Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. [FONT=Arial][SIZE=4]Dzięki Aga ! Jutro poczytam na allegro jakie teksty ludzie piszą , to coś sklecę. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Najgorsze jest to, że zbliżają się wakacje. Mam jednak nadzieję, że z Waszą pomocą jakoś nam się uda. [/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='BIANKA1']Ile mam czasu do namysłu ?:roll: [FONT=Arial]A nad czym tu się zastanawiać. Toż to niepowtarzalna okazja. :diabloti: [/FONT]
  3. [FONT=Arial][SIZE=3][SIZE=4]Też mnie to martwi. :-( Dzisiaj po pracy w zadrusinym koszyczku zastałam tylko Tsukiego (jak zwykle spał w pozycji horyzontalnej ) i Sali, bo reszta wędrowniczków zasnęła w pół drogi na chodniku. Przyglądałam się dzisiaj pyszczkom Negry i Tsukiego. Na pozór to dwa takie same czarne psiaki, ale jak je się postawi obok siebie , to od razu widać , który to pies, a która suka. Mają całkiem inny ”wyraz twarzy”. [/SIZE][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][SIZE=4]Poza tym psiaki widział weta i stwierdził, że wyglądają bardzo ładnie, Brutusik też (chociaż jest sporo mniejszy) i nie powinno już być z nim problemów.[/SIZE] :lol: [/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='BIANKA1'] Ale ja się wymieniam ze stratą :diabloti: [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]Naprawdę nie mogę pozwolić żebyś była stratna! :shake: [/FONT] [FONT=Arial]Co powiesz cztery szczeniory (bo na dwa mam chętnych) za dwa kociaki, a jak zechcesz to i mamuśkę dorzucę.:razz: :evil_lol: [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT]
  5. [quote name='BIANKA1']Czekam na ploteczki od Dorothy , ale Ona pewnie kopie drugą część ogródka :cool3: Namiary mam , ale czekam na opinie :p [FONT=Times New Roman]Ja mam jeszcze czas, ale boję się co będzie jak nie znajdę domu dla zadrusinych pociech. :shake: [/FONT] [FONT=Times New Roman]Do schronu na pewno ich nie oddam, widziałaś w jakim stanie zabraliśmy ich mamuśkę. :angryy: :mad: [/FONT] [FONT=Times New Roman]Jak coś będziesz wiedziała , to będziemy się do Ciebie uśmiechać . :lol: [/FONT] [FONT=Times New Roman] [/FONT]
  6. Widzą , że Jarek zakochany w Zulce po uszy! :loveu:
  7. Nieeeeee!!!! Psiaki są cudne, ale u nas zostać nie mogą. :shake:
  8. Widzę, że nie byłyście same na tym spacerku! :cool3: Kim jest ten przystojniaczek.
  9. [FONT=Times New Roman]Macie namiary na kogoś z kim można pogadać o tych pewnych niemieckich adopcjach? [/FONT]
  10. [FONT=Times New Roman] [SIZE=4]Zulka wychodź z szafy i biegnij na pierwszą stronę. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman] [/FONT]
  11. [FONT=Times New Roman][SIZE=4]No to zaczęło się!!! Maluchy już dobrze widzą i zrobiło im się nudno w koszyczku, na chwiejnych łapkach zaczęły wędrować. Oczywiście nie potrafią wrócić z powrotem więc siedzą i płaczą. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Najbardziej wędrowna jest Negra. Wczoraj to maleństwo Brutusik próbował podgryzać swoje siostrzyczki, wyglądało to komicznie, bo kawaler ma jeszcze bardzo giętkie nóżki, ale już jest bardzo zaczepny. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Tsuki jest największym leniwcem pod słońcem, ma w sobie pewien rodzaj dostojności, ale najchętniej to je i śpi do góry pimpolkiem . Bianka i Sali wczoraj pierwszy raz próbowały pić swoje mleczko z miseczki, wyglądało to komicznie ale dziewczyny nie dawały za wygraną. Dzisiaj rano Aldonka nawarczała na mnie jak ją brałam na ręce. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Szkoda , że tego nie widzicie , ale jak dowiem się jak wstawiać filmik , to wam je postaram się pokazać. [/SIZE][/FONT]
  12. Chyba zrobił się zastój z domkami. :shake:
  13. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A może któraś z chrzestnych ma pomysł na jakiś wzruszający tekścik na allegro? Nasz tekst o Zadziorce jakoś nie zrobił na nikim większego wrażenia. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pomóżcie cioteczki może Wy macie więcej szczęścia. :roll: [/SIZE][/FONT]
  14. A może poczekać tak ze dwa tygodnie , małe wtedy będą fajniejsze i takie bardziej do psów podobne. W każdym razie dzięki!!!
  15. Już mi głupio Ciebie o to prosić :oops:
  16. Ciekawe w jakim ubranku Frycia pojedzie do weta. :evil_lol:
  17. [quote name='brazowa1']sa cudowne...[/quote] tylko chętnych brak ! :shake:
  18. Jednym słowem Zarusia nie lubi konkurencji! :evil_lol: :evil_lol:
  19. Mi właśnie udało się zmienić zadrusiny banerek i też bardzo chętnie dowiem się jak wstawić filmik.
  20. Lagunka zrobiła taki banerek:
  21. Suńka prześliczna, powinna szybko znaleźć domek, czego jej z całego serca życzę.
×
×
  • Create New...