Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. Wczoraj Pańcia Brutuska pytała mnie, czy on dalej jest taki malutki. Oto odpowiedź. [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8130/img2923dt3.jpg[/IMG]
  2. Jeszcze nie wiem co będzie z Tsukim [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/6705/img2919zx7.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/2330/img2931kn8.jpg[/IMG]
  4. A co powiecie na takie dwa zdjęcia do ogłoszeń na allegro? [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1748/img2927am3.jpg[/IMG]
  5. Przecież ona się normalnie do Ciebie śmieje :loveu:
  6. Jakie tam TZ-ty na guziki, dziewczyny trochę techniki, a od czego są piloty :diabloti:
  7. Ale widzę, że to jest jeszcze żółtodziób :diabloti:
  8. Obiecałam jej dzisiaj wkleić zdjęcie rozbójnika :diabloti:
  9. Justynka z niecierpliwością czekamy na fotki! :eviltong:
  10. Brutusika , to Pańcia nie może już się doczekać! Powiem Wam, że ten facet , to ma szczęście! :loveu:
  11. Widzisz jak , to się fajnie w życiu układa. Staciłaś jednego świergotka, a los zesłał Ci drugiego do uratowania. :roll: To nie może być przypadek :shake:
  12. I co zrobiliście z Tolką?! :mad: :diabloti:
  13. Oczywiście maluchy przez cały czas zabieram na noc do domu, tzn. do pralni, bo tam najlepiej mi się sprząta. To są bardzo waleczne maluszki, jak schodzę do nich , to od razu mnie obszczekują, a jak zobaczą kto idzie , to biegną całe szczęśliwe. Aga tak sobie myślę, że zrobię dzisiaj zdjęcie tym maluchom, które nie są zarezerwowane i napiszę kilka słów o nich i będę bardzo Cię prosiła o allegro. :modla:
  14. Patrząc na gabaryty Twojego Rokiego, to faktycznie nie masz szansy przegapić burzy :diabloti:
  15. My się burzy nie boimy, bo wszyscy w domu siedzimy :evil_lol:
  16. Nie poddawajcie się, a zobaczycie, że wszystko będzie dobrze! :p
  17. Bianka bardzo Cię przepraszam , ale w tej chwili nie dam rady podesłać Ci kaski :shake: Ostatnio mam sama bardzo dużo psich wydatków :roll:
  18. Ciekawe ile ma tych szczeniorków?
  19. Ale Wam fajnie, a ja muszę siedzieć w pracy :placz:
  20. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Świeczek nie było, ale mamuśka maluchów wymyśliła, że trzeba ograniczać cysie i przynosi im do gniazda swoje jedzonko. Wychodzi jej to różnie, bo czasami połowę wygubi po drodze. Dzieciaki nie potrafią jeszcze jeść tego , co ona im przynosi , więc z obłędem biegają za cycorkami. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  21. Znowu Zulcia na kanapie, a ja się pytam co zrobiliście z Tolką ? :mad: :diabloti:
  22. Słyszałam ,że na tym wątku poszukuje się wolnych psów.:evil_lol: Mam jeszcze dwie wolne , przeurocze suńki, po matce Zadziorce :evil_lol: . Przemyślcie temat , to bardzo dobra okazja:evil_lol:
  23. [FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=4]Bardzo przepraszam szanowne cioteczki, ale dzisiaj nie było sesji zdjęciowej. Cały dzień był troszkę pokręcony i po prostu nie mieliśmy na to czasu. Dzisiaj szczeniory skończyły miesiąc i musicie mi uwierzyć na słowo, że mają się całkiem dobrze. Już wiem dlaczego Adelka i Sali zaczęły się robić takie nerwowe. Okazało się , że obie panny mają już ząbki. Zrobiłam przegląd reszcie, ale w tej chwili mamy tylko dwie zębatki. Brutusik nie jest wcale brutalny, zaczyna robić się z niego taka mała zaczepna psotka. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  24. A Zadra miała banerek i to bardzo ładny i też nikomu nie wpadła w oko. :shake:
  25. [FONT=Arial]Nie znam historii Skorka, ale jeśli mu pomogłyście, to znaczy , że znalazł dom i na pewno umarł w godnych warunkach. Niestety nie każdemu jest , to dane :-( [/FONT]
×
×
  • Create New...