-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'][B]Allegro Azy: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=914147457[/url][/B][/QUOTE] Baaardzo dziękujemy!!! :loveu: Tobie Lara za zrobienie i Talcott za ufundowanie, wielkie dzięki :loveu: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Trzymam ciągle kciuki i czekam na pierwsze wieści! -
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Ciotki!!! Tu jest wątek szczeniorów - wstawcie tam Azunię!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie-Pomagamy-maluchom-PomA-A-i-TY-BANERKI-POTRZEBNE[/url][/QUOTE] Już ją tam wstawiłam, pisałam o tym dwie strony wcześniej. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam!!! -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Jak jutro transport, to jest baardzo mało czasu, wizyta musiałaby być już dzisiaj! LILUtosi zajrzyj na mapę pomocy dogomaniaków, można by popytać osoby mieszkające niedaleko Świdnicy, np. widzę że [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=46"]apbt_sól[/URL] jest z Wałbrzycha, [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=296"]alispo1[/URL] ma wpisane Wałbrzych/Wrocław no i duużo osób z Wrocławia jest, może ktoś mógłby podjechać? -
Ładnie Ci w brązie :) ale i tak w rudym najlepiej :eviltong: :loveu:
-
U mnie ryski są, ale takie malutkie, że prawie wcale ich nie widać. Napis tak samo czytelny jak na początku.
-
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wprawdzie ten "dom" zupełnie nie odpowiedni, ale mimo wszystko ulżyło mi, że chociaż jakikolwiek odzew się pojawił... miejmy nadzieję, że po nim będą kolejne telefony. [quote name='Talcott']To co z tym Allegro???[/QUOTE] Ja już pisałam- jak uważacie, że możemy zrobić drugie (może chociaż z innym tytułem, to się nie będzie tak w oczy rzucało;)) to baaardzo prosimy :) -
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam Azę na wątek szczeniakowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie-Pomagamy-maluchom-PomA-A-i-TY-BANERKI-POTRZEBNE?p=14038467#post14038467[/URL] -
[FONT=Arial Black][FONT=Arial]Imię: Aza Płeć: Suka Wiek: ok. 3-4 miesiące Miejsce pobytu: Falki, niedaleko Białegostoku Województwo: Podlaskie Szczepienia: Brak Historia: Podrzucona do kojca mroźną, zimową nocą Rozmiar: M Charakter: Bardzo żywa, chętnie się bawi, posłuszna, choć zdarza jej się nabroić, jak każdemu szczeniakowi.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial Black][FONT=Arial] Kontakt[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]: [/FONT][/FONT]669 024 515 [FONT=Arial Black][FONT=Arial][SIZE=2] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/179278-Aza-psie-dziecko-wyrzucone-na-mrA-z [/FONT][/FONT]
-
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Ale w które okienko,w to co pisze się tekst? Ale numer,zapomniałam o nich.No masz,co za głowa,radziecka. . . . . . .,ale przyznasz,że na dwa lata,trzy psy,to coś nie tak?[/QUOTE] Jeśli chodzi o bannerek, to tak, tam będą się też pokazywały bannerki, które już ma się w podpisie. I tam się wkleja. No przyznam, przyznam.. a takie fajne psiaki, do wyboru, do koloru... Nie wiem, czego im brakuje, że domów znaleźć nie mogą. -
[url]http://img689.imageshack.us/img689/5674/dsc09948r.jpg[/url] baaaardzo fajnie wygląda :loveu: i szerokość i wzorek prezentuje się super.
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Cieszę się straaasznie :) Teraz tylko potrzeba dużo cierpliwości i miłości ze strony nowego domku i będzie dobrze, prawda? :) -
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='nuleczka']Ciotki kochane, jak mam wrzucić banerek do siebie? próbowałam cosik wykombinować, ale nie wychodzi:oops:[/QUOTE] Najpierw wchodzisz w Ustawienia (prawy górny róg), potem po lewej stronie klikasz na "Edytuj sygnaturę" i w okienko wklejasz skopiowany kod, ten: [HTML][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179278-Aza-psie-dziecko-wyrzucone-na-mrA-z"][IMG]http://i45.tinypic.com/106irms.jpg[/IMG][/URL][/HTML]lub ten: [HTML][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179278-Aza-psie-dziecko-wyrzucone-na-mrA-z"][IMG]http://i49.tinypic.com/34fdstx.jpg[/IMG][/URL][/HTML] [quote name='Pipi']...Ani jeden pies ode mnie nie poszedł do adopcji.Wszystkie,które wydałam poszły z domów tymczasowych,lub hotelików.[/QUOTE] Pipi, a Lampo, Demonek, Balbinka? Przecież poszły do domów prosto od Ciebie. Ale fakt, coś słabo te adopcje idą, nie rozumiem dlaczego.. psiaki były przecież ogłaszane, wszystkie, jedne mniej, inne więcej. Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że będzie lepiej. Ale cóż, nie poddawajmy się, trzeba próbować do skutku! -
[quote name='Kika9004']Mogło tak być...[/QUOTE] A szkoda, wielka szkoda.. jak na pierdoły jakieś wysyłałam, to za każdym razem mi się udawało. A jak taka fajna, porządna rzecz to nie wyszło ;)
-
Ja też wysyłałam smsa na tą karmę, ale nie doszedł :roll: Na drugi dzień dostałam raport, że dostarczenie nie powiodło się. Nie wiem, może za wcześnie wysłałam, czy coś takiego.
-
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Cioteczka Lara robi świetne - a ja funduję i to jest zawsze 12, 60.[/QUOTE] To jeśli zgodzisz się ufundować Azie, to może poczekamy aż tamto się skończy? Czy zaryzykujemy i zrobimy drugie? ;) Jak uważacie? Kochani, mamy dwa śliczne bannerki od Kisses :loveu: Częstujcie się ;) Mniejszy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179278-Aza-psie-dziecko-wyrzucone-na-mrA-z"][IMG]http://i45.tinypic.com/106irms.jpg[/IMG][/URL] Kod do wstawienia w podpis: [HTML][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179278-Aza-psie-dziecko-wyrzucone-na-mrA-z"][IMG]http://i45.tinypic.com/106irms.jpg[/IMG][/URL][/HTML] I większy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179278-Aza-psie-dziecko-wyrzucone-na-mrA-z"][IMG]http://i49.tinypic.com/34fdstx.jpg[/IMG][/URL] Kod: [HTML][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179278-Aza-psie-dziecko-wyrzucone-na-mrA-z"][IMG]http://i49.tinypic.com/34fdstx.jpg[/IMG][/URL][/HTML] -
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
W takim razie kochani, kto zasponsoruje Azuni wyróżnienie? ;) -
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']ha, to ja doczytałam że ona w kojcu, ale zupełnie sama tam siedzi?[/QUOTE] Chyba sama. Pipi mi na pw napisała, że Aza wróciła do kojca. [quote name='Talcott']A ma Allegro??[/QUOTE] Tak, ma - w drugim poście jest link. -
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja też nie potrafię tego zrozumieć, przecież to szczeniak, powinna zaleźć domek raz dwa...:shake: Cioteczki, jeśli uważacie, że powinnam coś zmienić, dodać- mówcie. Wszelkie sugestie dotyczące tytułu lub pierwszych postów mile widziane ;)