Jaaga
Members-
Posts
19185 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Sonikowa, jaki "pies niezbyt wielkiej urody" :mad::evil_lol:. Paniom bardzo się podobała (ze swoją coraz wiekszą tuszą). Na razie czekam na relacje z nowych domów. Jeśli jedna z tych adopcji będzie udana, to dla mnie bedzie super. Zgadzam się również, że jesli takie psy znajdują domy, to chyba żaden nie jest bez szans. Dom Franki znalazł się dzieki ogłoszeniom Jusstyny85, która podobno jeszcze żadnemu psu nie porobiła tylu ogłoszeń. Justyna, jesli tu zaglądniesz, to bardzo Ci dziekujęmy ja i Franka :calus:. -
Dziś do nowego domu pojechała Franka/Franca. Jutro ukażą sie w gazecie ogłoszenia o nią i o czarno-białą Łatke, która też pojechała do nowego domu. Czy w schronisku są jakieś podobne do nich sunie, bo szkoda zmarnować szanse? Chodzi o małe, krótkowłose sunie czarną podpalaną i łaciatą. Jesli są, to proszę o wiadomość i informacje, jaki tel. kontaktowy mam podawać. Poza tym Łatka miała dopiero zrobione wyróżnione allego, więc mogę mówić o innej, podobnej suczce lub wstawić jej zdjęcia.
-
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Panie trafiły z ogłoszenia zrobionego wcześniej przez Justynę. Franka będzie mieszkać w mieszkaniu. Panie będą z nią często wychodzić. Sama w domu będzie przebywać tylko ok. godziny. France panie bardzo przypadły do gustu, od razu wybrała sobie jedną. Mam nadzieję, że jak będzie jedynym psem w domu, to problemu nie będzie. Tylko Sara jest teraz smutna i nie może sobie znaleźć miejsca, bo przez te trzy miesiące stały się nierozłączne. Wchodzi i wychodzi cały czas z domu, bo wszędzie szuka Franki. Dzisiaj też pojechała do nowego domu moja druga tymczasowiczka Łatka, ale dom Franki lepszy :roll:. Przez wiele miesięcy nikt nawet nie zadzwonił o nie, a wczoraj dwie rodziny umówiły sie i przyjechały. Poczekamy jeszcze i zobaczymy, jak przebiegnie ich aklimatyzacja w nowych domach. -
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Są :eviltong:. Dziś pojechała do nowego domu w Mikołowie :multi:. Proszę o kciuki za to, żeby sie jej udało tam zachowywać czystość. -
Przerażająca sytuacja ze szczeniakami :shake:. Tak jest teraz chyba wszędzie. U mnie adopcje też zupełnie stanęły. Chciałam tylko poinformować, że Sara, którą wzięłam od Was w grudniu na tymczas, zostanie u nas na stałe. Jest bez szans na adopcję, więc proszę o przepisanie mnie z umowy tymczasowej, jako dom stały.
-
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Temperatura nie pomaga :shake:. Siedzi pod drzwiami i czuwa, żeby tylko wejść do domu. Na noc już nie wpuszczam jej do mieszkania, bo dalej nie zachowuje czystości. Sara przy niej to chodzący anioł. Nawet Łatka z wadą pęcherza daje znać, że chce wyjść, a Franka nie. -
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Franka bez zmian. Załatwia sie gdzie popadnie. Doszło już do tego, że zamiast załatwiać się na dworze, szła na strych i tam robiła kupy. Poszłam wieszać pranie, a pod sznurami pełno niespodzianek :cool1:. Robi je wszędzie, byle pod dachem, nie na zewnątrz. -
WEST WHITE TERIER 5m.wykupiony z psudo .szuka domu..
Jaaga replied to dorcia44's topic in Już w nowym domu
Dorcia, masz chyba słabość do białasków :eviltong:. Mały jest świetny. Trzymam kciuki za dobry dom. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
Jaaga replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się, że to czy ma tatuaż ma jednak znaczenie, bo można dzięki niemu dotrzeć do hodowcy i właściciela. Nie zawsze to są zwyrodnialcy, którzy pozbywają sie psa. Rami, manchesterka, którą wzięłam ze schronu miała swoją Panią, która szukała ją bezskutecznie aż 6 mies., a mogły sie spotkać własnie dzięki tatuażowi. Yorczka z mojej hodowli tez się zagubiła i została odnaleziona całkiem gdzie indziej. Było to możliwe, bo osoba, która ją odnalazła skontaktowała się przez ZK ze mną, a ja dałam namiary na jej włascicieli. Ci ludzie też bardzo intensywnie, ale bezskutecznie jej szukali. To właśnie takie tatuażowe dobre zakończenia :lol:. -
Olkusz- nieduza puchata sunia MA DOM-ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT !!
