Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. [FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Psiaki już dawno są po śniadanku. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Teraz siedzą w tej swojej budce, a jak się do nich idzie , to od razu wybiegają zaciekawione, oczywiście nie wszyscy, bo niektórym nie bardzo się chce (tu nie będę wskazywać imion) .:diabloti: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4] Romek poszedł z winkowatymi nad rzekę (bo to są wybitnie jego psy) , a szanowna Zadziorka podreptała za nimi. W sumie , to ma rację, przecież do pilnowania dzieci u nas się nie najmowała :evil_lol: [/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='AZ-IWONA']A gdzie słynna pozycja Tsukiego ????:loveu: :evil_lol: :razz:[/quote] Owszem Tsuki dzisiaj znowu eksponował siurdalka, ale muszę przyznać, że zaczynam zmieniać o nim zdanie. Wczoraj po kolacyjce, Tsuki pokazał mi jak pięknie biega. Byłam w szoku :-o ! Dzisiaj Tsuki wpadł na genialny pomysł! Wymyślił sobie, że jak ktoś go podgryza, a jemu akurat nie bardzo chce się bawić, to wchodzi na takiego podgryzacza (a jest z niego kawał chłopa), kładzie się i obezwładnia "przeciwnika". :diabloti:
  3. [quote name='AZ-IWONA']Tak, tak i znowu tuczysz moją Gwiazdeczkę :mad: :diabloti: Ona i tak jest szersza niż wyższa :crazyeye: :eviltong:[/quote] Tego mi brakowało :diabloti:
  4. Czy są jakieś wieści o Fionce?
  5. Uważaj, bo się skuszę! Zapakuję swoje stadko , stadko Zadziorki i zaraz będziemy ! :diabloti:
  6. [quote name='BIANKA1']Właśnie :angryy: Dziewczyna ma apetyt , to zaraz jej sie czepiają :cool1: Przynajmniej wiadomo , że jej smakuje :p[/quote] Czekajcie zaraz Iwona napisze, że tuczę jej Gwiazdeczkę :diabloti:
  7. Marta ja nie wiem, jak my się Adze odwdzięczymy za te wszystkie ogłoszenia :loveu:
  8. [FONT=Arial]Bianka z całego serca Ci współczuję. Ja bardzo dobrze wiem, co to znaczy mieć chorego psa. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć za wszystkich zgromadzonych na tym wątku, że bardzo Cię podziwiamy za to co robisz dla Fryci. Nie opowiadaj głupot, bo pojadę do Ciebie i :mad: [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT]
  9. [quote name='BIANKA1']No .....co Bianka ? To już jeść nie wolno :mad:[/quote] Ja to zawsze obrywam , jak nie od Ciebie, to od Iwony :diabloti:
  10. Nie ma jak u mamy :loveu: [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/1323/img2892sq7.jpg[/IMG]
  11. Ogólne podgryzanko [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9857/img2894df6.jpg[/IMG]
  12. Tsuki plotkuje z Brutusem, Sali jest na podsłuchu, a Bianka ... [IMG]http://img458.imageshack.us/img458/6035/img2906oa6.jpg[/IMG]
  13. Jedzonko mniam, mniam ! [IMG]http://img458.imageshack.us/img458/6601/img2902bk6.jpg[/IMG]
  14. Negra atakuje Biankę! [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/466/img2900ta5.jpg[/IMG]
  15. Waleczny Brutus podgryza Sali [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9381/img2898by3.jpg[/IMG]
  16. My jesteśmy zdecydowanie fanami suczek!!! Odpisałam Pani i mam nadzieję, że się odezwie! :roll:
  17. [quote name='zanzara']Dbac mi tam o mojego pulpecika:P.Nie moge sie juz doczekac:).Pozdro dla calej familii![/quote] Bardzo serdecznie witamy nową Panią Brutusa :bigcool:
  18. Nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia! :loveu: Lepszego domku nie można sobie wymarzyć. Jeszcze raz dziękujemy :Rose:
  19. Tak czy siak życzę powodzenia!
  20. [quote name='Gonitwa']Tak, opis bardzo dobry. A jak się miewa mamusia tych pociesznych kluseczek?[/quote] Mamusia miewa się znakomicie, tylko że brakuje jej czsu na zajmowanie się szczeniorkami. :mad: A to musi posiedzieć z nami w domu, innym razem musi iść z wilkowatymi nad rzekę, same rozumiecie nie wyrabia się ze wszystkim :diabloti:
  21. [FONT=Arial][SIZE=3]Bałam się, że mnie skarcicie za wywalenie maluchów na dwór, ale one siurają z taką częstotliwością, że już nie wyrabiam. Też myślę, że krzywdy nie mają. Romek zrobił im takie mini ogrodzenie, więc nie rozpełzną mi się po działce i nie stanie im się nic złego . Poza tym mają sporo cienia i upały im nie doskwierają. Mamuśka ma do nich stały dostęp, tylko że ma coraz mniej czasu na siedzenie z nimi. Wszyscy mówią, że mogę je śmiało zostawiać na noc na dworze, ale ja się boję , że coś im się może stać. Pakuję więc całą ekipę w koszyczek i taszczę do domu. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  22. Pora leżakowania :loveu: [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7083/img2870os3.jpg[/IMG]
  23. Myślę, że to zdjęcie jest bardzo zachęcające ! [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7049/img2877wt9.jpg[/IMG]
  24. Dzienna rezydencja szczeniorów! :evil_lol: [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/6415/img2859es7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...