[quote name='AZ-IWONA']A gdzie łapeńki, kuperki, ogonki, brzuszki ????? :eviltong: :loveu: :multi:[/quote]
[FONT=Arial][SIZE=4]Wbrew pozorom zrobienie im zdjęć wcale nie jest takie łatwe, okropne z nich wierciuszki. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4]Poza tym brzuszki były wczoraj , dzisiaj są główki, a jutro zrobię ogonki i każdy będzie musiał po ogonku rozpoznać swojego chrześniaka. :evil_lol: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]