-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
dzięki dziewczyny za obecność ,pozgłaszam Polly i Rozi gdzie się tylko da. [SIZE="3"]za kilka dni już będzie hotelik dla jednej-chyba weżmę Rozi choć Polly chudsza ale sama da radę:oops: utrzymanie jednej wezmę na siebie i [COLOR="#9932cc"]mam 1 deklarację z Molly-Joodith:loveu: [/COLOR] ale druga musi [COLOR="#8b0000"]czekać w schronie[/COLOR]:-( aż ta znajdzie domek lub pojść do domku [COLOR="#8b0000"]prosto ze schronu[/COLOR]-nie ma innego wyjścia [/SIZE]
-
na fotkach widać że panna Molly już się zadomowiła:multi::multi::multi: furciaczek -to dobrze że jej allegro jeszcze leci ,ja małym zrobiłam drugie ale takie proste :oops:ale najważniejsze żeby miały .
-
[SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Imię:[COLOR=#483d8b] siostry Polly(szczuplejsza wyższa ,maść krówkowata )Rozi (niziutka, łepek z brązowymi dodatkami)[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#ff00ff][SIZE=3]Płeć:[COLOR=#483d8b]suczki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Wiek: [COLOR=#483d8b]ok 6 miesięcy[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Miejsce pobytu: [SIZE=3][COLOR=#483d8b]hotelik pod Zamościem[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][SIZE=3]Województwo:[COLOR=#483d8b]lubelskie[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Szczepienia:[COLOR=#483d8b] odrobaczone 2 razy,wirusowki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Historia:[COLOR=#483d8b] wykupione ze schroniska ,uczą się przebywać z człowiekiem w hoteliku,gotowe do adocpji- nawet oddzielnie- w cierpliwym i wyrozumiałym domku [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Rozmiar: ( S/M/L...)[COLOR=#483d8b]M[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Charakter:[COLOR=#483d8b]Polly- domatorka ,rozważna i romantyczna,spokojna , Rozi - roztrzepana,pomysłowa,skora do szalonych zabaw,obie szybko nauczą się zasad panujących w nowym domku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Kontakt: [COLOR=#483d8b]tel 502622544 [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE] [SIZE=3]Wątek:[/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆ-Polly-i-Rozi-ok.7-m-ne-mikrosunie-za-kratami-schronu-szukamy-BDT-dla-Rozi[/URL]!!! URL=http://img715.imageshack.us/i/dsc05116z.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/956/dsc05116z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img502.imageshack.us/i/dsc05197.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5423/dsc05197.jpg[/IMG][/URL]
-
dobra wiadomości:multi: to miód na serce psiary co nie Ewanka:loveu:
-
[SIZE="3"][COLOR="#000080"]allegro Poly i Rozi [/COLOR][/SIZE] [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1297479653[/url] moje pierwsze allego-proszę o wyrozumiałość :mad: zgłosiłam sunie na dogomniackie szczeniaki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pomóż-i-TY-.!-OGLOSZENIA-POTRZEBNE!?p=15643835#post15643835[/url]
-
Ewanko- faktycznie trochę odpocznij ,Molly była bardzo absorbująca:evil_lol:szczęściara jedna :loveu: w zamojskim schronie nikt indywidualnie nie dba o wybrane psy,jedzą lub nie:-(wszystkie to samo:-( a co jedzą ...to lepiej nie napiszę :shake: ciekawe jak Molly?
