Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Rozka próbuje się uśmiechać czy ze starchu łapie powietrze?
  2. mam slaby wzrok ale....czy w poscie 2 na drugim zdjeciu on nie krwawi ...wydaje mi się że sierść za uchem jest czerwona...oby mi się wydawało :(
  3. kaska przelana-Łajtek trzymaj się :)
  4. [B]wpłata na konto Szansy:[/B] [B]1.20.01-20zł Jasza z mamą[/B] [B]saldo:995 zł.[/B]
  5. no ta ja bardzo skromniutko jednorazowo 10zł.:( -konto proszę.
  6. Patyśka co tam u ciebie dziewczyno-zapomniałaś już o schronie? funiu a jak u niej z robalami i tabletkami? bo przed wirusówkami chyba trzeba by jeszcze raz dać.
  7. Lolalola -to Rozi jest na DT,Polly zostala w hoteliku. Pollinka na zimowy spacerek :)
  8. jak tam Pesteczka?wszystko ok?
  9. nie martw się Tayuśka-jeszcze trafisz na fajny domek a Pańcia niech żałuje że nie wybrała ciebie .
  10. [quote name='sonia71']dostałam takiego maila (nazwisko usunęłam jak ktoś się zainteresuje to podam) -jak chcecie to skorzystajcie: Ewa P-R17 styczeń 2011 o 09:20 Temat: psy cześć !nie możemy pomóc wszystkim psom, to jasne...i smutne...jeżeli jednak bedzie potrzebujący husky lub inny północniak to proszę pisz: [email][email protected][/email]. Cchrony u nas to koszmar, jednostki są na jakim takim poziomie, bardzo mnie ujął Twój tekst, oby więcej takich ludzi. Pozdrawiam-Ewa[/QUOTE] to tylko tak przypomnę ...
  11. juz wyjasniam z zadrą te hocki-klocki z transp.:)
  12. o qrcze lady ale mi nie chodzi o Szansę...
  13. a jak mała zniosła jazdę -dała wam wszystkim popalic?
  14. my już wiemy że ok:) ale IVV to chyba skręci z niewiedzy..
  15. taka puszysta i bielutka na fotach a tu nienajlepszy stan sierści ale jak trzeba to trzeba .
  16. no to super:) to wiesz przy opłacie za hotelik dopisz do rachunku (czyli tam chyba odrobaczenie to ostatnie ,Rozi,wirusówki i te uchole)no chyba że podliczysz teraz wszystko a tylko hotelik na koniec miesiąca .
  17. funiu -no przecież że nie sama :) musiała by być niezłą akrobatką....:)a pamiętasz kiedyś mowiłaś że przydałyby ci się uszy te takie wędzone ,kupiłaś jej może ,bo ja zapomniałam wczoraj ...qrcze:(
  18. [B]wpłata na konto Szansy: 1.19.01-155zł Jo37 (122,50 bazarek sedr. ,30zł p.Katarzyna) 2.19.01-165zł.Havanka bazarek saldo:975zł.[/B]
  19. Pollka a może pochwalisz się obróżką co?tej to chyba nie dasz rady...:)
  20. Patka-buźki dla ciebie :)
  21. dzisiaj Rozka jedzie na wirusowki?dajcie znać jak było. lady -gdyby tylko istniala taka możliwość... to jednak czekamy na ten transporterek to jest najwygodniejszy- dorzucę się do busa.
×
×
  • Create New...