Jaaga replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Dam fanty na bazarek dla suni. Tylko bardzo proszę, zeby ktoś go zrobił i prowadził, bo ja rzadko tu jestem i nie mam czasu. Jesli ktoś pomoże, to wyślę zdjęcia i opisy mailem, a rzeczy później sama porozsyłam. W Dąbrowie Górniczej mają szpitalik przy lecznicy, ale dobowy koszt to kilkadziesiąt zł (ok. 30 zł bez leczenia) -
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
JOMA, Słodziak był u mojej mamy, więc dla mnie raczej mała różnica. On i tak był niekłopotliwy. Dziś miałam w domu awanturę, bo Minia biegła do łazienki i pośliznęła się na gigantycznych sikach Franki. Wyrąbała sie jak długa, dobrze że odruchowo uniosła głowę, bo rozbiłaby ją sobie na tych płytkach. cała jest potrzaskana i obolała. Nasłuchałam się, że mało dziecko nie zabiło się przez szczającego wszędzie psa. Jest coraz gorzej i jesli nikt jej nie weźmie, to jak zrobi sie ciepło, odwiozę ją do schroniska. Nie mam na nią sposobu. Ciągle jest wypuszczana, a po powrocie do domu potrafi sie załatwić nawet po pół godzinie. -
W NOWYCH DOMACH!Katowice!Szczeniaki w tragicznych warunkach!
Jaaga replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Też chciałabym się coś dowiedzieć o wielkości, bo ja tylko małego psiaka mogę zabrać. Niestety, transport do Warszawy nie wypalli, bo pani która bierze mojego malucha, chce go dopiero za 3 tyg. i wtedy mąż będzie jechał. -
W NOWYCH DOMACH!Katowice!Szczeniaki w tragicznych warunkach!
Jaaga replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jeśli Poświata chce malucha na DT, to mój mąż będzie jechał w przyszłym tyg. w niedzielę do Warszawy, wiec może malca podrzucić. Tylko też musiałby być zaszczepiony i zdrowy, bo mąż jedzie z naszym szczeniaczkiem. Na początku wątku Pajunia pisała, że może zabrać wszystkie maluchy. Czy to nie jest wyjście? Możnaby przecież porobić bazarki na ich szczepienie i odrobaczenie. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
Jaaga replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Mój Wolf w schronisku przez 4 lata podobno nie wychodził z budy. Nawet miskę z jedzeniem wnosił w zębach do środka. Ten widzę podobnie reaguje na niewolę. Żal myśleć, jak pies z takim włosem będzie wyglądał w schronie :shake:. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
Jaaga replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Własnie go zobaczyłam i też miałam zapytać o sprawdzenie tatuażu. Wygląda jak szpic wilczy lub szpic niemiecki średni o wilczastym umaszczeniu (trudno wielkość wnioskować ze zdjęć). O takim psie marzyłam, chcielismy takiego kupić, ale w ostateczności trafił do nas szpicowaty mieszaniec Wolfik z Palucha. Polecam szpice, mają cudowne charaktery. Są wierne, oddane, a najważniejsze - niesamowicie mądre. Doskonale sprawdzają sie w roli psa stróżującego. Nasz nieżyjący już Tolek był wspaniałym terapeutą dla naszej córeczki z problemami neurologicznymi. Kochał ją bardzo i mogłam zostawic z nim małą samą, tak jej troskliwie pilnował. Sprawdźcie w uszach i pachwinie. W grudniu wziełam ze schronu sunię, która okazała sie rodowodową Manchester terrierką, a ja myslałam, ze to mieszaniec dobka :oops:. Po tatuażu odnalazł się własciciel. Często słowackie i czeskie zielone tatuaze są bardzo słabo widoczne. -
W NOWYCH DOMACH!Katowice!Szczeniaki w tragicznych warunkach!
Jaaga replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Gdyby nic innego się nie znalazło dla maluchów, to jednego odrobaczonego i zaszczepionego mogę wziąć na DT. -
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nowe wiadomości z domu Słodziaka: Ma się dobrze, wszyscy go kochają, uwielbia bawić się z chłopcem, który przyjechał tu po niego. Z Panem spi w łóżku, pilnuje obejścia. Dostał ozdobną, czerwoną obróżkę, jak na rasowego pinczerka ;) przystało. -
PO 8 LATACH DOSTAŁA SZANSE NA DT-problemy ze stawami,MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Sara: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2349/532c.jpg[/IMG][/URL] -
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia są niestety kiepskiej jakości, ale sylwetkę widać. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2789/529.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4004/530d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8113/531a.jpg[/IMG][/URL] -
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zrobię jej dziś zdjęcie, ale muszę czekać na Andrzeja, bo ona cały czas jest w ruchu i kręci się. A nie mogłaby ta osoba po prostu przyjechać jej zobaczyć? Skoro tez jest z Katowic, to chyba nie problem. Gdyby na podstawie zdjęcia sie zdecydowała, to też musi ją odebrać ;). Justyna, a mówiłaś o tym, że potrzebuje częstych spacerów i nie może przez to zostawać dłużej sama? Naprawdę nie ma sensu dawać jej gdzieś, gdzie ludzie pracują i musiałaby zostać sama. -
PINCZER I GRUBASKA wyciągnięte ze schronu, MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Podniosę Frankę, bo nikt się nią nie interesuje. Justyna, mimo Twoich ogłoszeń nie ma jakiegokolwiek odzewu o nią :shake:.