-
częstujcie się banerkiem suniek :) szkoda że dalej można mieć tylko dwa :( ladySwallow witaj na wątku:loveu:
-
[SIZE="3"][SIZE="4"][B][COLOR="#ff00ff"]zapraszam na wątek Polly i Rozi z zamojskiego schronu [/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆ-Polly-i-Rozi-ok.7-m-ne-mikrosunie-za-kratami-schronu-szukamy-BDT-dla-Rozi!!!?p=15642400#post15642400[/url]
-
witajcie dziewczyny:loveu:już wrzucam wątek na zamojskie :-( też jestem za tym żeby w razie czego wyciągać obie a w każdym razie najpierw Rozi bo Polly sama wytrzyma :roll: a Rozi sama nie da rady:shake:
-
[b][color="#ff00ff"]zapraszam na wątek :)[/color][/b]
-
[B][SIZE="3"]Rozi[/SIZE][/B] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/914/p1070090d.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8369/p1070092.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5607/p1070091l.jpg[/IMG]
-
[B][SIZE="3"]Polly[/SIZE][/B] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7020/p1070093r.jpg[/IMG][/QUOTE] [URL=http://img10.imageshack.us/i/schron2710017.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4154/schron2710017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/schron2710012.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3100/schron2710012.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/schron2710013.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7933/schron2710013.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/schron2710021.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7280/schron2710021.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=3][COLOR=#ff00ff]R O Z L I C Z E N I A :[/COLOR][/SIZE] [COLOR=navy]KONTO DO WPŁAT MOJE -PODAM ZAINTERESOWANYM NA PW[/COLOR] STAN : -sonia71 -wiadomo wszelkie różnice w płatnościach -pozostało po Molly końcowo 145 zł. (w tym min. ladySwallow :loveu:i sacredPIRANHA:loveu:po 10 zł. za listopad Molly,bazarek mestudio 60 zł) [B]STAŁE DEKLARACJE:[/B] -EwaG 10zł/m-c :loveu:-[B]XI,XII,I,II,III,IV,V[/B] -Joodith 20zł/m-c (przepisana z Molly):loveu:-[B] XI,XII,I,II,III,IV,V[/B] [B]-[/B]jogi 10zl/m-c(przeniesiona z Molly):loveu:-[B]XI,XII,I,II,III,IV,V[/B] -Asiaczek 20zł/m-c do III 2011:loveu:-[B]XI,XII,I,II,III,IV,V[/B] -Lolalola 10zł/m-c od XII:loveu:-[B]XII,I,II[/B] [B]-[/B]magiraf 50zł.:loveu:-[B]XI,XII,I,II,III[/B] -TOŚKA-POZNAŃ 200zł(po 100zł na każdą )/m-c od XII-:loveu:-[B]XII,I,II,III[/B][B]koniec SUNIA BARDZO DZIĘKUJE[/B] ......................................................................................................... [B][SIZE=3]KONTO POLLY I ROZI: [/SIZE][/B] 02.11-45zł.saldo początkowe po Molly 02.11-10zł. EwaG 02.11-40zł.AsiaczekXI,XII ................[SIZE=2][B]95zł[/B][/SIZE] 03.11-50zł.magiraf 03.11-10zł.G.Glura 03.11-40zł.B.J.G.k(Beston) 03.11-60zł.I.M Woj..... ................[SIZE=2][B]255zł[/B][/SIZE] [SIZE=2]04.11-40zł.A Kry......[/SIZE] [SIZE=2]................[B]295zł.[/B][/SIZE] 08.11-20zł Joodith 08.11-15zł K.Ste..... ..............[B]330zł. [/B] 08.11[COLOR=#ff0000]-20zł[/COLOR] wykup ze schronu 08.11[COLOR=#ff0000]-47zł[/COLOR] odpchlenie,odrobaczenie, karma (wszystko dzięki zadrze w promocji:loveu:) ...............[B]263zł[/B]. 09.11-5zł.agniech_a 09.11-15zł.wujek & ciocia 09.11-100zł.J For..(pudzian) ...............[B]383zł.[/B] 10.11-20zł.Asiaczek z bazarku za I 10.11-98,45 zł.IVV 10.11-5zł. beataczl 10.11-100 zł.Jo37 końcowe rozliczenie konta Molly ...............[B]606,45zł.[/B] 12.11-100zł.TOśKA-POZNAŃ 12.11[COLOR=#ff0000]-345zł[/COLOR] hotelik 8-30.11. ...............[B]361,45zł.[/B] 15.11-20zł.IVV(od Toli) ...............