Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. Ja zjadłam "tylko" trzy pączki, ale nadrobiłam rogalikami własnej roboty :lol: [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/16-56.jpg[/url] ona wcale nie chciała, żeby jej to zdjąć, tylko tak ładnie pokazywała nowy kaganiec do fotki! :evil_lol:
  2. [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq138/Cynamonowydom/6-11.jpg[/url] świetne!! :p I zając genialny :evil_lol: [quote name='Tebusa']Dziewczyny właśnie jestem w trakcie tatuowania Cynamonowej głowy na łopatce[/QUOTE] Pokaż!!!! :cool3:
  3. W takim razie czekamy.. mam nadzieję, że długo czekać nie będziemy ;)
  4. Cześć:) Fajne te fotki z Tunezji, ale Cezarek i tak fajniejszy ;) [url]http://i46.tinypic.com/20sembo.jpg[/url] ślicznie mu w czerwonym :loveu:
  5. Witamy :) [url]http://i46.tinypic.com/30j6vl0.jpg[/url] nie ma to jak patyczkowe szaleństwo :p [url]http://i45.tinypic.com/2zj013q.jpg[/url] ależ ona ma dłuuuugie uszy, cudne :loveu:
  6. [url]http://img407.imageshack.us/img407/263/p1010007db.jpg[/url] jakie cuuuudo :loveu::loveu::loveu: [url]http://img710.imageshack.us/img710/1549/p1010009bj.jpg[/url] i dwa cuda :loveu::loveu: Pozdrawiamy :)
  7. Witamy :) [url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz007-5.jpg[/url] o matko, jakie to jest... dziwne :lol: patyczaka kiedyś sama miałam, ale to coś jest jeszcze dziwniejsze :evil_lol: [url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz159-2.jpg[/url] Mickey wie co dobre :lol: :loveu:
  8. [quote name='Karilka']Wiesz, pies obroże nosi niezależnie od pory roku tak jak człowiek spodnie (krótkie, długie, jakie tam chcesz). Kurtke psu też zimą zakładam i zdejmuje gdy do domu wchodzi. To co innego niż obroża. Kurtka chroni przed zimnem a obroża, jest bo jest. Bez spodni latem też możesz chodzić jak Ci wygodnie ale chyba nie za bardzo wypada ;). Po za tym mam psa z róznymi pomysłami i umie otworzyć drzwi gdy ktoś zapomni zamknac na klucz (zamek też otworzy) i sobie pójść na dłuższy spacer np. po okolicznych śmietnikach. W takim wypadku wolałabym, zeby miał obroże na sobie i adresówke...[/QUOTE] Owszem, bez spodni nie wypada, ale bez obroży w domu - czemu nie? ;) Ja tylko mówię, że porównanie do spodni do mnie nie przemawia. Zdejmuję psu obrożę, bo wydaje mi się, że bez niej jest mu wygodniej - jak już się tak czepiamy tych spodni - to z tego samego powodu wracając do domu zmieniam jeansy na dresy :lol: Takie powody jak najbardziej do mnie przemawiają, w takim wypadku też nie zdejmowałabym psu obroży.
  9. ................. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz038-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz039-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz017-4.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz018-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-8.jpg[/IMG] pogoda była całkiem fajna :p [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz029-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz016-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz034-6.jpg[/IMG]
  11. Witamy wszystkich i dziękujemy, że o nas pamiętacie :p Bo ja to jakoś dawno już na wasze blożki nie zaglądałam, ale powoli nadrabiam ;) We wtorek miałam ostatni egzamin (nie tylko w tej sesji, ale w ogóle ostatni! jakie to dziwne uczucie...) więc mam już wolne :) tylko pracę muszę pisać, ale to najlepiej mi się robi w późniejszych godzinach, tak od 22.00 mniej więcej, więc w dzień się obijam :lol: To tyle u mnie, a u Sary wszystko po staremu. Niech się ta zima już skończy, bo tak patrzę, że strasznie brudnego psa mam, przydałaby się kąpiel :cool3: a w takich warunkach pogodowych musiałaby się ona odbyć po ostatnim spacerze, a o takiej porze to mi się już niestety nie chce :evil_lol: Mam w końcu spacerowe fotki, w niedzielę było ładne słoneczko więc wzięłam aparat ;) [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz001-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz011-6.jpg[/IMG] wszystkie patyki zasypane pod śniegiem, więc trzeba kombinować...:lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz014-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-9.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Minerva'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz003-10.jpg[/URL] Haha, faktycznie miny robi świetne :D [/QUOTE] Mi też się podobają :evil_lol: [quote name='Infortune.']Hihihi... Milka jest pewnie ze trzy razy mniejsza a jak się rozwali, oczywiście w centralnej cześic łózka, to zastanawiam się gdzie ja mam się wcisnąć. :evil_lol: A zdjęcia... hm, no bardzo smakowicie wygląda ta szyjka... :lol:[/QUOTE] Sarcia jakoś tak już ma, że śpi po "swojej" stronie łóżka i w nocy mnie nawet nie dotyka. Dopiero po porannym spacerku, jak już wszyscy wyjdą do pracy, przychodzi do mnie z powrotem i wtedy już koniecznie musi leżeć mi w nogach :lol: A rozpycha się przy tym tak, że rano praktycznie zawsze budzę się leżąc prawie w poprzek łóżka :evil_lol: bo ona się kładzie od ściany