-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Grandus to mały kasanowa widzę ze heksa mało interesująca była...chyba nie w jego wzroście:D
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
tak miał wyrywane prawie wszystkie zęby(były w tak tragicznym stanie)....to starszy piesek i wszystko długo się goiło dostawał douomux, w dużym stopniu przeszło na tyle że pies już zacząl sobie z tym radzić ma jeszcze bolące dziąsła i czasami jak natrafi na twardszy kąsek akurat po tej stronie dziąsła to zapiszczy o ile dobrze pamiętam to było po lewej stronie pyska...typowo urazowe miejsce dla niego kasiu, grnad na pewno nie miał dobrego właściciela... jak ogoliliśmy go z poplątanej sierści widzieliśmy na ciele stare blizny....nie były szyte....pies został pozostawione sam sobie albo to jego właściciel "bawił" się psem -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
to wtedy w qpce były by kawałki jedzenia....często stado much też oblepia odchody takich zwierząt bo nadal tam są składniki karmy.... grnad tego nie miał przynajmniej nie zaobserwowaliśmy w schronisku staraliśmy się pilnować ile jadł tak żeby to nie była mała baryłka a teraz tyle dobroci że pies nie wie w którą stronę iść zobaczycie później już będzie wybrzydzał...chyba -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
nizoral stosować normalnie....tak naprawdę na wyczucie i obserować co dzieje się ze skórą -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
u nas w norkowym też był kąpany szmapon przyniosła wtedy wiwi i pamiętam praliśmy go żeby pozbyć się straszego odoru sierści wg wetów pies ma zaburzenia równowagi skóry-złe karmienie, brak niezbędnych elementów diety i to spowodowało że pies ma taki łupież kasiu, spróbujcie lekko ale bardzo lekko podrapać go po grzebiecie zaczynając od łopatek i powoli przechodząc do nasady ogona granduś aż mruczy ze szczęścia ale nie jest to swędzenie skóry-po prostu tak lubi na początku jak przyszedł obserowałam go i myśląłm że łupież może być skutkiem np jakiejś choroby pół dnia spędziłąm na izolatkach nie drapał się w ogóle...wet powiedział że gdyby to była choroba skóry pies przynajmniej co chwilę wstałby z posłania i drapał się po ciele Bjuta ta data w książecze to strzał... normalnie psa ocenia się po zębach....ale jak on ma 4 na krzyż to skąd my mamy wiedzieć?!:D w książeczce mamy 2001 a chyba na formularzu zgłoszeniowym do rejestracji chipa w bazie danych ma wpisane 15!!!! sam wet nie był przekonany do końca o wieku ale jego witalność wskazuje ze będzie jeszcze długo żył -
max chyba zostaje.....jeszcze nie wrócił o moj boże czyżby do taki dom na zawsze!!!!
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
na cito potrzbujemy pomocy trafiła do nas suczka husky babcia stan gorzej niż tragiczny będziemy ją wyprowadzać na ludzi, póki co wygląda jak śmierć na razie nie wygląda w ogóle jak syberian, a tym bardziej rodowodowy!!!!! ma tatuaż 709 to nie jest polski tatuaż dzowniłam do związku kynologicznego ale ich tatuaże mają jakąś literkę z przodu albo z tyłu w jakim kraju możemy szukać właściciela...ktoś się orientuje dzownił do mnie pan który znalazł suczkę....mówił że jeszcze jedna noc i pies odszedłby znaleźli ją leżącą w piskownicy(chyba) zarobaczona okrótnie, ma zapadnęte oczy, szkielet -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
i jeszcze chłopakowi w głowie poprzewraca się Grand przywiązuje się szybko, jedzeniem kupi go każdy Mimo wszystko nie możemy popuścić w ogłoszeniach...on zasługuje na dobrą stałą rodzinkę -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Piga nazywa się teraz Feta Mieszka niedaleko suczki która została adoptowana dzień później andzia teraz dzwonł b. miły chłopak szuka dużego psa lub amstaffa najlepiej po sterylce ma małe dziecko mam do wszystkich numery telefonów -
