-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
Bokser KAZIK z Orzechowców - Już w nowym domku :)))
albiemu replied to Atik's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1364/dscf4872ok1.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][U]Piękny Kazik szuka domu![/U][/COLOR][/SIZE] -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dzwoniła do mnie Becia66 i miała dwa telefony własnie dzięki allegro! :) Ulka jestes wielka i masz rękę do wystawiania psiaków :) Becia mówiła, że jakaś dziewczyna jest szczególnie Tosią zainteresowana, ale wydaje mi się, że najlepiej by było jak sama by o tym napisała, ja nie chcę nic przekręcić :) -
RZESZÓW! Suczka szuka domu! Kocha dzieci i lubi koty :-) / zostaje w DT
albiemu replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ja nie zapomnialam o tym wątku też, szukałam kogoś kto może pomóc i kudlata mi wpadła do glowy w końcu :) - dzięki za pomoc kudłata! -
no i łza sie w oku kręci, bo to szczera prawda - gdyby nie determinacja kierownika i jego sympatia do Besta juz by go nie było .... Magdallena ukochaj Besta i wielkie dzięki dla Ciebie i Twojej rodziny, że pokochali Besta pomimo chorej łapy, wieku - to naprawde olbrzymi dar serca. Za pamięci jeszcze bo ciągle mi to ucieka, paczka z kagańcem i smyczami doszła, dzieki :), przyda sie mam nadzieje to wszystko jeszcze nie raz :)
-
Bokser KAZIK z Orzechowców - Już w nowym domku :)))
albiemu replied to Atik's topic in Już w nowym domu
i jakie wieści na froncie? cos wiadomo o nowym domku?? -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
ma ogłosznie na stronie rzeszowskiej i kochana Ula wystwaiła ją na allegro .... a teraz z dobrych wiadomości ;) i po cichemu co by nie zapeszyć ... Tosia chyyyyyyyyyyyyyyba ma domek ale ciiii narazie :D -
Bokser KAZIK z Orzechowców - Już w nowym domku :)))
albiemu replied to Atik's topic in Już w nowym domu
Kaziu, Kaziczku trzymaj się nam i czekaj jeszcze cierpliwie na domek -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Becia66 razem z Tosia odwiedziły mnie w domu. To naprawde cudna psinka! Chodziła za Becią krok w krok nie spuszczając jej z oka. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/34/8ee294e3c0bf262b.jpg[/IMG][/URL] Niech ktoś da Tosi domek. -
Bokser KAZIK z Orzechowców - Już w nowym domku :)))
albiemu replied to Atik's topic in Już w nowym domu
Kazik na pierwszą :) Nie jestem pewna czy Kazik nie potrzebuje tak olbrzymiej miłości i uwagi, że dodatkowy psi kumpel nie wchodzi w grę. -
heheheh :D dobre .... Moderator przeszedł sam siebie Magdallena ukochaj Besta i jak możesz daj kilka zdjęć na nowych włościach :)
-
warto było te dwa kilosy w sniegu drzeć :D z Bestem :) Wyczochraj go prosze od ciotek z Rzeszowa :)
-
Bokser KAZIK z Orzechowców - Już w nowym domku :)))
albiemu replied to Atik's topic in Już w nowym domu
Kazik na pierwszą stronę proszę -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tosia na pierwszą stronę -
Bokser KAZIK z Orzechowców - Już w nowym domku :)))
albiemu replied to Atik's topic in Już w nowym domu
napisałam na pv do Bea1 czekamy na odpowiedź. To się pospieszyłam jak widzę, Bea1 sorki za zawracanie głowy :) -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
podnosimy Tosię -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tosia na pierwszą -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Ula jak tylko sobie cicho siedze i czekam co by nie zapeszyć, naprawdę wierze że tam jest ktos kto ja pokocha :) -
Bokser KAZIK z Orzechowców - Już w nowym domku :)))
albiemu replied to Atik's topic in Już w nowym domu
W Jastrzębiu Zdroju, cholera nikogo tam nie mam ... -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
jak widac zmiana garderoby na zimę :), wygląda cudnie nawet w żółtym :D, obok sunia Beci, dziewczyna jak się patrzy! :) -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
najnowsza sesja naszej Tosi :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/77cbc97ba90de9f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/5f53f58bb601d3c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/d2767615cca896f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/99/5992619f4171c034.jpg[/IMG][/URL] -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/34/8ee294e3c0bf262b.jpg[/IMG][/URL] padła sieć i dzisiaj nie uda mi się wkleić nowych zdjęć Tosi, w związku z tym jeszcze raz pokazujemy nasza mała miss na podusi a jutro najnowsza sesja zdjęciowa -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tosia na pierwszą, Becia66 ma nowe zdjęcia mi przesłac więc postaram sie jak najszybciej je wkleić. Tosia szuka domu, niech ktoś ja pokocha. Tymczas to nie jest rozwiązanie jej sprawy. -
RZESZÓW! Suczka szuka domu! Kocha dzieci i lubi koty :-) / zostaje w DT
albiemu replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ja jestem z Rzeszowa, nie mam aparatu ale postaram się coś zrobić aby pomóc. Jutro mam się spotkac z dwiema dziewczynami z rzeszowa, porozmawiam z nimi. -
Beście wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :cool2: :laola: :drink1: :cunao: jak sobie przypomnę jak wyglądała jego sytuacja w schronie.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/6e7b52e2cbb6c2e1.jpg[/IMG][/URL]
-
Bokser KAZIK z Orzechowców - Już w nowym domku :)))
albiemu replied to Atik's topic in Już w nowym domu
Kazik na pierwszą