Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Pesteczko -zobaczysz że za parę dni ,już w nowym roku ktoś cię wypatrzy i da domek -ja wierzę :)
  2. qurczę -rok się kończy a Hunterek dalej bez domku :( miejmy nadzieję na lepszy Nowy Rok :)
  3. to ja na kolanach polecę gdziekolwiek żeby tylko to byl nowy domek Tayuśki :)
  4. [quote name='zadra']Wrzucam stan poniesionych kosztów na Szanse do tej pory. 1.Zdjecie RTG w dwóch projekcjach-50pln 2.Szczepienie na wirusówki-15pln 3.3kg karmy Purina Light-25pln Numer konta prześlę Soni na PW[/QUOTE] [B]wpłaty i wyplaty z konta Szansy: 23.12-50zł*zaba* bazarek 30.12-[COLOR="#ff0000"]90zł[/COLOR].zadra saldo:505zł.[/B] dziewczyny jakby się zdarzyło że kogoś pominęłam we wpłatach -to krzyczeć głośno! :)
  5. ***zbieramy na badanie krzepliwości krwi -140zł***
  6. zrobiłam siorkom nowe allegro: [url]http://allegro.pl/polly-i-rozi-daj-ktorejs-dom-a-ona-odda-ci-serce-i1390583211.html[/url] miało być w promocji o połowę tańsz ..ale policzyli normalne ceny -więc nie ma promocji :(
  7. [quote name='Tola']Zgadzam się, chociaz wolałabym, aby ktos inny udostepnił swoje konto; moze sonia71 się zgodzi, bo planowałysmy tak zrobic na wątku szczeniora, a on juz dzisiaj jedzie do DT... Mam troche problemów (choroba w rodzinie) Potem wyslę do soni zapytanie, teraz lecę do weta ze szczeniorem. Będę oczywiście zbierać wszystko i uaktualniac 1 post. Dziękuje wszystkim za chęc pomocy, moze i tej sunie wspólnie odmienimy los...[/QUOTE] dziewczyny mam nadzieję że pamiętacie że [B]nie jestem osobą decyzyjną[/B] w sprawie Szansy tylko na prośbę Toli udostępniłam konto do wpłat,Wy decydujecie komu ,kiedy i ile przelewam ,może wygodniej bedzie jeżeli konto bedzie prowadził ktoś kto bedzie odpowiadał za Szansę -pomyślcie.
  8. ha-to Pollka zmienila makijaż :) funiu jutro puszczę im nowe allegro(będzie promocja) to jak możesz to poczekam na te nowe fotki Rozki a jak się nie uda to i tak Rozka ma .
  9. no to sobie dziewczyna radzi ;)niezłą taktykę obrała-przyklejka jedna :)jutro ma być allego tańsze o połowę to mimo że czekamy na tą sterylkę to puszczę jej dla zorientowania się ,najwyżej jakby się ktoś trafił to poczeka a nóż wszystko się dobrze ułoży i zabieg byłby szybko.
  10. Rodzice wspominala na innym wątku że jutro allegro jest o połowę tansze-taka promocja!niech może Henio skorzysta.
  11. o to super z tą promocją :) to Rodzice ode mnie zrób jedno dla białych suń Elzy i Lalki i drugie dla siorek Janki i Zojki,bo chyba lepiej nawet wspólne niż wcale
  12. Patyśka -ciekawe co tam u ciebie ? [B][I][SIZE=4][COLOR=#8b0000]***zbieramy na badanie krzepliwości krwi -140zł*** [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  13. a teraz bedzie wstyd:oops::oops::oops:funiu która jest na tych zdjęciach-myślalam że Polly bo nie jest taka klucha jak Rozi ale przecież Polly nie ma dodatków brązowych na łepku -czyli to jest Rozi????? qurcze normalnie nie wiem:oops::oops::oops: a i co widzę obróżka jeszcze cała ?to tak na chwilkę czy może już im nie przeszkadza? a na ostatnim zdjęciu to też twoja Coco -jak nie pomyliłam imienia? tzn że siorki mają ławtwy kontakt z innymi suczkami?
  14. wyprzytulowuję,wymiziowuję i wyczochrywuję Tosiulkę :)
  15. przyszlam raniutko do Hunterka ale on pewnie jeszcze zagrzebany w posłanku :)
  16. bialuśkie przytulanki dla czarniutkiej dziewczynki -Tayuśki :)
  17. mizianko dla fana poległych kur-Henia :)
  18. poranne ,zaśnieżone pozdrowka dla Pestki :)
  19. [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Wszystkim obecnym na wątku szczebrzeszyniaków [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]życzę Świąt Bożego Narodzenia [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]pełnych radości,ciepła i miłości a także niosących spokój i odpoczynek [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]oraz[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Nowego Roku spełniającego wszelkie najskrytsze marzenia , pełnego optymizmu i wiary w lepsze jutro.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Wszystkim obecnym na wątku zamojszczaków [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]życzę Świąt Bożego Narodzenia [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]pełnych radości,ciepła i miłości a także niosących spokój i odpoczynek [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]oraz[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Nowego Roku spełniającego wszelkie najskrytsze marzenia , pełnego optymizmu i wiary w lepsze jutro.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Polly ,Rozi oraz wszystkim obecnym na wątku siorek [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]życzę Świąt Bożego Narodzenia [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]pełnych radości,ciepła i miłości a także niosących spokój i odpoczynek [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]oraz[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Nowego Roku spełniającego wszelkie najskrytsze marzenia , pełnego optymizmu i wiary w lepsze jutro.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Pati oraz wszystkim obecnym na wątku suni [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]życzę Świąt Bożego Narodzenia [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]pełnych radości,ciepła i miłości a także niosących spokój i odpoczynek [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]oraz[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Nowego Roku spełniającego wszelkie najskrytsze marzenia , pełnego optymizmu i wiary w lepsze jutro.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. pewnie chętni by się znaleźli:cool3:ale zdaje się ta w czapeczce to jest nieadopcyjna :roll:w przeciwieństwie do tej w pięciominutowym sweterku całkowicie ale to bezsprzecznie adopcyjna i chętna ...:multi:
×
×
  • Create New...