Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16962
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Gratulacje dla obu pań.
  2. Czekamy na lepszą aurę.W tej chwili nie ma szansy po zabiegu wypuścić na zewnątrz.Trzy u mnie na tymczasie,więcej nie dam rady tym bardziej,że moje dwa muszę izolować od tymczasowych.
  3. Była pani z Lublina chętna na buraska a za jakieś 15 minut dostałam smsa,że nieaktualne...
  4. Tosia sama wyszła ale jak nikogo w pokoju nie było.Weszlam-paniczna ucieczka i fuczenie.Postep jest bo prycha ale już nie gryzie,nie drapie.Dala się z dziury wyciągnąć i nawet chwileczkę na rękach pobyła.
  5. To czekamy do poniedziałku.Dzielny chłopak.
  6. Och ten uśmiech..Niepowtarzalny.
  7. Wyjęłam koteczka z klatki,ile może tam siedzieć.Sama nie chce wyjść.Niestety Tosia boi się przestrzeni,od razu pod krzesło a potem zaszyła się w niedostępnym kąciku i tam siedzi.Jedyna pociecha, że przy wyjmowaniu nie gryzła i nie drapała.
  8. Czekamy do jutra z zaciśniętymi kciukami.
  9. Dziękuję.Chlopaki rozkoszne.Tosia na mój widok uruchamia motorek ale z klatki nie chce wyjść.
  10. Kciuki dalej zaciśnięte
  11. Też jestem zdziwiona.Troche ze strachem pierwszy raz ją głaskałem.
  12. Dzięki za chłopaków. Koteczka stopniowo przerodziła się w miziulca,deptacza,gracza.Jak przerwę to łebkiem traca rękę.Pomalutku dała się dotknąć a potem z dnia na dzień było lepiej. Tylko na razie nie chce wyjść z kenela. Nazwałam ja Tosia.
  13. Kochany kocurek. Wspaniałe wieści.
  14. Pomogło.Od tamtej pory Czarek zabrany z Izbicy razem z Maćkiem nie ma białej dziury.Moze warto spróbować.Plyn służy do piel.uszu u kotów i psów.Moze warto spróbować.
  15. Tyski,ja w sprawie pupinki Krecika.Moj kot z Izbicy miał zmianę grzybiczą z łysym plackiem.Nie pomagały żadne maści p.grzybicze.W końcu wet.polecil to.
  16. To dziś te badania.Kciuki i oczekiwanie.
  17. Fajnie,że Pan informuje sam co się dzieje,jakie są zachowania Amika.Z tego co piszesz widać, że podszedł do sprawy bardzo poważnie i w/g mnie łatwo się nie podda.
  18. Poprzednio jak wstawiłam to post przepadł
  19. Amik jedzie po nowe życie.Madry łobuziak z niego.Pewnie wyczuje, że to jego miejsce na ziemi.
×
×
  • Create New...