[B]381,45zł.[/B] 17.11-10zł.jogi ...............[B]391,45zł.[/B] 25.11-22,50zł.Lilith ...............[B]413,95zł.[/B] 29.11[COLOR=red]-44zł[/COLOR].feromony D.A.P. 29.11-200zł.TOŚKA-POZNAŃ [B]..............569,95zł. [/B] 03.12[COLOR=red]-465zł[/COLOR].hotelik XII 03.12[COLOR=red]-75 zł[/COLOR].-( II odrobaczenia,wirusowki z transp.) ..............[B]29,95zł.[/B] 06.12-15zł.Ewa G. ...............[B]44,95zł.[/B] 10.12-20zł.Joodith ................[B]64,95zł.[/B] 13.12-50zł magiraf [B]..............114,95zł. [/B] 21.12-10zł Lolalola ..............[B]124,95zł.[/B] 22.12-30zł mój bazarek ..............[B]154,95zł.[/B] 31.12-200zł.TOŚKA-POZNAŃ ..............[B].354,95zł.[/B] 03.01-20złjogi 03.01-10zł EwaG ...............[B]384,95zł[/B] 10.01-70zł jogolcia ...............[B]454,95zł[/B] 11.01-20złJoodith ...............[B]474,95zł[/B], 17.01-40złMig All(obiecana wpłata z pierwszych dni wątku) 17.01-[COLOR=#ff0000]-100zł[/COLOR]ladySwallow(gryzaki,wet,odrobaczenie) ................[B]414,95zł.[/B] 26.01-10zł EwaG ................[B]424,95zł[/B]. 29.01-40złAsiaczek II.III ................[B]464.95zł.[/B] 30.01[COLOR=#ff0000]-140zł I -30zł[/COLOR].sonia71 -transport i zawrot konten. opłaciłam sama,nie z konta ................[B]464,95zł.[/B] 30.01[COLOR=#ff0000]-300zł[/COLOR] ULKA12 DT 28.01-27.02 30.01[COLOR=#ff0000]-20zł[/COLOR]pchly i kleszcze 30.01[COLOR=#ff0000]-270zł[/COLOR] hotelik u funi I 30.01[COLOR=#ff0000]-45zł[/COLOR]-wirusówki z transp. Polly,ostatnie odrob.siorek ................[B][COLOR=#ff0000]-170,05zł[/COLOR][/B] 31.01-50zł magiraf ...............[B][COLOR=red]-120,05zł[/COLOR].[/B] 02.02[COLOR=red]-20zl[/COLOR].transport Rozi do DS ...............[B][COLOR=red]-140,05zł[/COLOR][/B]. 10.02-10złLolalola 10.02-20zł Joodith ...............[B][COLOR=#ff0000]-110,05zł.[/COLOR][/B] [COLOR=black]16.02-400zł. Hanna R. z FB[/COLOR] ...............[B]289,95zł.[/B] 18.02-10zl Ewa G. ...............[B]299,95zł.[/B] 25.02-200zł TOŚKA-POZNAŃ ................[B]499,95zł[/B] 28.02[COLOR=red]-300zł [/COLOR]DT 28.02-27.03 28.02-20zł jogi 28.02-50zł. magiraf ...............[B]269,95 zł[/B] 11.03-20zł Joodith [B]..............289,95 zł[/B] 17.03-10zł Ewa G. [B]..............299,95zł [/B] 25.03[COLOR=red]-[/COLOR][COLOR=black][COLOR=red]300zł [/COLOR]DT 28.03-27.04 [/COLOR] 25.03[COLOR=red]-14zł [/COLOR][COLOR=black]biostymina[/COLOR] [B]..............[COLOR=red]14,05 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]25.03-150zł założyłam za sterylkę ZWRÓCONO 18.05.11 :) [/COLOR][/B] [COLOR=black]31.03-10zł Katarzyna W.T Kraków Katekermit[/COLOR] ..............[B][COLOR=red]4,05 zł.[/COLOR][/B] [COLOR=black]06.04-10 zł. Lolalola[/COLOR] [COLOR=black]06.04-20 zł. Asiaczek [/COLOR] ..............[B]25,95 zł.[/B] 08.04-20 zł Joodith ..............[B]45,95 zł.[/B] 14.04-50 zł magiraf ..............[B]95,95 zł.[/B] 15.04-10zł Ewa G. ..............[B]105,95 zł.[/B] 28.04-20 zł jogi 28.04-21 zł mój bazarek [B]..............146,95zł.[/B] 29.04[COLOR=red]-300zł [/COLOR][COLOR=black]DT 28.04-27.05[/COLOR] ..............[B][COLOR=red]153,05 zł.[/COLOR][/B] [COLOR=black]04.05-20zł Asiaczek[/COLOR] [COLOR=black]04.05-50zł jogolcia/pdx[/COLOR] 04.05-15zł Katekermit [B][COLOR=#ff0000]...............68,05 zł.[/COLOR][/B] [COLOR=black]10.05-20 zł Joodith[/COLOR] [COLOR=red]...............[B]48,05 zł.[/B][/COLOR] [COLOR=black]07.06-150zł.zwrot z DT[/COLOR] [COLOR=black]...............[B]101,95zł.[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]końcowe majowe ROZLICZENIE FINANSÓW POLLY :stan na 28.04.11 146,95zł.