-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Ja zjadłam "tylko" trzy pączki, ale nadrobiłam rogalikami własnej roboty :lol: [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/16-56.jpg[/url] ona wcale nie chciała, żeby jej to zdjąć, tylko tak ładnie pokazywała nowy kaganiec do fotki! :evil_lol:
-
[url]http://i441.photobucket.com/albums/qq138/Cynamonowydom/6-11.jpg[/url] świetne!! :p I zając genialny :evil_lol: [quote name='Tebusa']Dziewczyny właśnie jestem w trakcie tatuowania Cynamonowej głowy na łopatce[/QUOTE] Pokaż!!!! :cool3:
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekamy.. mam nadzieję, że długo czekać nie będziemy ;) -
Cześć:) Fajne te fotki z Tunezji, ale Cezarek i tak fajniejszy ;) [url]http://i46.tinypic.com/20sembo.jpg[/url] ślicznie mu w czerwonym :loveu:
-
[url]http://img407.imageshack.us/img407/263/p1010007db.jpg[/url] jakie cuuuudo :loveu::loveu::loveu: [url]http://img710.imageshack.us/img710/1549/p1010009bj.jpg[/url] i dwa cuda :loveu::loveu: Pozdrawiamy :)
-
Witamy :) [url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz007-5.jpg[/url] o matko, jakie to jest... dziwne :lol: patyczaka kiedyś sama miałam, ale to coś jest jeszcze dziwniejsze :evil_lol: [url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz159-2.jpg[/url] Mickey wie co dobre :lol: :loveu:
-
[quote name='Karilka']Wiesz, pies obroże nosi niezależnie od pory roku tak jak człowiek spodnie (krótkie, długie, jakie tam chcesz). Kurtke psu też zimą zakładam i zdejmuje gdy do domu wchodzi. To co innego niż obroża. Kurtka chroni przed zimnem a obroża, jest bo jest. Bez spodni latem też możesz chodzić jak Ci wygodnie ale chyba nie za bardzo wypada ;). Po za tym mam psa z róznymi pomysłami i umie otworzyć drzwi gdy ktoś zapomni zamknac na klucz (zamek też otworzy) i sobie pójść na dłuższy spacer np. po okolicznych śmietnikach. W takim wypadku wolałabym, zeby miał obroże na sobie i adresówke...[/QUOTE] Owszem, bez spodni nie wypada, ale bez obroży w domu - czemu nie? ;) Ja tylko mówię, że porównanie do spodni do mnie nie przemawia. Zdejmuję psu obrożę, bo wydaje mi się, że bez niej jest mu wygodniej - jak już się tak czepiamy tych spodni - to z tego samego powodu wracając do domu zmieniam jeansy na dresy :lol: Takie powody jak najbardziej do mnie przemawiają, w takim wypadku też nie zdejmowałabym psu obroży.
-
................. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz038-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz039-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz017-4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz018-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-8.jpg[/IMG] pogoda była całkiem fajna :p [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz029-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz016-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz034-6.jpg[/IMG]
-
Witamy wszystkich i dziękujemy, że o nas pamiętacie :p Bo ja to jakoś dawno już na wasze blożki nie zaglądałam, ale powoli nadrabiam ;) We wtorek miałam ostatni egzamin (nie tylko w tej sesji, ale w ogóle ostatni! jakie to dziwne uczucie...) więc mam już wolne :) tylko pracę muszę pisać, ale to najlepiej mi się robi w późniejszych godzinach, tak od 22.00 mniej więcej, więc w dzień się obijam :lol: To tyle u mnie, a u Sary wszystko po staremu. Niech się ta zima już skończy, bo tak patrzę, że strasznie brudnego psa mam, przydałaby się kąpiel :cool3: a w takich warunkach pogodowych musiałaby się ona odbyć po ostatnim spacerze, a o takiej porze to mi się już niestety nie chce :evil_lol: Mam w końcu spacerowe fotki, w niedzielę było ładne słoneczko więc wzięłam aparat ;) [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz001-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz011-6.jpg[/IMG] wszystkie patyki zasypane pod śniegiem, więc trzeba kombinować...:lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz014-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Minerva'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz003-10.jpg[/URL] Haha, faktycznie miny robi świetne :D [/QUOTE] Mi też się podobają :evil_lol: [quote name='Infortune.']Hihihi... Milka jest pewnie ze trzy razy mniejsza a jak się rozwali, oczywiście w centralnej cześic łózka, to zastanawiam się gdzie ja mam się wcisnąć. :evil_lol: A zdjęcia... hm, no bardzo smakowicie wygląda ta szyjka... :lol:[/QUOTE] Sarcia jakoś tak już ma, że śpi po "swojej" stronie łóżka i w nocy mnie nawet nie dotyka. Dopiero po porannym spacerku, jak już wszyscy wyjdą do pracy, przychodzi do mnie z powrotem i wtedy już koniecznie musi leżeć mi w nogach :lol: A rozpycha się przy tym tak, że rano praktycznie zawsze budzę się leżąc prawie w poprzek łóżka :evil_lol: bo ona się kładzie od ściany i po kawałku spycha moje nogi, ewentualnie zwala się na nie, więc