Jump to content
Dogomania

albiemu

Members
  • Posts

    5084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by albiemu

  1. [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1364/dscf4872ok1.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][U]Piękny Kazik szuka domu![/U][/COLOR][/SIZE]
  2. Wczoraj dzwoniła do mnie Becia66 i miała dwa telefony własnie dzięki allegro! :) Ulka jestes wielka i masz rękę do wystawiania psiaków :) Becia mówiła, że jakaś dziewczyna jest szczególnie Tosią zainteresowana, ale wydaje mi się, że najlepiej by było jak sama by o tym napisała, ja nie chcę nic przekręcić :)
  3. ja nie zapomnialam o tym wątku też, szukałam kogoś kto może pomóc i kudlata mi wpadła do glowy w końcu :) - dzięki za pomoc kudłata!
  4. no i łza sie w oku kręci, bo to szczera prawda - gdyby nie determinacja kierownika i jego sympatia do Besta juz by go nie było .... Magdallena ukochaj Besta i wielkie dzięki dla Ciebie i Twojej rodziny, że pokochali Besta pomimo chorej łapy, wieku - to naprawde olbrzymi dar serca. Za pamięci jeszcze bo ciągle mi to ucieka, paczka z kagańcem i smyczami doszła, dzieki :), przyda sie mam nadzieje to wszystko jeszcze nie raz :)
  5. i jakie wieści na froncie? cos wiadomo o nowym domku??
  6. ma ogłosznie na stronie rzeszowskiej i kochana Ula wystwaiła ją na allegro .... a teraz z dobrych wiadomości ;) i po cichemu co by nie zapeszyć ... Tosia chyyyyyyyyyyyyyyba ma domek ale ciiii narazie :D
  7. Kaziu, Kaziczku trzymaj się nam i czekaj jeszcze cierpliwie na domek
  8. Wczoraj Becia66 razem z Tosia odwiedziły mnie w domu. To naprawde cudna psinka! Chodziła za Becią krok w krok nie spuszczając jej z oka. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/34/8ee294e3c0bf262b.jpg[/IMG][/URL] Niech ktoś da Tosi domek.
  9. Kazik na pierwszą :) Nie jestem pewna czy Kazik nie potrzebuje tak olbrzymiej miłości i uwagi, że dodatkowy psi kumpel nie wchodzi w grę.
  10. heheheh :D dobre .... Moderator przeszedł sam siebie Magdallena ukochaj Besta i jak możesz daj kilka zdjęć na nowych włościach :)
  11. warto było te dwa kilosy w sniegu drzeć :D z Bestem :) Wyczochraj go prosze od ciotek z Rzeszowa :)
  12. Kazik na pierwszą stronę proszę
  13. napisałam na pv do Bea1 czekamy na odpowiedź. To się pospieszyłam jak widzę, Bea1 sorki za zawracanie głowy :)
  14. Ula jak tylko sobie cicho siedze i czekam co by nie zapeszyć, naprawdę wierze że tam jest ktos kto ja pokocha :)
  15. W Jastrzębiu Zdroju, cholera nikogo tam nie mam ...
  16. jak widac zmiana garderoby na zimę :), wygląda cudnie nawet w żółtym :D, obok sunia Beci, dziewczyna jak się patrzy! :)
  17. najnowsza sesja naszej Tosi :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/77cbc97ba90de9f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/5f53f58bb601d3c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/d2767615cca896f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/5992619f4171c034.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/34/8ee294e3c0bf262b.jpg[/IMG][/URL] padła sieć i dzisiaj nie uda mi się wkleić nowych zdjęć Tosi, w związku z tym jeszcze raz pokazujemy nasza mała miss na podusi a jutro najnowsza sesja zdjęciowa
  19. Tosia na pierwszą, Becia66 ma nowe zdjęcia mi przesłac więc postaram sie jak najszybciej je wkleić. Tosia szuka domu, niech ktoś ja pokocha. Tymczas to nie jest rozwiązanie jej sprawy.
  20. ja jestem z Rzeszowa, nie mam aparatu ale postaram się coś zrobić aby pomóc. Jutro mam się spotkac z dwiema dziewczynami z rzeszowa, porozmawiam z nimi.
  21. Beście wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :cool2: :laola: :drink1: :cunao: jak sobie przypomnę jak wyglądała jego sytuacja w schronie.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/6e7b52e2cbb6c2e1.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...