Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16965
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Trafiłam na ten wątek z bazarku Nadziejki.Przeczytalam i też łzy pociekły.Na skrome 10 zł stałej jeszcze znajdę. Kończę bazarek, będę robiła następny niedługo.czesc dochodu będzie na staruszka.Poprosze dane do przelewu.
  2. Miałam właśnie telefon z Katowic z ogłoszenia Bgra.Pani prosiła o wstępną rezerwacje koteczki bo mąż w pracy a tak się wszystkie podobają,że jeszcze przedyskutują który kotek.
  3. Dziękuję Bgra,Tyska. Zamartwiam się tymi kotami na wolności.Co słyszę z domu to zaczynają się kocie wesela a ja nie mam gdzie przetrzymać po zabiegach. Dziwię się też, że inne koty w typie moich u szczebrzeszyniakow znajdują domy a moje nie.Moze dlatego, że jestem BDT i mogę sobie poczekać.
  4. Mnie też to bardzo męczy,jak je rozdzielić.Ciezko rozstawać się z tymczasowymi.Teraz będzie gorzej, są przeurocze.
  5. Czekałam na jakieś wieści,już miałam pytać. Psica jest przeurocza. Zdrówka,jeszcze raz zdrówka!
  6. Podtrzymujesz mnie na duchu....to się bardzo liczy.
  7. Aż dziwne,że zdołałam zdjatko zrobić.
  8. Tak się kończą w tej chwili próby zdjęć upozowanych kotów.Jak mnie widzą to do mnie gonią.Chca się myziac, dostać głaskania, poocierać.
  9. jZ adopcjami u mnie jak widać.Zostala trójka,która wymaga sterylizacji,kastracji.Musze poczekać na odpowiednie warunki pogodowe. Czemu moje kocurki nie znajdują domku?W podobnym typie idą do adopcji a moje nie.
  10. Jak by tak pozowały to też bym miała talent.Tylko nie wiem jak trzy młode,zdrowe koty mogłyby być jak statyści na życzenie.
  11. Widocznie moje nie laleczki tylko zwyczajne koty.
  12. Koty by mi zaczarowała?Sprzęt do robienia zdjęć mam dobry.
  13. Przydałaby się jakaś adopcja.Miejsce by było dla nastepnego.
  14. Cieszą chociaż takie wieści.Oby tylko kocurki nie żyly z bólem.Jezeli po operacjach,korektach jest ulga w bólu to już wielki sukces.
  15. Jak Karty po zabiegu?Już minęło trochę czasu.Udalo się?Bo była mowa, że dopiero za jakiś czas okaże się jakie efekty.
×
×
  • Create New...