Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/osrodek-pomocy-dla-zwierzat-niechcianych-porzuconych-w-uciechowie-psiaki-do-adopcji-142281/index3.html[/URL] Sarna [URL="http://img252.imageshack.us/i/pict0036l.jpg/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6420/pict0036l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img75.imageshack.us/i/pict0035u.jpg/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/203/pict0035u.jpg[/IMG][/URL] Z sarenki zrobił się klocek.... podkrada wszystkim kongi i wylizuje to co inne psy nie zjadły w ich boskie musze siedzieć i pilnować czy każdy ma swojego konga a i tak sarna patrzy kiedy odwrócę głowę i pędem po czyjegoś konga:evil_lol:
  2. podajcie mi adres do wysyłki na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a może pewna osoba wspomoże was pani była wzruszona losem iskierki i poprosiła mnie o pomoc dla niej...ale widzę ze sunia już bezpieczna
  3. po ostatniej stracie zółtej obróżki która rozerwała się na spacerze, Agent dostał dzisiaj nową niebieską wygląda jak mały elegant a poza tym to rodzynek w damskim boksie
  4. no to ja myślę że poczekamy jeszcze dzisiaj sprawdziłam w kartotece dokładnie kiedy kończy się kwarantanna nie 13 jak myślałam....Biszkopcik będzie szczepiony dopiero 18 września i wtedy będzie mógł zostać wydany do Ciebie:multi: tester się sprawdził...zero reakcji na Adę i nawet na zupełnie obce osoby, które dzisiaj przyszły w odwiedziny Anikita, jak ty to zrobiłaś tak szybko:crazyeye:
  5. justyna a może coś krótszego:razz: strasznie długie to imię dziadkowi jutro będę przymierzać nowy kubraczek biedak na początku tak się trząsł że było mi go żal:-( z dnia na dzień jest coraz lepiej ale przed nami jeszcze długa droga maciek jeszcze nie odezwał się do mnie:shake: witaj myszo na wątku:multi:
  6. [URL="http://img89.imageshack.us/i/pict0032k.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6748/pict0032k.jpg[/IMG][/URL] może nie jest jakiś mikrusowy chociaż tak wyszedł na tym zdjęciu....ale czasami mam wrażenie ze to przez te krótkie łapki jakoś nie może dopchać się do mnie podczas gdy obie sunie skaczą jak szalone
  7. na wątku ogólnym są zdjęcia czarnych jutro je przekopiuję
  8. warunkiem adopcji będzie dodatkowo kastracja na koszt właściciela...ale o tym nie musicie pisać w ogłoszeniach i tak będziemy informować potencjalnych zaiteresowanych
  9. bosiu:diabloti: to jest boskie a Rea bez protestu siedzi polecam Furminatora szczotka dla psa...wygląda nie pozornie....kosztuje sakramencko drogo bo chyba 120-140zł ale działa cuda nasz znajomy przynósł ją do schroniska żeby wypróbować na huskym ...rewelacja naprawdę warte ceny marzy mi się coś takiego w schronisku:loveu: szczotka wyczesuje dokładnie każdy martwy włos a przede wszystki martwy podszerstek który przez normalne szczotki jest prawie w zupełności pozostawiany
  10. [URL=http://img513.imageshack.us/i/pict0027q.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4541/pict0027q.jpg[/IMG][/URL] dopóki urzędnikowi nie powie się ze pies jest agresywny, to nie zareaguje tak pewnie trafiła połowa psów do uciechowa młody rozrabia...to jeszcze szczeniak który lubi się bawić
  11. i jak tu się nudzić pracowite mieliście te wakacje:loveu:
  12. Piter [URL=http://img168.imageshack.us/i/pict0039i.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4479/pict0039i.jpg[/IMG][/URL] bezimienny dziadunio [URL=http://img252.imageshack.us/i/pict0043h.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2553/pict0043h.jpg[/IMG][/URL] szukamy [pomysłu na imiędla staruszka mały czarny Agent [URL=http://img89.imageshack.us/i/pict0032k.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6748/pict0032k.jpg[/IMG][/URL] Sarna [URL=http://img252.imageshack.us/i/pict0036l.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6420/pict0036l.jpg[/IMG][/URL] justyna, mamy pewien pomysł na adopcję staruszków i chcielibyśmy ją uruchomić własnie na zimę...jak wszystko poukłada się zdradzę szczegóły o zbiórcę karmy myśleliśmy....może zbiec to z datą tygodnia dobroci dla zwierząt? trzeba tylko to tylko dobrze zorganizować
  13. Anikita to zbyt piękne żeby było prawdziwe A&S przyjeżdza jutro więc ją wykorzystam jako testera ada ma 12 lat...młodsi do nas nie zaglądają nie sądzę żeby był agresorem ale sprawdzę Dziadunio kończy kwarantannę około 13 września na kastrację jest za stary myśleliśmy o kastracji ale Falka 6-7 latniego onka Anikita daj znać jak tam adopcja Ząbka:multi:
  14. nio rodzynek jest rzeczywiście przepiękny...aż dziwne że taka zadziora