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ten pan co pisał maila zrezygnował ale następnego dnia zadzwonili sympatyczni ludzie z ogłoszenia z cafeanimal.pl zapakowaliśmy Dako na samochód i zawieźliśmy ją do Wrocławia Dako była przerażona nowym miejscem, dla niej nowością był nawet pojemnik z psimi odchodami Jej przyszły pan przywitał nas u progu domu Dako wczłapała się po wszystkich schodach a w nowym domu czekała na nią pełna miska psiego jedzenia długo nie zastanawiając się zjadła wszystko i jeszcze kilka razy wracała do pokoju w którym stala miska Bardzo sympatyczni ludzi, zakręceni pozytywnie na punkcie zwierząt Wiem że będzie miał tam dobrze jak wróciłam do odmu siedziałam i ryczałam ..ale ZE SZCZĘŚCIA bo moja dako trafiła do domu z bajki Ta mała przylepa przeżyła wiele..miała właściciela kata, potem schronisko w którym choć trochę odzyskała zaufanie do ludzi...a teraz psi raj a ziemi!!!!! Wiwi wielkie dzięki tą adopcję jeszcze długo będziemy wspominać... -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
kapiszonka-kropka pojechała dzięki porta nigra, pani kapiszoneczki to osboba, która kocha zwierzęta i to widać od razu. Malutka prawdopodobnie będzie miał na imię Nuka. W sobotę rano pojechaliśmy i zawieźliśmy malego szkraba do nowego domu. Ludzie spaniali i mam nadzieję że jeszcze nie raz do nas zawitają....bo takie osoby spotyka się coraz rzadziej [URL="http://img300.imageshack.us/i/kropka.jpg/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/192/kropka.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img300.imageshack.us/i/kropka.jpg/"][/URL] Wczoraj także poszło rodzeństwo do domu Kapiszon [URL="http://img137.imageshack.us/i/dsc2495s.jpg/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4466/dsc2495s.jpg[/IMG][/URL] i kapiszonka [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/816/63/24/816632437[/IMG] Magdalenka przyjechała po nie specjalnie samolotem z Warszawy.... właściwie to przyjechał po jednego ale nie miał sumienia rozdzielać rodzeństwa i wróciła z dwójką uroczych szkrabów do domu wielkie ukłony w Twoim kierunku Magdo, bo tak zaangażowanych ludzi nie widzieliśmy już od dawna!!!! mam obiecane relacje z nowych domów i trzymam za słowo!:) -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
nie ma możliwości wydania niewysterylizowanej suczki..a tym bardziej rasowej mieliśmy masę tel...dużą część zapisałałm sobie w notatniku jak podejrzenie o handel rasowcami cześć tel mam do fajnych ludzi którzy szukają amstaffa może się komuś przydać ???? sunie zawieźliśmy do ludzi z Wrocka....jedyny chłopak który wydawał nam się odpowiedzialny i na tyle zdobył nasze zaufanie ze pod pewnym warunkiem wydaliśmy mu sunię zgodził się na sterylkę, sam nawet zaproponował że poniesie koszty z tym związane sam upominał się żeby przywieźć mu oświadczenie do podpisania w którym zobowiązał się do dwóch miesięcy wysterylizować suczkę nie zależy mu na rozmnażaniu, poprostu chciał mieć łagodną amstaffkę i tylko na tym mu zależało.....a warunkiem wydania suczki była sterylka i bez problemu się na to zgodził za dwa tyg cieczka powinna już się skończyć...zadzwonimy i zapytamy jak sobie radził...będziemy upominać się o wykonanie sterylki jeśli zlamie oświadczenie, w umowie mamy zawarte że możemy odebrać psa... andzia w okolicy świnica i wrocek mam tel do ośób które szukają amstaffa..do swidnicy warunkiem jest b. łagodny amstaff bo ludzie mają dzieci...wydawali się całkiem fajni...ale nie przeprowadzałam kontroli w zadnym z domków -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
nie mogę edtytować postów... nie zmienię tytułu....dogo jeszcze długo pewnie będą naprawiać rozliczenie i wpłaty za listopad: LILK_A WPŁATA JEDNOR AZOWA 17.11.09 - 10zł [B][LEFT]FIGANADRZEWNA[/B] 17.11.09- 5 zł[/LEFT] [B][LEFT]AGA-33-76[/B] 17.11.09- 10zł[/LEFT] [B][LEFT]WUNIA[/B] 17.11.09- 5zł[/LEFT] [B][LEFT]Ingrid44[/B] 17.11.09- 120zł[/LEFT] [B][LEFT]KINIA1984[/B] 18.11.09- 10zł[/LEFT] [B][LEFT]LIKA 1771[/B] 18.11.09- 40zł[/LEFT] [B][LEFT]KETUNIA[/B] 18.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]ANAWA[/B] Jednorazowa wpłata- 18.11.09-30zł[/LEFT] [B][LEFT]BasiD[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]rotek_[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]CAJUS JB[/B] 19.11.09-50zł[/LEFT] [B][LEFT]fiorsteinbock[/B] 19.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]Słomaka22[/B] 20.11.09- 30zł[/LEFT] [B][LEFT]Ketunia[/B] 23.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]Wiwi[/B] 24.11.09- 20zł[/LEFT] -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
szrotka już lecę bjuta dzięki czekamy na wieści -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
