Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. Prins ma obserwatora na Allegro... :rolleyes:
  2. [quote name='karusiap']Prinsik jest w Krakowie.aha wlasnie,mail niech zostanie na mnie a jakby sie dalo,to zmien prosze tel na 798539227,to do Iwony a ona go zna najlepiej;)[/quote] [COLOR=DarkGreen]zalatwione :)[/COLOR]
  3. Aha, a nie wpisalam gdzie on jest, w okolicach Krakowa napisac? No i pozwolilam sobie dac tam namiary na Ciebie karusiap, a tego nie uzgodnilyslmy... ?
  4. [COLOR=DarkGreen]Juhuuu, udalo sie :) podswietlona i pogrubiona aukcja Prinsa :)[/COLOR][B] [SIZE=3] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=320943062[/URL][/SIZE][/B]
  5. Trzymam kciuki za Eltona... Mam nadzieje ze uda mu sie dzis w Kundlu wystapic i ze z niego do domu prosto pojedzie.... :roll:
  6. [quote name='karusiap']moana wyslac Ci wieksze takie fotki??:loveu:[/quote] A wyslij wieksze, bo jak wreszcie mi sie uda wstawiac zdjecia w tekscie aukcji :oops: to moga sie przydac. No i tekst jakis... :)
  7. voila! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/159/9279d67a2c6f2bc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/158/0f67d07e9335187d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/158/476fe6194d9893c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/93a448297b4b1ccb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/158/9aee8e25f29b3b13.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='kiwi']nie prywatne, moge wyslac na maila zeby ktos wstawil, bo ja nie ma kiedy[/quote] [email][email protected][/email] :)
  9. Rany, Rudy ma tylu tutaj wielbicieli (wielbicielek :oops:) i niiic... :roll:
  10. :kciuki::kciuki::kciuki:
  11. Chociaz tymczasem tyle, ze jakis inny biedak dzieki Roksie moze znajdzie dom... Dom dla Roksy pilnie potrzebny!! :mad:
  12. [quote name='kiwi']dostałam zdjecia z domu tobiego - drugiego łaciatka - wszytko super, spi w lozku i wogole ejst rozpiszczany i kochany :) raz nawet sie sturlał ze schodkow to panstwo pojechali do weta zbye sprawdzic czy czasem sobie nic nie zrobil :)[/quote] Ale to prywatne zdjecia?? My nie mozemy zobaczyc? :cool1: Ja bym chciala... :oops:
  13. Tekst i zdjecia tez by sie przydaly lepsze do ogloszen... No to ja czekam. Chetnie mu to allegro szczescliwe :cool3: zrobie...
  14. [quote name='karusiap'][B]Patia,moana[/B] dziekuje serdecznie:loveu: Patia Ty troche zlap oddech,bo zbankrutujesz na allegro:evil_lol: moana jesli moge to wieczorkiem podesle:loveu:[/quote] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=320033155[/URL][COLOR=DarkGreen] Podswietlona aukcja Sary. Czy ona ma watek na dogo?? [/COLOR]
  15. [quote name='elik'] A wiecie co Cioteczki, przyszedł mi do głowy pewien pomysł, ale muszę go skonsultować z państwem Rendi. Pomyślałam, że jeśli państwo Rendi kochają ją, ale nie mają warunków żeby ją zatrzymać, a nie chcą żeby skończyła w schronie (my tez nie), to może pewnym rozwiązaniem będzie płatny hotelik dla psiaków. Ostatnio natknęłam się na post o takim hoteliku. Otwarła go w listopadzie ubr. jedna z dogomaniaczek - Murka. To link do tego wątku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100985[/URL] Może państwo Rendi zdecydują się na takie rozwiązanie ? Przecież utrzymanie Rendi w domu też ich kosztuje. Czy mogliby liczyć na pewne wsparcie od nas ? Wygląda na to, że psiaki mają tam dobre warunki, a Murka czyni starania aby znaleźć im domki. Co o tym myślicie ?[/quote] [COLOR=DarkGreen]Do hoteliku Murki jest kolejka ustawiona..[/COLOR]. :shake:
  16. [quote name='karusiap']czy ktos moze mi pomoc z allegro? psiak nie ma watku,jesli ktos mialby czas wysle wszytsko na maila... Chodzi o tego rudego kudlacza? Zreszta o jakiegokolwiek by chodzilo, zrobie . Tylko wieczorem. Podeslij mi, prosze informacje na [email protected] :)
  17. Ma Allegro? Chyba nie ma... To ja mu zrobie, wieczorem. Tekst jakis specjalny moze ktos wymysli...? :oops:
  18. pieszczoty, kielbaska... kupiony! :evil_lol::multi:
  19. ciekawe co u Czekoladka slychac... :razz:
  20. [IMG]http://www.gostar.home.pl/FIZIA%20013.jpg[/IMG]
  21. [quote name='egradska']Trzymam kciuki za domek dla Odiego[/quote] [COLOR=DarkGreen]I ja! I ja![/COLOR]
  22. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%2077%20Rude%20Rude%20%283%29.JPG[/IMG]
  23. [quote name='elik'] Może gdyby tak zdjęcie... Ale zmieniony został sposób wklejania zdjęć i nie poradziłam sobie :shake: :oops: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=314481598[/URL][/B][/quote] [COLOR=DarkGreen]Ojoj, koniecznie musi byc zdjecie... :roll: Elik, zrobilam probe z wystawianiem aukcji allegro i wydaje mi sie ze zdjecia sie wstawia tak samo (te pod aukcja)... Moze sprobuj ponownie? A moze format nieodpowiedni? [/COLOR][COLOR=DarkGreen] (powinno byc GIF, JPEG albo PNG)[/COLOR]
×
×
  • Create New...