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]wyplaty:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]29.04-07.05 DT 100zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]07.05 obróżka ,smycz,szelki 50zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000].......................-150zł.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]wplaty:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]20+50+15+20=105zł.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]......................................................[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]146,95-150+105=[SIZE=4]101,95zł.[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]..............................................[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]08.06.11 kwota 101,95zł. została wpłacona na konto Pati.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000].................................................................................... [/COLOR][/SIZE][/B]
-
[B][SIZE=3][COLOR=blue]07.05.2011-POLLY ZAMIESZKAŁA W SWOIM DOMKU Z JEDYNĄ PAŃCIĄ W WARSZAWIE!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B] 29.04.11-info do ogłoszeń-KROTKI CZAS POZOSTAWANIA POLLY SAMEJ,PODBIEGANIE I ŁAPANIE ZA ŁYDKI NIEZNANYCH LUDZI WCHODZĄCYCH NA ZNANY TEREN SUNI. 30.04.11 nowy tekst: Polly to ok.10m-n średnia sunia.Waży ok13 kg. Wymiary suni:wysokość w kłębie bez głowy 42-45 cm,w klatce piersiowej 50cm,długość psa bez głowy i ogona 50-55 cm Zimą została zabrama ze schroniska.Polcia przebywa obecnie w domu tymczaswoym i jest uczona życia wśród ludzi. Bezsprzeczna jest przemiana jaka dokonała się w Polly by z przerażonego psiego dziecka stać się młodą panienką zabiegającą o zainteresowanie człowieka ale także oddajacą to co ma największego-PSIE SERUSZKO. Polcia szuka domu najlepiej z ogrodem ale mieszkanie w bloku z dostępem do terenow zielonych nie jest przeszkodą ,sunia bardzo lubi biegać i bawić się więc najlepiej żeby w domu był już przyjazny młody pies,koty ignoruje. Bardzo też wskazana jest osoba która będzie bardzo często przebywała w domu, choć sunia pozostaje na ok 2 godziny sama i nie niszczy ale pozostawiona na dłużej może zainteresować się niedozwolonymi rzeczami .Mogą być starsze dzieci rozumijące że sunia boi się gwałtownych ruchów i głośnego krzyku. Lubi smaczki i chętnie za nie uczy się nowych komend. Do obcych na początku jest nieufna i szczekliwa,może też nowego gościa przywitać delikatnym capnięciem ostrzegawczym za łydki ale skarcona i potem po obserwacji otwiera się aż wreszcie po przystosowaniu dopomina o głaski. Jeszcze przerażają ją szybkie samochody i tłum ludzi dlatego domek musi poświęcić jej czas na przyzwyczajenie się do nowego otoczenia. Bardzo ważne jest żeby był to dom w którym są psy ale też spokojny,ciepły a właściciele cierpliwi i doświadczeni gdyż bardzo ważna jest jeszcze praca z Polcią. Dom gdzie kocha sie zwierzęta i poświęca im odpowiednio dużo uwagi a Polcia odda wtedy całą siebie. Chodzi na smyczy,jeździ samochodem-jest spięta lecz grzeczna,lepiej też nie przekarmiać ją przed podróżą. Polly ma ksiażeczkę ,jest zaszczepiona ,odrobaczona i wysterylizowana. Kontakt do adopcji:tel.502622544 email :[email protected] ............................................................................................................................................... TEKST DO OGŁOSZEŃ 03.04.11: u najl[B]Polly[/B] to ok.9-10 miesięczna średnia psia panienka.Waży ok 12-15 kg. Dzieciństwo spędziła razem z siostrą w schronie.W zimowy mroźny dzień udało się je zabrać i dać im szansę na