-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tosia na pierwszą - tak szybko z niej znikasz .... -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
albiemu replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Derbiś niech po moim meilu kolejnym będzie informacja, że masz domek -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
albiemu replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Bartusiu niech ....... tego co sprawił Ci taki los!!!!!!!!!!!!! -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z Becią66 o tym, że trzeba wysterylizować Tosię, musimy jeszcze szczegóły ustalić bo tak jak piszesz, kolejne szczeniaki to bardzo kiepski pomysł. Ula widzę, że tak jak ja masz nerwa na nieodpowiedzialne rozmnazanie psów, skóra mi na grzbicie cierpnie wręcz na wizję kolejnych niechcianych psów .... -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tosia idziemy na pierwszą stronę -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Autorką pieknych zdjęć jest Becia66, która ma Tosię u siebie :) i daje jej nie tylko schronienie ale i serce, za co jestem jej bardzo wdzięczna! Ma kobieta złote serce :loveu: Z myślą, że Tośka jest bezbieczna nawet angina nie jest mi tak straszna. Patrzyłam teraz na allegro, była ponad 160 odwiedzin, jak widać Ula masz rękę do wystawiania na allegro :) -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Ula dziękuje pięknie jak i naszej pisarce, która pięknie o Tosi napisała - dzięki wielkie! :) Tosia do góry ... -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Ula zadzwonie do Beaty, przepraszam, za milczenie ale miałam prywatne urwanie głowy. Już załatwiam co trzeba i dzięki :) -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tosia na górę Kończy się jej tymczas, niech ktos zwróci prosze na nia uwagę -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tosia na pierwszą -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tośka na górę! -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
stoi wszystko w miejscu, dobijać mnie to zaczyna, rozmawiam z ludźmi, rozdaje zdjęcia i mam nadzieję, że ktoś w końcu ją weźmie taka jaka jest .... -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Agat21 nie mogę tego ukrywać, tym bardziej, że widać jak oczko jest mętniejsze w ciemnym swietle, wygląda jak z zaćmą. Pytałam weta czy można zrobić kosmetyke tego oka, ale niestety się nie da :( Dzisiaj dałam koleżance z pracy zdjęcia Toski, aby pokazała w domu, z inna dziewczyna mam spotkac sie jutro, nie chce tracic optymizmu, ale jak jeszcze raz zobacze krzywą mine na chore oko, zaczne tracić wiare w ludzki rozsądek. To przecież nie koniec swiata jest .... -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
:roll: ulka18 proszę daj ja na allegro, ja nadal czekam na jakiś numer z allegro abym mogła się zarejetrować .... Agat21 łatwo nie jest nie ma co się oszukiwać, ale łatwo mnie jak i reszty dziewczyn zrazić nie można. Proszę szukamy pilnie domu, Tośka wszystkim się podoba ale jak usłyszą, że na jedno oko nie widzi to jak do trędowatej. To nie jej wina tylko jakiegoś dziada, który jej to zrobił :angryy: -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tosia na pierwszą, może czeka tam na Ciebie nowy własciciel? -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tosia na pierwszą -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1017/dscn1180xr7.jpg[/IMG] zobaczcie jaka ona jest cudna i pomóżcie znaleźc jej domek -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tośka pokazać sie wszystkim jaka piekna jesteś -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Malagos to prawda, w pewnym momencie jest coraz trudniej znaleźć domek. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że Tośka nie widzi na jedno oko pomimo młodego wieku. To ludzi zniechęca i tłumaczenie, że to nie wynika z jej złego stanu zdrowia tylko z jakiegos urazu (podejrzewam, że ktoś ją kopnął) na niewiele się zdaje. Becia66 u której jest, jest nią oczarowana, ale nie może jej zatrzymać. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć domek, za mnie też trzymaj kciuki. Tosia na górę i to już! :) -
wiem, że jestescie na etapie zaopatrywania schroniska w budy, nie wiem czy to się przyda, ale uważam, że cena rozsądna, tym bardziej, że buda jest ocieplana http://www.allegro.pl/item164447039_uzywana_buda_dla_duzego_psa.html
-
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Ulka przykre jest to, że nasze wątki zawsze obracają się praktycznie w tym samym gronie i nie ma zbyt wielu nowych chętnych do pomocy. Masz rację, rejestruję się na allegro. Tośka jest tak fajna, że musi ktoś ją w końcu zauważyć :) Zanim na allegro dadzą mi numer itd, zejdzie chwilę, nie mam na to czasu jeśli o Tośkę idzie. Zaistnieje na allegro, słowo już nie będe głowy zawracać, ale teraz jeszcze Ula muszę poprosić o wstawienie jej na allegro. Będę wdzięczna. -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
:shake: Dlaczego nikt nic nie pisze, dogomaniacy pomóżcie, to naprawdę fantastyczny psiak, mało czasu mamy na znalezienie domku! Tymczas to nie dom na stałe, ta mała krupka, która jest fantastyczną przylepą potrzebuje domu. NIECH KTOŚ ZAREAGUJE :modla: -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Ulka na rzeszowiaku jeszcze jest i będę prosić aby ktoś ją na allegro wystawił. Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić aby znaleźć jej dom, na tymczasie może byc jeszcze góra 1,5 tygodnia. Brzuszek nie tyle zaokrąglony co włochaty :D, jest cudna naprawdę :)