[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wiem ,że karma jest dla Zadry i to właśnie ona kazała mi bardzo Tobie podziękować. :buzi: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]To dobrze, że szeleczki są troszkę większe , przecież Negrusia cały czas rośnie. :roll: Jak będzie szła do nowego domku, to pewnie będą akurat. :lol: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]