życie-bo pozostając tam zima zebrałaby je jako swoje śmiercionośne żniwo. Spokojna siostra znalazła swój domek,zaś [B]Polcia[/B] przebywa obecnie w domu tymczaswoym i jest na etapie nauki domowego savior-vivru. Bezsprzeczna jest [B]przemiana[/B] jaka dokonała się w[B] Polly[/B] by z przerażonego psiego dziecka stać się młodą panienką zabiegającą o zainteresowanie człowieka ale także oddajacą to co ma największego-[B][I]PSIE SERUSZKO[/I][/B]. [B]Polcia[/B] szuka domepiej z ogrodem ale mieszkanie w bloku z dostępem do terenow zielonych nie jest przeszkodą ,sunia bardzo [B]lubi biegać i bawić[/B] się więc najlepiej żeby w domu był już przyjazny młody pies,koty dla niej są obojętne. Bardzo też wskazana jest osoba która będzie bardzo często przebywała w domu, choć sunia pozostaje na ok 2 godziny sama i nie niszczy ale pozostawiona na dłużej może zainteresować się niedozwolonymi rzeczami .Mogą być starsze dzieci rozumijące że sunia boi się gwałtownych ruchów i głośnego krzyku. Lubi smaczki i [B]chętnie za nie uczy[/B] się nowych komend.Do obcych na początku jest nieufna i szczeka ale potem po obserwacji otwiera się i [B]dopomina o głaski[/B]. Jeszcze przerażają ją szybkie samochody i tłum ludzi dlatego domek musi poświęcić jej czas na przyzwyczajenie się do nowego otoczenia. Bardzo ważne jest żeby był to [B]dom w którym były/są psy ale też spokojny,ciepły a właściciele cierpliwi i doświadczeni gdyż bardzo ważna jest jeszcze praca z Polcią.[/B] Dom gdzie kocha sie zwierzęta i poświęca im odpowiednio dużo uwagi a[B][I] Polcia odda wtedy całą siebie. [/I][/B] [B]Polly[/B] chodzi na smyczy choć preferuje swobodę,jeździ samochodem-jest spięta lecz grzeczna,lepiej też nie przekarmiać ją przed podróżą. [B]Polly[/B] ma ksiażeczkę ,jest zaszczepiona ,odrobaczona i wysterylizowana. [B]Kontakt do adopcji[/B]:tel.502622544 email :[email protected][/QUOTE] TEKST KRÓTKI: Polly to 9 m-na ,średnia sunia.Waży ok 13kg. Szuka domku najlepiej z ogrodem lub bloku z dostępem do zieleni i przyjaznym radosnym psem,koty ignoruje.Umie chodzić na smyczy,chętnie uczy się nowych komend,jest młoda więc wesoła i skora do zabawy.Potrzebuje spokojnego ,cichego domku z osobą która zostawiałaby ją na ok 2 godz. samą gdyż samotność prowokuje ją do zabawy niedozwolonymi rzeczami , także domu w którym praca z psem jest połączona z przyjemnością i cierpliwością gdyż Polcia wymaga jeszcze nauki.Sunia jest odrobaczona,zaszczepiona i wysterylizowana.kontakt tel.502622544 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] **************AKCJA OGŁOSZENIOWA POLLY-SAMA OPŁACAM************* allegro 20.04.11 - 16zł. [URL]http://allegro.pl/polly-psia-panienka-szuka-swojego-czlowieka-i1573057461.html[/URL] 09.04.11,-[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/POLLY,37452[/URL] 09.04.11 płatne 11 zł. ,20.04 4zl ,27.04 4zł._ [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12562451_polly.html[/URL] 09.04.11 płatne 23 zł.-,20.04 11zł [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/52915/POLLY-mloda-sunia-szuka-domu/[/URL] 09.04.11 -płatne 23 zł.,20.04 11zl [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-POLLY-W0QQAdIdZ273778397[/URL] 22.04.11 płatne 7,38zł :[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie-257411-polly-psia-panienka-szuka-przyjeciela-na-stale-.html[/URL] 27.04.11 event na FB :[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=149479191786680&pending[/URL] 27.04.11 płatne 5zł. :[URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=1081527967[/URL] .....................RAZEM 115 ZŁ........................................ 30.04-2,45zł. w Bc :[URL]http://3miasto-ogloszenia.pl/ogloszenie.php?id=3595&cat1=2&cat2=15&cat3=27[/URL] 30.04-2,45zł :[URL]http://3miasto-ogloszenia.pl/ogloszenie.php?id=3602&cat1=2&cat2=15&cat3=96[/URL] 30.04 :[URL]http://tablica.pl/oferta/polly-jak-border-collie-szuka-domu-ID6dzO.html[/URL] [SIZE=3][COLOR=darkorchid][B][I]małe podsumowanie zachowania Polly -15.03.2011 z DT u ulki12.