-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
te obróżki to koniecznie !!!!!widzialam te kleszczory u funi ,brrrrrrrr :( -
[B][COLOR=indigo]wypłata i wpłata na konto Polly:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.obróżka,szelki zabezpieczające wydostaniu się psa,smycz z podwójnym zapięciem-50zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.zwrot nadplaty za DTu Ulki12 150zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]BARDZO DZIĘKUJĘ ULCE12 ZA OPIEKE NAD POLLY.:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]W ZWIĄZKU Z PRZENIESIENIEM DEKLARACJI STAŁYCH NA PATI-BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ :loveu:-NADPŁATĘ POLCI TEŻ ZASILAMY BIEDNIUTKIE KONTO PATKI ,DZIĘKI CZEMU MOŻE UDA SIĘ ZAPŁACIĆ CZERWCOWY HOTELIK. [/COLOR][/B] [B][I][SIZE=4][COLOR=magenta]BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OBECNYM NA WĄTKU POLLY I MAM NADZIEJĘ ŻE OD CZASU DO CZASU ZERKNIECIE BY CIESZYĆ SIĘ RAZEM Z NIĄ ZE SZCZĘŚLIWEGO FINAŁU .[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [SIZE=2]PO POWROCIE Z URLOPU PRZYPOMNĘ SIĘ PANI O NOWYM INFO I FOTKACH :) [/SIZE]
-
Patyśka szukaj cienia pod sadowym drzewkiem ,obrzydliwe kleszczory to mogą ci tylko n...ć !? co nie :) a zapomialam napisać że jak wrociłyśmy do hoteliku to Patka na widok funi dosłownie wywinęła mi się z szelek(czyli jakby co to jest bardzo,bardzo sprytna !:) i oczywiście zaprowadziła swoje porządki na wybiegu bo pozostale dziewczyny bez niej się rozbestwiły ;) mialam przyjemność przywitania się z Rudym-od Saby z lasu-który pilnował gospodarstwa :) i takiego cuda jak maleńka Czoco(lub jakoś tak) to chyba dawno nie widziałam -nic tylko nosić na rękach i całować,całować i spełniać zachcianki- ciutkę zagubionej w całej,głośnej, latającej ferajnie :)
-
skoro w owym czasie odlegóśc nie ma znaczenia i ma się stać cudzik -TO OK,NIECH TAK SIĘ STANIE albo jeszcze cud większy cudzik i nasze trzy panienki niech lecą do domków!!!!!!
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
hebanowa księżniczka na poranny jooging po chłodnej rosie! -
[quote name='funia']Kupiłam obroże .Dołożyłąm 9 zł .Doliczam do hotelowania .[/QUOTE] DZIĘKI FUNIU.oczywiście doliczę i jak tylko wpłyną pieniążki wszystko ureguleję . Obrożka już kupiona Kiltix koszt 60zł.-50zl idzie od jogolci:loveu:ja na razie założyłam,10zł sonia71 [B][COLOR=indigo]wplaty i wypłaty z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.gotówka zostawiona na obrożę u weta -51zl[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.mój bazarek 57,50zl[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]3.sonia71 50zł stala od czerwca[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]4.sonia71 9zł. jako brakujące do calego kosztu obróżki [/COLOR][/B]
-
a taki był koniec pięknej niedzieli : "ROBCIE CO CHCECIE...ALE BEZE MNIE!!!! [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/545/dscn4044f.jpg[/IMG] "BABO WEŻ JUŻ PRZESTAŃ-DAJ ODETCHNAC ..." [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5485/dscn4043.jpg[/IMG]
-
idziemy znow na działkę: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/854/dscn3976ps.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2456/dscn3991li.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4109/dscn4033nf.jpg[/IMG]
-
[quote name='IVV']Soniu wyslalm 50zl dla Patysi[/QUOTE] IVV-bardzo,bardzo dziękuję a Patyśka przesyła przytulanko:loveu::loveu::loveu: Patyśka szuka swojego domu - nie wszystko mogę przeskoczyć z moimi chłopakami:mad:i tak byli bardzo wyrozumiali wczoraj :crazyeye:ale w tym wypadku nie moglam zlapać calej ręki za wyciągniety palec pomocy:roll: a teraz jeszcze kilka fotek z przepustki Patki: Sońka atakowala drzwi bo przecież bez niej nie może nic się dziać na klatce ;) a Patka bacznie obserwowała-dołączyć czy nie.... [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7656/dscn3945r.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/64/dscn3930m.jpg[/IMG] balkon z braku przestrzeni w mieszkaniu to jej czasowka ;) [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1509/dscn3845r.jpg[/IMG]
-
no to jeszcze :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dscn4012.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1340/dscn4012.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2461/dscn4016a.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2651/dscn4021x.jpg[/IMG] to na razie tyle -jutro kilka sytuacyjnych :)
-
ciekawe kiedy Wam się znudzi ;)to byla tylko wyjściówka Gwiazdeczki :) [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4083/dscn3981v.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/8215/dscn3961y.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1368/dscn3968v.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2793/dscn3979b.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9107/dscn4009q.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2928/dscn3923m.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6026/dscn3929h.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/dscn3950y.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9708/dscn3950y.jpg[/IMG][/URL] a teraz na działeczce: [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3556/dscn3955.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4775/dscn3959l.jpg[/IMG]
-
pewnie że są fotki:multi:a gdyby Patyśka pozowała ja przystało a nie ciągle kręciła się i wiercila a już w momencie pstryknięcia osiągnęła mistrzostwo świata i większość fotek to tył łepka lub dooopka:evil_lol: ogólnie spędziliśmy super dzień,nie polała się krew Patka cała i Sońka też choć taki respekt wzbudziła w Patyśce i od razu pokazała jej że może robić co chce i gdzie chce ale Pańcia jest "nietykalna i wara obcym". Patyśka niechętnie wsiada do auta ale z pomocą, w czasie jazdy jest bardzo grzeczna i wszsytko obserwuje a potem leży spokojnie można daleko jechać ,,schody na 4 piętro były przyczyną strachu który po południu całkowicie zniknał i sprytnie pokonała je,najlepsze miejsce w domu to balkon,daje się miziać obcym ale przerażają ją maluchy na rowerkach ,biegające i krzyczące :mad: a teraz fotki : zapoznanie:eviltong: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/dscn3934w.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6981/dscn3934w.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6230/dscn3847i.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2897/dscn3880y.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8213/dscn3882m.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8858/dscn3909.jpg[/IMG]
-
sorry jogolcia ;) ale dzisiaj nie poleżycie pod gruszą bo Patka rozważa leniuchowanie wśród rabatek ,truskawek i ...szczypiorku :),oby tylko nie "strzelila focha" jak to mówi mój syn -zapowiada się fajny dzień :)
-
to ja bedę trzymać kciuki,choć nie wiem czy będą działać z takiej odległości :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayuśka to dzisiaj to dzisaij chyba nie wyjdzie z chłodnej budki :) -
jogolciu:loveu::loveu::loveu: obróżka już pewnie na szyjce Patki-dzięki Tobie:loveu: kleszczory bedą zwiewać na drugi koniec sadu:diabloti:
-
[B][I][COLOR=blue]zaczął się czerwiec-do zaplaty mam hotelik 300zł a konto ma minusie po opłaceniu badania krwi :([/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]czekam na rozliczenie bazarku oraz Polci,ja też dorzucę 50ZŁ,(więcej nie mogę bo skończyło się allegro i też muszę wznowić ) ale i tak będzie brakowało dużo:(BARDZO PROSZĘ OSOBY KTÓRE DEKLAROWAŁY SIĘ O WPŁATY GROSIKÓW. [/COLOR][/I][/B]
-
oj,Patysia zaniedbałam cię dzisiaj ;)
-
eh....., Patka BEDZIE DOBRZE- ZNAJDĘ CO DOM,PRAWDZIWY DOM !
-
tak naprawde to zawsze jest nie ten czas-a to zima,a to święta,a to wyjazdy a to .... :;)-Pesteczka super kropeczka :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
i tak bedzie co ma być-nie na wszystko człowiek ma jakiś wpływ choc pewnie nieraz mógłby zrobić więcej niż już zrobił-dobra,Tayusia -hebanowa księżniczka dzisiaj szczegolnie musi szukac cienia--ufffff będzie gorąco ... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
ja tylko odwiedzę ...coby Hunterkowi dobre fluidy przeslac by się wszsytko ułożyło. -
delfy jak najbardziej dołączaj do nas,Patyśka jest tak ruchliwa że może być nas w sadzie jak najwięcej :) funia -to co ty nie wiesz że jak się kobieta uprze a jeszcze w czasie burzy hormonów -to zawsze dopnie swego ;)
-
[quote name='Tola'] SIZE=3][B][COLOR=sienna]konto udostępniła sonia71[/COLOR]:loveu:[/B][/SIZE] Stan konta na 13..03.2011[/B][/COLOR][COLOR=black][B]: [COLOR=sienna][U]818,96 zł[/U][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR] Z powodu wyjazdu w czasie ktorego zapewne nastąpi rozliczenie Szansy za szpital i za porozumieniem z Tolą przelalam dzisiaj kwotę 818,96zł.-wg stanu konta -na konto bankowe Zamojskiej Fundacji dla Zwierząt i Srodowiska w Zamościu a tym samym mój udzial w zbieraniu funduszy dla Szansy jest zakończony. Proszę o potwieredzenie na wątku czy pieniążki dotarły. życzę suni szczęścia w nowym domku i oby nigdy więcej nie trzeba było zbierać pieniążków na jakiekolwiek leczenie-BĄDŻ SZCZĘŚLIWA SZANSO!!!!