Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. [quote name='zanzara']Brutus naprawde zaczal jesc czy to tylko fotomontaz?:evil_lol: .Kiedy on przyjedzie do mnie?[/quote] To nie jest jeszcze jedzenie przez duże "J" , ale facecik stara się coś ciumkać. :lol: Ciotka bądź cierpliwa i zacznij kupować drób, bo on nic innego nie chce jeść :mad: , a że to jest kawał chłopa , to musisz zrobić zapasy. :evil_lol:
  2. [quote name='AZ-IWONA']Mam dwa pytania 1. Czy Bianeczka ma stojące uszka ? czy to tylko tak w pozycji leżącej :evil_lol: Zresztą w tej pozycji to brzunio ma fantastyczne w kropeczki jak ciocia Delma :eviltong: 2. Chyba Tsuki i bianeczka maja podobną sierść, taką trochę dłuższą / puchatą /:lol: A poza tym piękne[/quote] Bianeczka stojące uszka , to ma tylko w pozycji leżąco - zaczepniej, tak normalnie , to są zdecydowanie klapciate:evil_lol: . A co do futerka, to Bianka w dotyku jest taka miękko jedwabista, a Tsukuś jest bardziej kosmaty.
  3. Ciekawe czy Frycia będzie musiała przez cały cas brać leki?
  4. Witamy serdecznie nowego dogomaniaka! :lol: I gratulujemy gustu, bo Zuleńka jest przepiękną panienką.
  5. Ja już jestem najedzona! :diabloti: [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/8827/img2966ek0.jpg[/IMG]
  6. Ale cysie i tak są najlepsze na świecie. [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8172/img2965io8.jpg[/IMG]
  7. Brutusik lubi filety z kurczaka :evil_lol: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7941/img2962cd4.jpg[/IMG]
  8. Zobaczcie jaki ze mnie słodziaczek! :loveu: [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/5416/img2963ep4.jpg[/IMG]
  9. [FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Ciotka Supergoga przesłała mi namiary na Panią poszukującą pieska. Jestem po rozmowie z bardzo sympatyczną Pania, która mieszka w Lubyczy Królewskiej (to jest blisko Zamościa). Rozmowa szła jak po maśle , kobieta ma domek z ogródkiem i Tsuki ma mieszkać z nimi w domku, Czy można chcieć czegoś więcej.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4] Mam nadzieję, że do trzech razy sztuka i że dla naszego Tsukusia nareszcie zaświeciło słoneczko. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Dzięki Supergoga. :Rose: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Do oddania pozostają jeszcze dwie panieneczki. :cool3: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]
  10. Ja też ledwo żyję! :eviltong: Natomiast szczeniaki biegają jak nakręcone, cały czas próbują wydostać się ze swojego ogrodzenia. :multi:
  11. [quote name='BIANKA1']Wiem , że to wszystko z dobrego serca :lol: Puniek faktycznie jest rozczulający ....... na zdjęciach:evil_lol: W realu bywa irytujący , zwłaszcza jak trzeba wyjść , a nie można znaleść buta , bo but wraz z Punkiem uciekł do sypialni pod łóżko :mad: Fryciasta wietrzy futro bo na dworze jest chłodniej jak w domu . Zaraz dostanie swoje lekarstwa . [FONT=Arial]Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko „pokochać” to jego roznoszenie. Ja też miała suńkę, która notorycznie podkradała mi rzecz, jak brała budy , to nie patrzyła , czy są czyste i nadają się akurat do pokoju. Jak nie mogła znaleźć moich ubrań, to otwierała szafkę noskiem i je sobie po prostu wyciągała. Jak zostawiłam tel. komórkowy na schodach, to mi go schowała pod deskami. Tej suki już nie ma, a ja nigdy nie pokocham innego psa , tak jak jej. Dom bez niej już nie jest taki sam. Twojego Puńka popieram z całego serca, niech rozrabia ile się da. [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT]
  12. Oby do wieczora!!! :eviltong:
  13. Tak to nie jest zwykłe naśmiewanie się z Puńcia, on jest uroczy :loveu: , a to co piszemy, to po prostu ze zwykłej zazdrości , bo trafił Ci się prawdziwy słodziaczek :diabloti: . Ja cały czas mam przed oczami jego zdjęcie w gatkach i z kółeczkiem w pychu. :evil_lol:
  14. Jeszcze ranek, a już jest gorąco :eviltong:
  15. Już dawno wszystko obsiurdane :diabloti:
  16. [FONT=Arial][SIZE=3]Ja też jestem zdania, że to bardzo dobrze, że się dzisiaj wszystko wyjaśniło.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Jestem bardzo wdzięczna dogomaniaczce , która mi pomogła. Sama ze względu na odległość miałam ograniczone możliwości. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Przyznam szczerze, że poczułam wręcz ulgę, bo czułam, że coś jest nie tak. [/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='martaa2']Zula znowu w szafie:shake: Na rynku zamojskim strzelają petardy, huk jak na sylwestra. Zamknęłam okna ale to nic nie daje. A Tolka nawet uchem nie ruszy;)[/quote] A Zadziorka nie bardzo wiedziała co się dzieje, ale na wszelki wypadek naszczekała na to wszystko :mad: :diabloti:
  18. Tsukuś jest taki piękny, ale chyba jakiś pechowy. :roll: To już druga jego adopcja, która nie wypaliła. :shake:
  19. [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/6705/img2919zx7.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/2330/img2931kn8.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1748/img2927am3.jpg[/IMG]
  22. [FONT=Arial][SIZE=4]Właśnie rozwiązał się temat adopcji Tsukiego przez Karolinę. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Jak wiecie do tej pory czekałam na telefon od rodziców Karoliny, oczywiście bezskutecznie. Dzisiaj zaprzyjaźniona warszawska dogomaniaczka zadzwoniła do Karoliny, celem umówienia się na spotkanie z jej rodzicami. Dziewczyna odmówiła, więc niestety moje obawy okazały się jak najbardziej uzasadnione. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Dla przypomnienia wklejam zdjęcia szczeniorków czekających na odpowiedzialne domy. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Marta musisz być bardzo czujna, to dziwne, że kobieta nie zapytała nawet o Zulkę. Same wiecie , że jak trafi psiarz na psiarza , to rozmowa wygląda troszkę inaczej. Ale może nie ma co się uprzedzać, czas pokaże, co to za ludzie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...