[/I][/B][/COLOR][/SIZE] NAD TYM MUSIMY POPRACOWAĆ: - umiejętność załatwiania potrzeb na smyczy w bliskiej obecności człowieka;(02.04- już ok) - doskonalić umiejętność chodzenia na smyczy(02.04.już ok), ze szczególnym uwzględnieniem ruchu miejskiego (na razie wyjście z nią na chodnik jest niemożłlwe) - przywołanie na dworze; - zostawanie samej -reakcja na obce osoby nadal je oszczekuje SUKCESY - Polly po podwórzu potrafi chodzić na smyczy; - przychodzi na każde zawołanie w mieszkaniu; - jest bardzo kontaktowa i chętna do współpracy - od tygodnia załatwia się tylko na dworze; - nie znosi już w mojej obecności różnych przedmiotów na swoje posanie (np. miała zwyczaj, bardzo uciążliwy brać np miskę z wodą i zanosić na swoje legowisko) - zostaje na krótko sama (1-2h) i nic w tym czasie nie niszczy; - załatwia się na dworze z luźno podpięta linką;(02.04 -już ok) - lubi spać na łóżku (nie wiem do końca czy to sukces) - nie jest juz nerwowa, nie zrywa się na każdy gwałtowniejszy ruch - nie ma w niej cienia agresji (oprócz oszczekiwania) Nie wiem czy to dużo czy mało ale uważam, że jesteśmy na dobrej drodze. Jeśłi chodzi o adopcję Polly to uważam, że jeśli znajdzie się dom z ogrodem gdzie zawsze ktoś jest i będzie chęć dalszej pracy z tym psem to do adopcji może iść nawet zaraz. Tylko skąd wziąść taki dom [SIZE=3][COLOR=yellowgreen]zdjęcia Polly u Ulki 12 :26,27,28,29,30,35(w samocho,sylwetka),37,38[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]a tak wygląda Polly dzisiaj:[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i52.tinypic.com/160x9ac.jpg[/IMG] [I][SIZE=3][COLOR=#4b0082]od 27 stycznia Polly będzie przebywała w płatnym DT u ULKI12 [/COLOR][/SIZE][/I]. [I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]od 10 stycznia Rozi przebywała u DT u ladySwallow i już jest w swoim stałym domku!!!. [/COLOR][/SIZE][/I]wątek prowadzić będzie ladySwallow: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199850-Mała-Rozi-pies-który-chce-zniknąć-już-w-BDT.-Socjalizujemy-i-szukamy-DS[/URL]! a tak wygląda Rozi dzisiaj: [IMG]http://lh3.ggpht.com/__PzL0RsYOIA/TTLZwIpwLhI/AAAAAAAACGk/Z2Tach9Ls9E/PICT0049.JPG[/IMG] WPISY W KSIAŻECZCE: odrobaczenia:11.XI(od zadry), 27XI(zapłacone), 28XII(zapłacone),30.I (u ULKI12 dostała tabl.) wirusówki:07.XII(zapłacone) ,12.I tylko Polly,(zapłacone) wścieklizna:----- fiprex- I,20.IV [SIZE=3][B][I][COLOR=#0000ff]29.11-postępy siorek-Polly lata za funią z machającym ogonkiem i wytrzymuje na kolanach,Rozi pozwala się dotknąć i weźmie z ręki. [/COLOR][/I][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][I][COLOR=#0000ff]08.11-dzisiaj sunie zostały zabrane ze schronu-są młodsze bo ok. 4 miesięczne a w bliższym oglądnięciu w złym stanie -miejmy nadzieję że czas pozwoli im dojść do siebie . [/COLOR][/I][/B][/SIZE] [B][I][SIZE=5][COLOR=#8b0000]Sunie mają szansę iść razem do hoteliku za 450 zł.miesięcznie za obie-mamy na 1 miesiąc ale na dalsze nie mamy !!! [/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=#000000][SIZE=2][COLOR=#4b0082]Wątek zakładam chociaż sunie są w zamojskim schronie-to ok 7 miesięczne małe siostrzyczki , Polly ma ok 40cm wysokości liczonej nad przednimi łapkami i waży ok 5 kg ,Rozi jest dużo niższa ale waży pewnie też ok.5kg [/COLOR][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#ff0000]celem wątku jest znalezienie bezpłatnego domu tymczasowego dla siostrzyczki Molly (która już jest w DS) oraz Polly z którą jest w schronie - mniejszej ,nieśmiałej ,przerażonej Różyczki czyli Rozi.