sama je odsuwam jak mi zdrętwieją :lol: Czy ja wiem, jak dla mnie to tak nie bardzo....:eviltong: [quote name='Paulina_mickey'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz040-6.jpg[/URL] Ale ma zajęcie![/QUOTE] Coś trzeba robić w te długie zimowe wieczory ;) [quote name='Marta_Ares']faktycznie miny swietne strzela:evil_lol: [/QUOTE] Dlatego lubię czasem pofocić ją w czasie jedzenia jakiegoś gryzaka :lol: [quote name='bianka19']Chyba miała zajęcie na cały dzień , a nawet więcej :evil_lol: Cezar to by nie wiedział , jakby się za to zabrać :evil_lol:[/QUOTE] Żartujesz chyba :evil_lol: Zajęło jej to jakieś 10 minut :diabloti: [QUOTE=' green apple;14058713]miny :D, hahahahah :)), a witam po raz pierwszy. będe zaglądał do Sarci :D[/QUOTE] Witamy nowego gościa i zapraszamy ponownie :p [quote name='betel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz003-10.jpg[/URL] - SUPER - ta szyja indycza wygląda tu jak wąż!![/QUOTE] Hihi, rzeczywiście! Sarcia poskramiająca węża...:evil_lol: [quote name='Asiaczek']Ależ mina! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz004-7.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Jedna z moich ulubionych :lol: [quote name='Pusiakowa']fajowe miny szczela. :D[/QUOTE] A pewnie :lol: [quote name='anetta']Ale szyja!! :-D[/QUOTE] Po szyi już dawno zostało tylko wspomnienie :evil_lol: [quote name='halgre'][B][COLOR=#8b0000]Witamy ...[IMG]http://i46.tinypic.com/s2bmlj.jpg[/IMG] Miny rzeczywiście fajne, ale mi się podoba to: [/COLOR][/B][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-7.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='*zaba*']................ [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-7.jpg[/URL] :crazyeye: :diabloti:[/QUOTE] Witamy :multi: Ooo, to druga moja ulubiona fotka z tej sesji :lol:
-
Witamy :) [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/spacerkowo73.jpg[/url] genialna mina :evil_lol: [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/spacerkowo140.jpg[/url] i Amiczek śliczny :loveu: [url]http://img710.imageshack.us/img710/6655/bartimaksioo32.jpg[/url] świetne :evil_lol: fajnego kumpla do zabawy ma Bartiś :p
-
Dużo zdrówka dla Oli!!! :loveu: [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20474.jpg[/url] ten jego irokez :lol: :loveu:
-
Cześć :multi: [url]http://images50.fotosik.pl/256/02bb7d4bedcfe5d1med.jpg[/url] morda moja kochana :loveu: nosek jej się rozjaśnił, czy zawsze taki miała, ale ja ślepota nie zauważyłam? :cool3: :evil_lol:
-
Witamy :multi: Trochę dawno nas tu nie było, ale zaległości nadrobione :p [url]http://i48.tinypic.com/2zykc3t.jpg[/url] Dinduś jaki poważny :loveu: [url]http://i49.tinypic.com/30tj988.jpg[/url] uwielbiam takie zimowe widoczki, ale na jakiś czas zimy mam już dość.. gdzieś tak do grudnia :lol: [url]http://i45.tinypic.com/6sce8j.jpg[/url] ale fajniutka ta Mysz :) wygląda zupełnie jak pies :diabloti: :evil_lol:
-
Cześć :multi: Znowu miałam trochę nadrabiania :lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/414606/00000013.jpg[/url] haha świetny uchol :D [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/415909/00000031.jpg[/url] szalona :evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/416398/00000011.JPG[/url] ale ten portrecik jest the best!!! :loveu: :diabloti:
-
[quote name='betel']Prawda ,że ładny z Bisia dzidziuś??? Pozdrówka :)[/QUOTE] A pewnie, że ładny, takiego dzidziusia to i ja bym chciała :loveu:
-
Witajcie Asiaczki :) [url]http://img515.imageshack.us/img515/5884/kaunasziema191kaledinet.jpg[/url] super łapki wyszły, lubię fotki z par hodowlanych :) [url]http://img14.imageshack.us/img14/5930/img5649x.jpg[/url] ale łobuziak :loveu:
-
Super, że Gucio ma szansę! Teraz tylko trzeba uzbierać kasę.. Pipi, może zmień tytuł wątku, napisz coś o tym, że kasa na hotelik potrzebna, nie można zmarnować takiej szansy. No i dobrze by było dopisać coś w pierwszym poście, jak sytuacja wygląda, żeby każdy kto tu wejdzie mógł mieć to jak na dłoni, bo stron jest tyle, że nikomu nowemu nie będzie się chciało tego wszystkiego czytać.
-
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja już zupełnie nie mam pomysłów jak im domków szukać.. młodziutkie, śliczne, zdrowe i nikt ich nie chce :shake: -
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
[url]http://images36.fotosik.pl/145/f0f29ec704234551med.jpg[/url] ależ ona cudna :loveu: przypomina mi trochę moją Sarę, jak była szczeniakiem, szczególnie te uszka :) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Nie macie żadnych wieści z domku Cynii?[/QUOTE] No właśnie? Strasznie ciekawa jestem postępów Cyni. -
Witamy :) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/17-51.jpg[/url] ale cudny śpiący pysio :loveu: [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/22-39.jpg[/url] i drugie wcielenie - Saidi morderca :lol: