Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16939
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Może jak z sue będziemy robić bazarki to trochę na psiaka się uda.
  2. Maciuś zrobił się pieszczoch,ręka już mu nie straszna.Jak wpadnie w fazę miziania,to wręcz trudno się opędzić. Nawet mruczando z zadowolenia potrafi uskuteczniać. Mnie nie omija,owszem pozwala na głaskanka,drapanka itp ale to syn we wszystko go wprowadza. Maciuś jest bardzo puchaty.
  3. Zapomniałaś chyba o100 zł zaległego długu za poprzednie sterylki u mojego weta.Oddałaś mu z bazarku maseczkowego.
  4. U mnie mój adopciak Buli kradnie zabawki kotom,dewastuje je kompletnie. A ma swoje olewa.
  5. To się przyznam.Cały czas podglądam Gajulkę.Cudna jest,przeurocza. Widok jej pycholka zawsze poprawia mi humor. Tzn. trzy mordki tak na mnie działają-moje dwie i Gajki.
  6. Droga Elik! Pytałam o wpłatę na Arusia i Sarcię Muszę Cię przeprosić.Wpłacałam na Cebulka 3o zł ,tyle co na Staruszków i stąd pomyłka. Jak by mało było wpadek to zapodziałam numer konta Arusia i Sarci.Proszę podaj.Zaraz przeleję za kwiecień i maj. Przepraszam najmocniej.
  7. Do mojej deklaracji chociaż 5 dodam.Więcej nie mogę.Jutro przelew.
  8. We wtorek przeleję obiecaną kwotę.
  9. Biegaj szcęśliwy za tęczowym mostem.Tam już nic nie boli.
  10. Skromniutko u mnie ale do kwietniowej deklaracji dorzucę 20 zł.Oby Cebulek przeżył! Strasznie mocno zaciskam kciuki.
  11. Właśnie skontaktowałam Dorę z moim fachowcem od kompów.Obiecał,że podjedzie.Resztę mieli załatwiać osobiście.
  12. Mocno zaciskam kciuki i tak jak Ty jestem pełna podziwu dla organizatorów,wykonawcy i wspierających.
  13. Trzymam mocno te kciuki!Pomimo tak niesprzyjających okoliczności-wielki sukces w organizacji transportu!
×
×
  • Create New...