Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. uczę się w schronisku..ostatnio ogonek uczyła się ze mna na prawo jazdy....pod koniec już wszyscy mieli mnie już dość...ale za to teraz wszyscy są obkuci w przepisach ruchu drogowego chciałabym właśnie kiedyś takim złociutkim autkiem zawieźć któregoś z psów do nowego domu kilka dni temu dzownił do nas pan z wrocławia, niestety falk nie okazał się jego zagubionym psem..szkoda...bo tego psa zaniosłabym na rękach..nawet do wrocka
  2. działo się???...może chodzi o tą bójkę pomiędzy dwiema suczkami...i o dziwo to nie arkan brał w niej udział
  3. no wiesz jak on cały czas siedzi z taką miną, to nie za bardzo powala urodą:D [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2089/rudolf1.jpg[/IMG]
  4. remice jutro zrobię komplet ogłoszeń teraz na zime dostała pięknego futra(nawet nie chcę myślec co się stanie gdy będzie okres zmiany podszerstka) na grzbiecie zrobił się jej aż taki przedziałek jak u yorków, a sierść na szyi wygląda jak lwia grzywa
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178025-DWA-STARUSZKI-chodzAE-ca-rozpacz-UMRAE-BEZ-CZA-OWIEKA[/URL] pilna pomoc dla staruszków z uciechowa....jeden z gorszych przypadków
  6. ktoś dzwonił....ale chyba zrezygnował bo oczekiwał puchatych kulek w typie shih tzu może to nie ta sama osoba, będziemy czekać..szczeniaki już sporawe są...w magazynku jeszcze zostało trochę jedzenia ale potwory wcianają na potęgę
  7. karina sarna i arkan dostały nową budkę do boksu....szanują sobie to miejsce..a sarenka przez to stała się już prawie niewidoczna
  8. ogonek ty mi nie podskakuj....bo jak wpadnę tam swoim autkiem...uważaj [IMG]http://www.gify.org/bazagif/auto/auto003.gif[/IMG]
  9. maksia już po sterylce bardzo łagodna do ludzi, w lecznicy cały czas merdała ogonkiem....ona to potrafi wetowi zrobić reklamę
  10. kasiu przekaż wszystkie dokumenty granda bjucie tj formularz i dwie umowy adopcyjne dzisiaj dzowniłam do włascicielki granda...chyba ją obudziłam...będzie na nas czekać już w sobotę
  11. a w ogóle ktoś poznaje naszą damę...zdjęcie z nowego domu [URL=http://img503.imageshack.us/i/19122009.jpg/][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3922/19122009.jpg[/IMG][/URL]
  12. pies już się znalazł, dzięki szybkiej akcji włascicieli jedna z mieszkanek wrocławia widząc ulotkę majla zadzwoniła i sama rozpoczęła akcję ratunkową...pies złapał się na pączka:) pies wyślizgnął się z obroży i uciekł.... zaraz zakładam wątek dwuch starowinek i im trzeba szybko szukać domu...
  13. było dobrze...tylko wklejany tekst rozstrzelił mi się i popatrzyłas na wpłatę Cajusa bazarki ruszyły..
