll: :razz:[/quote] Zobacz jaka Bianka robi się puchata :diabloti:
  17. [quote name='agusiazet']czy on już poszedł do tego domku, czy tylko któreś się spóźniło na żarelko, bo jest ich 5 przy misce?[/quote] Wszystkie są, tylko Tsukiemu jak zawsze się przysnęło :diabloti:
  18. Kolacja Papików [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/4914/img2847mv7.jpg[/IMG]
  19. [quote name='agusiazet']Czyli nasz mały mężczyzna znalazł domek!!!???[/quote] Myślę, że znalazł super domek! Dzięki Aga ! :Rose:
  20. Brutusik śpi na kolanach u swojej nowej Pańci :loveu: [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/8071/img2850mm8.jpg[/IMG]
  21. Czyli rodzinka ma marne szanse żeby załapać się na obiad :diabloti:
  22. [quote name='BIANKA1']Dlaczego nikt nie zagląda do pięknej Reksi?[/quote] :???: :shake:
  23. [quote name='BIANKA1']Romki powinni kupić sobie większy samochód :evil_lol:[/quote] Może jeszcze foteliki dla szczeniorów! :mad: Normalnie, to wilkowate jedą z tyłu, a kurdupelki w środku, bo by mi się po drodze pogniotły :evil_lol:
  24. Jejku ale ona jest piękna! :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/131/3e7a6044fe81163a.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...