Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. Skradam sobie bannerek Pieknisia... :roll:
  2. Ojej, cudownie! Czesio Szczesciarz :loveu:
  3. [quote name='jotpeg']a zauważyłyście, że Rudek coraz bardziej rudy :loveu: (i lśniący) się robi??[/quote] Lśniący to Rudek jest rzeczywiście... to jest takie lśnienie od wygłaskiwania... :evil_lol: Się gość ustawił ... ma pod ręką;) ... sporo rąk do głaskania... Bardziej rudy to chyba nie jest, choć kolor ma teraz taki bardziej jednorodny, bo przed zimą stracił ciemną pręgę na grzbiecie (tylko pół ogona ciemniejsze)...
  4. [COLOR=DarkGreen]Hebanikowa Aukcja Allegro: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=504025359]HEBAN - pies o magicznych oczach - Częstochowa (504025359) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B][/COLOR]
  5. Och, Norek to ma życie :loveu:
  6. Wlasnie zobaczylam, ze on ma jakies inne ogloszenia... Czy moge wykorzystac tekst z [URL="http://www.krakusik.pl/8580__heban_o_magicznych_oczach_czeka_na.html"]**HEBAN** o MAGICZNYCH OCZACH-czeka na Dom... - krakusik.pl[/URL] ?
  7. To ja zrobie Hebanowi Allegro, tylko prosze o tekst, informacje na kogo namiary podac... Trzeba w koncu chlopaka do domu wyslac! :roll:
  8. [quote name='Jagienka']Ale ma klate... męską, nie pogada :lol: Ja chce ja chce paszportowe :multi:... i po co Rudkowi paszport? Czyżby? :cool3: I jeszcze chciałam napisać, ze Rudek ma cudowny kolor oczu... taka mleczna czekolada :loveu:[/quote] Rudek ma paszport już daawno. Nie będzie z niego raczej korzystał z powodów, o których już pisałam nie raz... :shake: A jeśli chodzi o zdjęcie... Podczas pobytu w Polsce musiałam sobie wyrobić nowy paszport. Myślałam, że się 'wyłgam' starym czarno-białym zdjęciem sprzed kilku lat, a tu się okazało, że ma być kolorowe, ma być widoczna tylko twarz, mina poważna, fotografia an face, uszy odsłonięte... Jak ktoś ma uszy odstające może mieć z tym problem... ;) A Rudek jakoś problemów nie miał... bo on ma wszystko fajne, i oczy i całą resztę :p:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/"]:lol:[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/38/69e57509b48ac585.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dorzuciłam trochę nowych Prinsikowych zdjęć do jego aukcji na allegro coby sobie obserwator pooglądał i na obserwacjach nie skończył :razz:... Inni tez niech popatrzą :)
  10. I Rudek bardziej aktywny... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/414/834b4458eae87910.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/37/8f0b854b3463c761.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/414/f278532cf21dd31d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/303/87853827909d8298.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/38/9b580cba21536ed0.jpg[/IMG][/URL] Jak się znajdzie ktoś, kto chce zobaczyć Rudkowe zdjęcie paszportowe, też wstawię... :razz:
  11. Jeszcze trochę leniucha Rudka... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/38/7dab7e783278056e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/302/5c3f78d718169de1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/38/d1f3b471f024ccd4.jpg[/IMG][/URL]
  12. Zaraz wkleję duużo Rudeczkowych zdjęć :razz: Najwspanialszy w świecie pies nadal jest mi wierny... Przyjeżdżam, a on przykleja się do mnie i jesteśmy absolutnie nierozłączni aż do mojego wyjazdu... Mama się trochę gniewa, bo to w końcu jej pies... ale nie da się inaczej... Noga w nogę, wszędzie razem... a potem wyjeżdżam i Rudek jest markotny dzień, potem wszystko wraca do normalności... moja mama odzyskuje swojego psa, pies znowu zauważa wszystkich domowników i wraca do swojego rytmu, przyzwyczajeń, ścieżek ... ech [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/302/8378d6d6629dcce1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/38/1c2d4ec01fbc6d1e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/37/250671f9b5d6dd05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/413/37e9d4660c61a088.jpg[/IMG][/URL]
  13. Prins ma obserwatora na Allegro... :roll:
  14. Ma Hebanik aukcje na Allegro?
  15. Wznowienie Trufelkowej aukcji na Allegro: TRUFEL jak owczarek - marzący pies... Kraków (499435273) - Aukcje internetowe Allegro
  16. Piekne zdjecia! :loveu: Przepraszam za krotka przerwe w wystawianiu Prinsa na Allegro. Oto wznowienie aukcji: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=499430394]PRINS kudłaty kochający ludzi, bezdomny; Kraków (499430394) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B]Wstawie tez, jesli moge, moze nowe zdjecia...
  17. [quote name='Jagienka']Dostałam właśnie od moany :iloveyou:karton książek anglojęzycznych, słownik, dużo płyt różnych i koperte dużą :loveu::loveu::loveu::loveu: Mój TZ jak będzie to mam nadzieję zdąży obfocić :) Dziękujemy!!!!!!!!![/quote] Jaka koperte? :roll: Cos sie musialo przyplatac... :oops: Jak nie masz jeszcze zdjec Jagienko, powinnam cos miec (ksiazki tylko), podeslalabym Ci zdjecia. Daj znac.
  18. Alez on ma oczy! :loveu:
  19. Czy Trufelek nadal raz w tygodniu wychodzi na spacery? Co słychać u niego? :roll:
  20. Prins, do pokochania od zaraz...
  21. [quote name='Asior']Lux znów był adoptowany.. tyle, ze tym razem nikt nie wiedział, zę facet ma w domu maleńkie dziecko i innego psa :mad: I co? Lux wrócił do schronu po 3 dniach... bo warczał na pana..[/quote] No to chłopak coraz bardziej zdezorientowany jest... :roll: Szukamy dla Luxa mądrego i doświadczonego w pracy z psami Pana lub Pani...
  22. [quote name='Ank@2']pogubiłam się już w tych wątkach 'przygarnę psa' , ale nie o to chodzi. Wysłałam komuś info o Fionce i zdjęcie. A wczoraj zostałam poproszona o podesłanie następnych zdjęć. Może jakiś domek dla Fionki się szykuje :loveu:[/quote] Phii, przecież już po zobaczeniu jednego zdjęcia widać, że to cudo! :roll: Ale kciuki trzymam...
  23. Przypominam Czesia Pieknisia :roll:
  24. Cos ciotki nie zagladaja do Prinsa... :mad: :oops: Wznowione wyroznione i podswietlone Allegro kolezki: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481243680]PRINS kudłaty kochający ludzi, bezdomny; Kraków (481243680) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B]
×
×
  • Create New...