[quote name='Romi']Allegro ładne, tylko wydajemi się że lepiej podać Irenkę lub Iwonkę do kontaktu, niż Karolinę. Karusiap działa bardziej w Wieliczce (jak ktoś woli w Lednicy u p. Tomka), natomiast Irenka i Iwonka (no i ja też jako "etatowy" fotograf psiaków) bywają w Niepołomicach.
Aha !!! Prince jest w Niepołomicach, nie w Krakowie..ale to juz mały szczegół.[/quote]
Dzięki za uwagi. Chętnie zmienię informacje. Proszę w takim razie namiary na Irenkę lub Iwonkę? :)