[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkslateblue]Polly miała zyskać na sławie rozgłoszonej przystankowej Molly...były domki...ale po jej adopcji zniknęły....szkoda...ale cóż...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkslateblue]To dzięki Polly dowiedzieliśmy się o maleńskiej Różyczce -Rozi ,przebywającej razem z siostrą w odkrytym zamojskim schronie... a idzie zima...[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Polly jest odważną ,głośno domagającą się uwagi sunią,zaś nieśmiała ,mniejsza i przerażona Rozi za wszelką cenę stara się nie odstępować siostry i trzymać się w jej otoczeniu.[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=2]Polly na szansę na hotelik w ok.Zamościa ale trzeba poczekać ..ona da[/SIZE] [SIZE=2]radę ...tylko co się stanie wtedy z mikrusią Rozi,samiutka nie przeżyje długo...[/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Dlatego szukamy dla Rozi bezpłatnego domu tymczasowego ,może być za karmę i weta[/COLOR][/SIZE] obie kruszynki [URL="http://img714.imageshack.us/i/schron2710019.jpg/"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5265/schron2710019.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img43.imageshack.us/i/schron2710015.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7641/schron2710015.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img139.imageshack.us/i/schron2710026.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5779/schron2710026.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=magenta]zdjęcia:strona 8,11,12,15,18[/COLOR][/SIZE] zdjęcia Polly u Ulki 12 :26,27,28,29,30 wydarzenie na FB-14.02.11 [SIZE=3][COLOR=#556b2f]allegro Polly i Rozi-[/COLOR][/SIZE] [URL]http://allegro.pl/polly-i-rozi-daj-ktorejs-dom-a-ona-odda-ci-serce-i1390583211.html[/URL] [SIZE=3]ogłoszenia pozostale na FB :anita_happy,magiraf[/SIZE] [URL]http://www.facebook.com/album.php?aid=13979&id=100001647945860&saved[/URL] [SIZE=3]moje ogłoszenia na FB[/SIZE] [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001675998176#!/profile.php?id=100001675998176&v=info[/URL] [SIZE=3][COLOR=darkred]bazarek:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201514-okularki-do-kompa-od-optyka-noski-botki-na-wiosnę-dla-Polly-i-Pati-do-10.02?p=16241565#post16241565[/URL] ogłoszenia: [URL]http://owi.pl[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] telezoo [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL]http://vegie.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.argetto.pl"]www.argetto.pl[/URL] [URL="http://www.ojoj.pl"]www.ojoj.pl[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.oglosze.pl"]www.oglosze.pl[/URL] [URL]http://psy.elk.pl[/URL] [URL]http://twojeanonse.com[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl"]www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.info-max.eu/index.php"]www.info-max.eu/index.php[/URL] [URL="http://www.oglosili.pl"]www.oglosili.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL]http://www.bazarek.biz[/URL] [URL="http://www.nalepka.info"]www.nalepka.info[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl"]www.darmobranie.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.mamoferte.pl"]www.mamoferte.pl[/URL] [URL]http://adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.aloge.pl"]www.aloge.