  15. Grand [URL=http://img54.imageshack.us/i/pict0031h.jpg/][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/205/pict0031h.jpg[/IMG][/URL] to na szczęscie robert go golił.... też mi się nie podoba ale widać że pies wyrażnie odżył na zdjęciu widać piękny uśmiech grandusia od lewej Karina i Dakota [URL=http://img75.imageshack.us/i/pict0035u.jpg/][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/203/pict0035u.jpg[/IMG][/URL] Hasior [URL=http://img443.imageshack.us/i/pict0030c.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9022/pict0030c.jpg[/IMG][/URL] miał kilka zapytań ale jeszcze żadne nie było odpowiednie wspaniały pies..spokojny -aż dziwne jak na huskiego same zalety..na pierwszej stronie jest jego opis i link do wątku Ramsiu [URL=http://img168.imageshack.us/i/pict0026v.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9464/pict0026v.jpg[/IMG][/URL]
  16. Ainikito dziadek ma tak małe szanse na adopcję że szkoda gadać domek byłby rewelacyjnym wyjściem dla dziadunia nie wiem czy psiak umie zostawać sam w domu...w schronisku raczej ciężko to sprawdzić poza tym na pewno nadaje się nawet do bardzo ciasnego mieszkanka ogłoszenia zawsze można już zacząć robić najlepiej byłoby gdyby dziadek zaraz po kwarantannie trafił do ciepłego kąta....gdzieś mam jeszcze film jak dziadek trzęsie się...tylko słabo wyszedł...w rzeczywistości wygląda to dużo gorzej
  17. [URL="http://img266.imageshack.us/i/pict0044w.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6033/pict0044w.jpg[/IMG][/URL] zdjęcie z dzisiaj Dziadunio nadal bez imienia....nie mamy konkretnego pomysłu a też nie chcielibyśmy wymyśleć coś oszpecającego psa może ktoś z Was mógłby coś podrzucić:p Dziadka dopiero poznaję wiem że był wychowany w domu, potrafi zachowywać czystość w boksie nie rozszarpuje misek, posłanie nadal w jeden części lubi się przytulać, nastawiać grzbiet do drapania psiulek jest na kwarantannie więc w 100% nie możemy sprawdzić reakcji na koty i psy ale nie wygląda na agresora i myślę że z innymi zwierzętami dogada się bez problemu po tym jak probowaliśmy go wziąć na zewnątrz na zdjęcia pies tak zawiesił się na smyczy i za wszelką ceną próbował przegryźć linkę, musieliśmy coś zrobić zaraz za boksem ma zrobiony coś w rodzaju ogrodzenia poki jest na kwarantannie można nad nim popracować pierwsze dni to tragedia pies trzęsie się cały czas ze strachu więc na pewno to jest tym spowodowane od dwóch dni wychodzi normalnie..chodzi cały czas przy nodze, nie ucieka, ale zauważyłam że z dziadkiem nie można nic na siłę jeśli chce stać w jednym miejscu przez pół godziny, trzeba stać i podziwiać ptaki na niebie pies jest niesamowicie zestresowany, odpręża się dopiero przy człowieku trzęsie się nie z zimna ale ze strachu nawet na spacerach widzę że jeszcze jedna noga mu drga potrzebuje osoby która na prawdę da mu dużo ciepła dopiero po okresie kwarantanny będzie widać prawdziwy charakter psa teraz tylko tyle mogę powiedzieć Robert mówił że gdyby trafił do spokojnych ludzi i człowiek byłby cały czas przy nim, dziadunio zachowywałby się zupełnie inaczej Dziadek niestety przez swój wiek ma duże szanse na dożywocie w schronisku domek nawet tymczasowy to szansa na normalne życie.... Dziadunio [URL="http://w480.wrzuta.pl/film/0w3enzDdABq/pict0042"][IMG]http://c16.wrzuta.pl/wm11951/fd6d55dc001e9e764aa6b0e4/pict0042?[/IMG][/URL] po kliknięciu na miniaturę pojawi się film
  18. Sofia szaleje w boskie jest z dużym onkiem i dogaduję się bez problemu coś nie może przytyć ale to nic dziwengo...ona biega z Pietem po całym boksie bawiąc się w ganianego
  19. postaram się dzisiaj o zdjęcia małych ada jeśli nie ma ich na cafeanimalia proszę wstaw je.... czarne polubiły swoje nowe zabawki najśmieszniej wygląda sarna bo zołza jedna zabiera wszystki kongi do posłania i pilnuje żeby nikt jej nie zabrał rano wstaje obładowana zabawkami do okoła nawet miskę położyła sobie przy posłaniu
  20. aż dziwne że mała nadal siedzi w DT jest przepiękna a zdjęcia które pewnie także są wystawiane do ogłoszeń muszą wzbdzać duże zainteresowanie.... są chociaż telefony w jej sprawie?
  21. ania, przepraszam ze na tym wątku u ciebie w schronisku są dwie suczki mama z córką? chyba Suzi i Punia? o ile dobrze pamiętam:roll: mają wątek na dogo?
  22. widzę ze finansowo lidka wyszła na prostą justyna, nr konta nadal aktualny???? ten sprzed 2 miesięcy który dostałam od Ciebie?
  23. dla nas sierpień był wyśmienity:multi: około 70% adopcji Mysiu, jak duże macie przepełnienie....? wzrosło wam teraz po wakacjach?
  24. już dzisiaj był telefon w jego sprawie ale ludzie nie nadawali się raczej na włascicieli hasiora:shake:
  25. barkot, jak rozwija się stadko??? zaglądaj do nas częściej:razz:
×
×
  • Create New...