Jump to content
Dogomania

albiemu

Members
  • Posts

    5084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by albiemu

  1. Jest już jeden potencjalny chętny, ale skontaktuje się z Panem dopiero jutro, ale zadzwonię. Chcemy dla SAMY bo tak ma na imie jak najlepiej więc rozpatrzymy każdą możliwość. Podobno jest w schronisku kolejny pies, nie wiem czy malamut czy husky, jedziemy do schroniska w niedzielę, zobaczymy co tam się dzieje.
  2. Sunia jest młoda i bardzo cierpi, nie jest wyprowadzana na spacery, tyle co ją weźmiemy jak jesteśmy na miejscu, ale to i tak mało. Raz na dwa tygodnie dla husky to istna tragedia ... Zawsze damy jej dobrze zjeść, widać, że nauczona jeść suchą karmę - przepada za nią. Obecnie traci na formie i wyglądzie bo schronisko to nie miejsce dla niej, ale wierze, że pod dobrym okiem opiekuna i dobrym jedzeniu będzie dużo piękniejszym okazem.
  3. po cichutku mogę napisac, że jest pewne światełko w tunelu :)
  4. pies w dalszym ciągu jest w schronisku, mam nadzieję, że nie wyląduje na łańcuchu [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4681/dscn2264lp2.jpg[/IMG]
  5. dobrze, że została wysterylizowana, odpadną potencjalni chętni do rozmnażania
  6. Nerul dokladnie o to mi chodzi, szukamy kogoś kto zna tę rasę, husky sa fantastyczne jak maja kogoś kto je dobrze prowadzi, gorzej jak ktoś ma zamiar zamknąć je w mieszkaniu na cały dzień i po powrocie okazuje się, że nie ma na czym spać i czym się przykryć :)
  7. nie wiem jaki dać ten tytuł, pies jest tak speczyficzny, że ani za bardzo go do ONKA nie podepnę, do wilka tez chyba nie - sama nie wiem .... Zdjęcia tego nie pokazują, on jest bardzo długi i wysoki próbuję do kierowniczki się dodzwonić aby go zmierzyła i nie mogę, nikt nie odbiera :(
  8. Nie ma tatuażu, sprawdzałam to z koleżanką. Też moja pierwsza myśl, że tak piękny pies zapewne jest zgłoszony gdzieś ale niestety nie. Co do wydania tej suni, cały czas proszę pracowników aby nie wydawali jej bez sprawdzenia potencjalnego kandydata, uświadamiamy, że to pies trudny i wróci jak trafi do jakiegoś bałwana. Plusem jest to, że sunia jest trochę na uboczu w boksie gdzie nie jest wprost na widoku, sama boję się aby nie trafiła do kogś nieodpowiedzialnego. Patrząc na energię jaką ma potrzebuje kogoś konkretnego w roli opiekuna.
  9. [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/8260/dscn2248af1.jpg[/IMG] weź mnie do swojego domu
  10. Dlatego zaznaczyłam w wiadomości do niego, że suczka będzie sterylizowana. Mamy świadomość, że bardzo różne osoby oferują pomoc ale też nie można skreślać wszyskich na dzień dobry. Będziemy bardzo ostrożni, pracownicy nie wydzdza jej do momentu wysterylizowania i nie wiem czy już czasem po niej nie jest, zadzwonię i dopytam
  11. biorąc pod uwage jak wiele jest wątków i jak wiele psów w potrzebie podnoszę Cie białasie nasz, może akurat ktoś Cie zobaczy i pokocha [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6489/dscn2253vl0.jpg[/IMG]
  12. karol2271 odpowiedziałam Ci na podany adres. Bądź proszę ta osobą, która ja wyciągnie ze schroniska :), albo przynajmniej ruszy temat bardziej do przodu. Nerul własnie rozmawiałam z Becia66 i tez doszłam do wnosku, że dam ja na psy w potrzebie i może na wątek miłosników husky. Poczekam jeszcze jednak na to co karol2271 odpowie, wtedy podjemę dalsze kroki. Jest taka masa nowych wątków, że nie chcę dodawac kolejnego jesli mam nadzieję, nie będzie potrzeby. Czekamy więc ...
  13. na pierwszą stronę, trzeba małej pomóc - może akurat to podniesienie będzie szczęśliwe?
  14. O kurcze, mam nadzieję Gaja ma się lepiej? Magdallena ostatnio byłyśmy w schronisku i powiedz Bestowi, że sytuacja psiaków poprawia się powoli więc niech mocno trzyma psie kciuki, aby już ani jeden pies nie przeszedł tego cierpienia co on. Jego cierpienie nie poszło na marne, w jakichkolwiek dyskusjach podnosimy jego sprawę i pamiętamy o nim zawsze.
  15. nie ma fiziu, wystawiłam go tylko na dogomanii
  16. niestety nie doczekamy się chyba odpowiedzialnych ludzi przez co szczególnie rasowe psy, o których naprawde można wczesniej poczytać, popytać, lądują w schroniskach bo wybór zalezy od koloru jego oczu ... To naprawdę skandal i bardzo mnie denerwuje to, że tak jest. Ta husky teraz siedzi i wyje w swoim boksie przez jakiegoś dupka, któremu wczesniej nie chciało się dowiedzieć z czym wiąże się posiadanie takiego psa
  17. 1) wiek psa nie więcej niż rok - tak mi powiedziano, 2) charakter - no cóż, wystraszony jest i to szczeniak, w stosunku do mnie był bardzo łagodny, ciekawski chociaż na początku nieufny. Pies do ułożenia jest bo w tej chwili widac, że nie ma świadomości swojej siły i masy, skakał po mnie i ledwo co go utrzymałam kiedy ciągnął mnie szczeniacko za rękaw, 3) nie jest kastrowany, dzwoniłam do schroniska mam jutro pytać kierowniczki bo nie są pewni co do losu książeczki i szczepienia. Jutro ma być weterynarz w schronie poprosze aby go zmierzyli.
  18. Sunia piękna ale coś mało zainteresowanych, nie wiem czy nie dac jej do psów w potrzebie, liczyłam na to, że skoro są tu ludzie od zaprzęgów będa mogli cos pomóc, znają się na takich psiakach najlepiej. Nie chcę aby trafiła do budy bo jakiś nieodpowiedzialny człowiek da ją na łańcuch...
  19. Piękna młoda husky, jest w schronisku w Orzechowcach. Została odebrana jakiejśc rodzinie, która miała olbrzymia ilość psów, bardzo zaniedbanych. Szukamy jej domu, u kogoś kto ma świadomość tej rasy i wie jak wiele potrzebuje. [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/6766/dscn2153vf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/9541/dscn2148ui3.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/5463/dscn2140lb9.jpg[/IMG]
  20. Hala można spróbować, boję się tej adopcji, musi być ktoś naprawdę odpowiedni, to olbrzmymi psiak. Ktoś z domem i posesją musi być bo jak to szczeniak - jak się nie wybiega to wariat
×
×
  • Create New...