  14. zdrojka, już wysłane w ogole powinnaś częściej wpadać i na te wakacje planuj już urlop.....kiedy w końcu do nas przyjedziesz???:) no i justyna...ma rzut kamieniem a tak dwano jej nie było
  15. ogłoszenia: doadopcji cwirek eoferty pineska kokosy pajeczyna nasipupile portalogolszen anonseogloszenia owi neeon bono-polska gielda-bai autogielda adopcje.org mamoferte
  16. no jak to...aria przesała interesować ludzi....??!!! potrzebna nam pomoc..potrzebne są nowe zdjęcia
  17. nie, chyba się nie pomyliłam...bank zaksięgował mi coś takiego(część wycenzurowana) [QUOTE]2009-12-02 PRZELEW UZNANIOWY (NADANO 02-12-2009) MONIKA Z KATOWIC DLA GRANDUSIA MONIKA K***** K***** UL.******** KATOWICE 40zł [/QUOTE]
  18. łagodny, proludzki, cieszy sie na widok każdego człowieka..ok do kotów, do psów różnie, ale raczej przyjazny ma lekko szorstką sierść wygląda tak jaby miał się urodzić sznaucerem olbrzymem, ale przez krótkie krzywe nogi wyszło takie ło coś..kto wie czy to nie próby w pseudohodowli;( diuna, nie wiem czy pies nie jest przerażony sytuacją, ale to ogolnie pies który lgnie do ludzi
  19. rudi jak kot przechodzi przez kraty boksu więc siedzi sam w osobnym kojcu ale nie było żadnych zapytań co do niego
  20. rozliczenie[QUOTE] LILK_A WPŁATA JEDNOR AZOWA 17.11.09 - 10zł [B]FIGANADRZEWNA[/B] [LEFT]17.11.09- 5 zł [B]AGA-33-76[/B][/LEFT] 17.11.09- 10zł [LEFT][B]WUNIA[/B][/LEFT] 17.11.09- 5zł [LEFT][B]Ingrid44[/B][/LEFT] 17.11.09- 120zł [LEFT][B]KINIA1984[/B][/LEFT] 18.11.09- 10zł [LEFT][B]LIKA 1771[/B][/LEFT] 18.11.09- 40zł [LEFT][B]KETUNIA[/B][/LEFT] 18.11.09- 20zł [LEFT][B]ANAWA[/B][/LEFT] Jednorazowa wpłata- 18.11.09-30zł [LEFT][B]BasiD[/B][/LEFT] 18.11.09-20zł [LEFT][B]rotek_[/B][/LEFT] 18.11.09-20zł [LEFT][B]CAJUS JB[/B][/LEFT] 19.11.09-50zł [LEFT][B]fiorsteinbock[/B][/LEFT] 19.11.09- 20zł [LEFT][B]Słomaka22[/B][/LEFT] 20.11.09- 30zł [LEFT][B]Ketunia[/B][/LEFT] 23.11.09- 20zł [LEFT][B]Wiwi[/B][/LEFT] 24.11.09- 20zł [LEFT][B]WUNIA [/B][/LEFT] 30.11.09 - 5zł [LEFT][B]FIGANADRZEWNA [/B][/LEFT] 30.11.09 -5zł [LEFT][B]MONIKA Z KATOWIC[/B][/LEFT] 02.12.09 -40zł [LEFT][B]BasiD[/B][/LEFT] 08.12.09 - 20zł [LEFT][B]CAJUS JB[/B][/LEFT] 17.12.09- 50zł [LEFT][B]fiorsteinbock[/B][/LEFT] 21.12.09- 40zł [LEFT][B]KINIA1984[/B][/LEFT] 21.12.09- 15zł [LEFT][B]Wunia[/B][/LEFT] 22.12.09- 5zł [LEFT]Ingrid44- 120zł [LEFT]FIGANADRZEWNA 30.12.09- 5zł WUNIA 30.12.09- 5 zł ZAMOWIENIE NR 211567 - ZWROT .(ingrid) 05.01.2010- 54.29 AGA-33-76 06.01.2010- 10zł Ketunia 15.01.2010- 20zł rotek-20zł[/LEFT] [/LEFT] [LEFT]20zł [LEFT]  razem 864,29 wydatki 300zł za grudzień 176,00 za leczenie 80,55 za leczenie 35,00 za leczenie 300zł za styczeń 120zł za dzisiejszy zabieg(jeszcze nie został przedstawiony na dogo)[/LEFT] [/LEFT] [LEFT]dług 147,26zł[/LEFT] [/QUOTE] [LEFT]hotel mamy opłacony do 29stycznia więc teraz jesli ktoś może nas wesprzać bylibyśmy wdzięczni....każda złotówka ratuje sytuacje granda[/LEFT]
  21. majlo uciekł z nowego domu!!!!
  22. z osobowic uciekł nasz pies Wabi się Majlo/Nero młody..ma ok 10 miesięcy zobaczcie w schronisku czy nie pojawi się taki szczenior wygląda jak pokraczna postura sznaucera...średni,ma krzywe przenie łapki oraz krótki ok 25cm ogon pies ma chipa, jest zarejestrowany w bazie safe-animal [URL="http://img412.imageshack.us/i/dsc0112s.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6201/dsc0112s.jpg[/IMG][/URL]
  23. madziu we wrocławiu z osobowic uciekł nasz pies Wabi się Majlo/Nero młody..ma ok 10 miesięcy zwróć w schronisku czy nie pojawi się taki szczenior wygląda jak pokraczna postura sznaucera...ma krzywe przenie łapki oraz krótki ok 25cm ogon [URL="http://img412.imageshack.us/i/dsc0112s.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6201/dsc0112s.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...