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.1001ogloszen.pl"]www.1001ogloszen.pl[/URL] [URL]http://www.cret.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL]http://adpost.pl[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.jard.pl"]www.ogloszenia.jard.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL]http://wa.stacja.biz[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl[/URL] [URL="http://www.psiamania.pl"]www.psiamania.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info[/URL] [URL="http://www.topogloszenia.pl"]www.topogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL]
-
[SIZE="4"][COLOR="#ff00ff"]pełne rozliczenia konta Molly zrobię w następnym tygodniu jak wpłyną pieniążki na konto Jo37 i moje z bazarków [/COLOR][/SIZE] [B][SIZE="4"][COLOR="#000080"]nowy wątek Polly i ich trzeciej siostrzyczki maleńkiej Rozi [/COLOR][/SIZE][/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆ-Polly-i-Rozi-ok.6-m-ne-mikrosunie-za-kratami-schronu-szukamy-BDT-dla-Rozi!!!?p=15638733#post15638733[/url]
-
wrzucaj Tola,wrzucaj dzięki bardzo -niech jeszcze Molly pomoże :)
-
[quote name='halinka...']Witam jestem nową właścicielką Molly. Właśnie dojechałyśmy do domku i psinka zrobiła wstepne rozeznanie terenu. Całą podróż przespała z dobnymi pobudkami co by podziwiac krajobraz za oknem. ze stresu lub radości już podgryzła szeleczki...Mollinka biega po nowym domku i wesoło merda ogonkiem. Wygląda na zadowoloną, ale najbliższe dni wszystko pokażą. Generalnie wszystkie jesteśmy szczęśliwe:) pozdrawiamy i ślemy gorące buziaczki :)[/QUOTE] witam nową Pańcie :loveu:
-
[quote name='Ewanka'][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=purple][I]o godzinie 16.00 [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=purple][I]Molly pojechała do DS[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=red]życzę ci malutka dużo szczęścia !!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [/CENTER][/QUOTE] [SIZE="5"][COLOR="#483d8b"] wszyscy życzymy Molly i Pańci bo obie muszą być szczęśliwe[/COLOR][/SIZE]
-
:crazyeye::crazyeye:Ewanko -ty jakaś czarodziejka jesteś czy co?masz taki rozgardiasz psiowy :cool3:,ręka w rozsypce:shake: a jeszcze tak bajecznie opracowujesz na szybko dzisiejsze zdjecia:loveu: powiedz że.... specjalnie szukasz sobie zajęcie bo ...:cool3:też niecierpliwie czekasz ;) a może próbujesz jak najwięcej zapamiętać chwil z wariatkowską Molly bo masz ją w serduchu co?
-
[quote name='Ewanka'][B]....... ich troje ........................................... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images47.fotosik.pl/359/c73a7e580938e31dmed.jpg[/IMG][/B][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/358/db54a1df6b75d42emed.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]djecia robione 15 min temu[/SIZE][/QUOTE] cudne trio:loveu:-wespół w zespół:loveu:aż ...e tam ,chyba nie napiszę:razz::oops:
-
mestudio -dziękujemy:loveu:
-
mialam grzecznie czekać:diabloti:tak sobie obiecalam...:evil_lol:ale qrka za ch...rę nie mogę się skupić na robocie...a tu na złość czas tak się wlecze...:crazyeye: coś tam na pewno się ruszy z Mullistą :mad:no bo musi co nie ...czuję przez skórę :razz:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/358/0948c30a51aee36dmed.jpg[/IMG][/URL] super trójeczka (szkoda Dosi ,ma kubraczek to dziewczynka mogłaby się troszeczkę rozruszać ) ,ciekawe czy dzisaijeszy dzień ,do południa :multi::multi:też pozwoli im na takie zabawy na powietrzu,bo u nas rano było biało...:(