chyba ten sam...bo mówił coś o mailu ale na swoją skrzynkę nic nie dostałam dako była bardzo podobna do jego poprzedniej suczki niestety ze względu na to podobnieństwo muszą zastanowić się czy są już w stanie przygarnąć nowe maleństwo -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzieki jeszcze raz bjuta i ogromne podziękowania dla wspaniałych rodziców granduś lubi jeść...i kocha każdego kto niesie jedzonko -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dzisiaj mieliśmy trzy adopcje... wszystkie kapiszony już w nowych domach więcej realacji mam nadzieję zda magdalenka bo jeszcze jestem w ciężkim szoku....pozytywnym dwójka rodzeństwa poszła do jednego domu!!!! -
fantastycznie!!!! już daję instrukcję wstawiana zdjęć 1. wchodzsz na strone [URL="http://www.imageshack.us"]www.imageshack.us[/URL] 2. masz coś takiego [QUOTE]upload: [URL="http://www.imageshack.us/#"]image[/URL] [URL="http://www.imageshack.us/#"]images/videos[/URL] [URL="http://www.imageshack.us/#"]url[/URL] [URL="http://www.imageshack.us/#"]webcam[/URL] [B][URL="http://www.imageshack.us/?no_multi=1"]SORRY, IT APPEARS YOU HAVE NO FLASH SUPPORT, PLEASE CLICK HERE TO UPLOAD WITHOUT FLASH.[/URL][/B] [URL="javascript:void(0)"][B]Register (Optional)[/B][/URL] email (optional): [I]register upon upload, then check mailbox[/I] resize image? 100x75 (avatar) 150x112 (thumbnail) 320x240 (for websites and email) 640x480 (for message boards) 800x600 (15-inch monitor) 1024x768 (17-inch monitor) 1280x1024 (19-inch monitor) 1600x1200 (21-inch monitor) optimize without resizing remove size/resolution bar from thumbnail? [B]Please select only one of the supported file types:[/B] [/QUOTE] i tam gdzie masz przycisk BROWSE klikasz na niego i wybierasz z folderów jedno zdjęcie które chcesz wstawić 3. zaznaczasz klikanięciem myszki okienko przy napisie "resize image" i wybierasz opcję 640x480(for message boards) 4. klikasz start upload! 5. otwiera się nowa strona, kopiujesz wszystko co jest przy pozycji :Hotlink for forums (1) tzn to jest 4 okienko od dołu 5. wklejasz napis na forum i gotowe..wyświetla się zdjęcie
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
aha , można przekazać na watku pigi że mamy kilka tel do ludzi którzy chcieliby adoptować amstaffa rodzina w świdnicy ale pies/suczka musiałaby być łagodna dla dzieci można wykorzystać mam masę tel. z podejrzeniem że to pseudohodowcy -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
"ten weekend mam wolny" tzn bedę w schronisku tak dla wyjaśnienia -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ten weekend mam wolony...to zbieramy się do pracy.... aria na początek dzisiaj wróciłam o tej porze...coraz lepiej do wrocławia pojechała ...PIGA.... wydaliśmy ją jedynemu człowiekowi który wydawał się odpowiedzialny...za jakiś czas obiecał nam(nawet podpisał oświadczenie o które się upominał) że wykona sterylke do dwoch miesięcy od dnia adopcji pojechał tez granduś do hoteliku jeszcze raz wielkie dzięki bjuta za uratowanie sytuacji jutro rano pobudka bo jest pan gotowy przyjechać z samego rana i adoptować ...DAKOTĘ!!!!!! no w to nie mogę uwierzyć:) dzwonił do nas jak staliśmy i czekaliśmy na odbióra granda...było chyba po 22.00 i powiedział zeby nie wydawać dakoty nikomu..jutro z samego rana przyjedzie i chciałby ją adoptować ponoć dako jest bardzo podobna do jego poprzedniego psa relacje jutro -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dałam ciała.... dobra dusza bjuta poratowała sytuację i dzięki niej ten transport w ogóle dzisiaj wypalił kupiłam nizoral i żelazlo w tabletkach, granduś dotał też mały zapas schroniskowej karmy żeby nie robić mu sensacji żołądkowych dopiero wróciłam do domu z wrocławia...padam wielkie podziękowania dla tz kako oraz rodziców bjuty dwie osoby bez których nie udało by się przewieźć grandusia dzisiaj jak odwoziliśmy staruszka tak trochę żal nam go było jakby nie patrzeć kilka miesięcy wspólnych spacerów, kilka kąpieli za nami, kilka zabiegów weterynaryjnych gdyby nie to że niuniek lekko nie dosłyszy biegałby pewnie luzem po schronisku prawie nasze logo:) bardzo otworzył się przez ten czas...teraz już macha ogonem na widok człowieka, lubi się przytulać to sukces bo dla mnie na początku to był pies z zerowym kontaktem do opiekunów on jeszcze pokaże na co go stać -
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
hasior zostaje .....nie ma sensu zmieniać mu domu