i po kawałku spycha moje nogi, ewentualnie zwala się na nie, więc sama je odsuwam jak mi zdrętwieją :lol: Czy ja wiem, jak dla mnie to tak nie bardzo....:eviltong: [quote name='Paulina_mickey'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz040-6.jpg[/URL] Ale ma zajęcie![/QUOTE] Coś trzeba robić w te długie zimowe wieczory ;) [quote name='Marta_Ares']faktycznie miny swietne strzela:evil_lol: [/QUOTE] Dlatego lubię czasem pofocić ją w czasie jedzenia jakiegoś gryzaka :lol: [quote name='bianka19']Chyba miała zajęcie na cały dzień , a nawet więcej :evil_lol: Cezar to by nie wiedział , jakby się za to zabrać :evil_lol:[/QUOTE] Żartujesz chyba :evil_lol: Zajęło jej to jakieś 10 minut :diabloti: [QUOTE=' green apple;14058713]miny :D, hahahahah :)), a witam po raz pierwszy. będe zaglądał do Sarci :D[/QUOTE] Witamy nowego gościa i zapraszamy ponownie :p [quote name='betel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz003-10.jpg[/URL] - SUPER - ta szyja indycza wygląda tu jak wąż!![/QUOTE] Hihi, rzeczywiście! Sarcia poskramiająca węża...:evil_lol: [quote name='Asiaczek']Ależ mina! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz004-7.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Jedna z moich ulubionych :lol: [quote name='Pusiakowa']fajowe miny szczela. :D[/QUOTE] A pewnie :lol: [quote name='anetta']Ale szyja!! :-D[/QUOTE] Po szyi już dawno zostało tylko wspomnienie :evil_lol: [quote name='halgre'][B][COLOR=#8b0000]Witamy ...[IMG]http://i46.tinypic.com/s2bmlj.jpg[/IMG] Miny rzeczywiście fajne, ale mi się podoba to: [/COLOR][/B][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-7.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='*zaba*']................ [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-7.jpg[/URL] :crazyeye: :diabloti:[/QUOTE] Witamy :multi: Ooo, to druga moja ulubiona fotka z tej sesji :lol:
  13. Witamy :) [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/spacerkowo73.jpg[/url] genialna mina :evil_lol: [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/spacerkowo140.jpg[/url] i Amiczek śliczny :loveu: [url]http://img710.imageshack.us/img710/6655/bartimaksioo32.jpg[/url] świetne :evil_lol: fajnego kumpla do zabawy ma Bartiś :p
  14. Dużo zdrówka dla Oli!!! :loveu: [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20474.jpg[/url] ten jego irokez :lol: :loveu:
  15. Cześć :multi: [url]http://images50.fotosik.pl/256/02bb7d4bedcfe5d1med.jpg[/url] morda moja kochana :loveu: nosek jej się rozjaśnił, czy zawsze taki miała, ale ja ślepota nie zauważyłam? :cool3: :evil_lol:
  16. Witamy :multi: Trochę dawno nas tu nie było, ale zaległości nadrobione :p [url]http://i48.tinypic.com/2zykc3t.jpg[/url] Dinduś jaki poważny :loveu: [url]http://i49.tinypic.com/30tj988.jpg[/url] uwielbiam takie zimowe widoczki, ale na jakiś czas zimy mam już dość.. gdzieś tak do grudnia :lol: [url]http://i45.tinypic.com/6sce8j.jpg[/url] ale fajniutka ta Mysz :) wygląda zupełnie jak pies :diabloti: :evil_lol:
  17. Cześć :multi: Znowu miałam trochę nadrabiania :lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/414606/00000013.jpg[/url] haha świetny uchol :D [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/415909/00000031.jpg[/url] szalona :evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/416398/00000011.JPG[/url] ale ten portrecik jest the best!!! :loveu: :diabloti:
  18. [quote name='betel']Prawda ,że ładny z Bisia dzidziuś??? Pozdrówka :)[/QUOTE] A pewnie, że ładny, takiego dzidziusia to i ja bym chciała :loveu:
  19. Witajcie Asiaczki :) [url]http://img515.imageshack.us/img515/5884/kaunasziema191kaledinet.jpg[/url] super łapki wyszły, lubię fotki z par hodowlanych :) [url]http://img14.imageshack.us/img14/5930/img5649x.jpg[/url] ale łobuziak :loveu:
  20. O nowym wątku też myślałam, może to i lepszy pomysł. Najlepiej by było jakby założył go ktoś, kto podejmie się zbierania deklaracji na swoje konto. Kto chętny, cioteczki?
  21. Super, że Gucio ma szansę! Teraz tylko trzeba uzbierać kasę.. Pipi, może zmień tytuł wątku, napisz coś o tym, że kasa na hotelik potrzebna, nie można zmarnować takiej szansy. No i dobrze by było dopisać coś w pierwszym poście, jak sytuacja wygląda, żeby każdy kto tu wejdzie mógł mieć to jak na dłoni, bo stron jest tyle, że nikomu nowemu nie będzie się chciało tego wszystkiego czytać.
  22. Ja już zupełnie nie mam pomysłów jak im domków szukać.. młodziutkie, śliczne, zdrowe i nikt ich nie chce :shake:
  23. [url]http://images36.fotosik.pl/145/f0f29ec704234551med.jpg[/url] ależ ona cudna :loveu: przypomina mi trochę moją Sarę, jak była szczeniakiem, szczególnie te uszka :)
  24. [quote name='_Goldenek2']Nie macie żadnych wieści z domku Cynii?[/QUOTE] No właśnie? Strasznie ciekawa jestem postępów Cyni.
  25. Witamy :) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/17-51.jpg[/url] ale cudny śpiący pysio :loveu: [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/22-39.jpg[/url] i drugie wcielenie - Saidi morderca :lol:
×
×
  • Create New...