Czaka
Members-
Posts
2833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czaka
-
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
Czaka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Podobno cały czerwiec ma być upalny, to straszne ,że one muszą być w schronisku. -
Mielecki Jamnik chudzinek - jedzie do domku!! :)
Czaka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Rysio miał dużo szczęścia, że do Was trafił, czekamy na zdjęcia i trzymamy kciuki. -
Przyzwolenie już jest, więc czekamy na fotki.
-
Justynko mam nadzieję, że się do nas odezwiesz! :cool3:
-
Natalio jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy :Rose:
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Dzisiaj też jest dzień, bardzo proszę przeprosić suńki, bo kto to widział takie rzeczy. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Dzisiaj rano wszystkie zadziorki patrzyły na mnie swoimi ślicznymi ślepkami. W pracy natomiast niespodzianka, rezygnacja z chłopaczków i takim to sposobem Brutusik i Tsuki pozostali bez domków. :-( [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Times New Roman]Supergoga słyszałam, że Opal ma poważne plany związane z chrześniakiem . :evil_lol: [/FONT][/SIZE]
-
Bianeczka i Sali, dzisiaj jeszcze z zamkniętymi oczkami. [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1511/img2751lr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/589/img2762gh6.jpg[/IMG] Zabaczcie jaki Bianeczka ma uroczy przedziałek .
-
[quote name='AZ-IWONA']Poproszę pierwsze wejżenie Bianeczki na świat !!!:multi: Jak się ściąga zdjęcia z forum do siebie ????:cool1: :oops:[/quote] Bianeczka ma jeszcze przymknięte oczka, ale myślę, że jutro już będzie widziała. Iwonko wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na zdjęcie, później kopiuj i wklejasz gdzie Ci się podoba.
-
[FONT=Arial][SIZE=4]Kiedyś wspominałaś o chorobie Twojego Taty. Musisz być dobrej myśli, a my trzymamy kciuki żeby szybko wrócił do zdrowia.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Dzięki, że o nas pamiętasz![/SIZE][/FONT]
-
Pierwsze spojrzenie Negry na świat. [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3080/img2772xx8.jpg[/IMG]
-
[quote name='BIANKA1']Ale bym je wycałowala :evil_lol:[/quote] Ja to czasami boję się, że im zrobię krzywdę.
-
Najedzeni chłopcy już śpią, a dziewczęta grasują jeszcze na stołówce. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/4792/img2770we6.jpg[/IMG] Nie chcę zapeszać, ale Brutusik wygląda już znacznie lepiej, zobaczcie jaki ma brzusio.
-
Zadrusiny majątek [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/671/img2750dv9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Gosiapk']Oj Romeczku, wybacz ale się mylisz, bo Adelunia waży ok. 4,5kg :) Charciki włoskie są najmniejszymi z chartów, ich waga wg standardu FCI nie powinna być większa niż 5kg :cool3:[/quote] W takim razie wstydzę się bardzo :oops: ! Zadziora była ostatnio u weta i waży teraz 7 kg, więc chyba nie jest charcikiem .
-
[quote name='Gosiapk']Poznałam po białej łatce przy ogonku :loveu: Kochana Adelunia jest imienniczką mojej charciczki włoskiej Adelci. Mam nadzieję, że będzie miała w życiu co najmniej tyle szczęścia ile ma moja Adelka.[/quote] A ja mam nadzieję, że nie urośnie taka duża, bo może być problem z domkiem :evil_lol:
-
Poznałaś :multi: Panna Adelcia pomalutku otwiera oczka.
-
Jeśli pozwolicie, to wkleję zdjęcia łaciatych ślicznotek poszukujących domku. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3223/img2721mv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3023/img2722rx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/664/img2723dw3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4835/dscn4750qj6me2.jpg[/IMG] No, no jaka ambitna, przecież ten kij jest prawie taki duży jak ona!
-
[quote name='AZ-IWONA']To ja jestem fujara :evil_lol: :mad: - oczywiście że dotarły !! Ja jakoś oddzielam wątek dogo od prywatnej korespondencji :cool1: Poczekamy jeszcze na zdjęcia jak zaczną chodzić :multi:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=4]Też mi się wydaje, że z fotkami reklamującymi moje łaciatki, to troszkę trzeba poczekać.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4] Za jakiś tydzień psiaki będą biegały i wtedy będzie szansa na jakieś fajne ujęcia. W tej chwili to tylko leżą, jedzą, rosną i sikają, a ja mam po nich pranko dwa razy dziennie, ba Zadra już nie wyrabia. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Poza tym zaczynają im się rozklejać oczka, więc lada chwila będą widziały i wtedy mi się zacznie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Laguna007']Chciałam sie spytać jaka jest sytuacja piesków:) czy może sa juz na nie jacyś chętni? są juz arezerwowane? króte jecsez niemaja gdzie pojsc, prosze o odpwoiedz[/quote] Lagunko zostały jeszcze dwie łaciate ślicznotki:razz: