Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. A te złapane dzisiaj widziałaś?Takie piękne bure jest....
  2. Ja wiem na co wpłacałam i ile tylko dlatego, że założyłam swój wątek i tam wszystko jest.Dora chciała podciągnąć moje koty pod szczebrzeszyniaki co mi nie odpowiadało.Tak samo nie odpowiadI mi nacisk żeby pieniądze z moich bazarkow szły n karmę.Bard,o ważne jest,żeby koty miały miejsce w razie choroby,konieczności leczenia.
  3. To ja rozumiem,że z 980 zł,które poszło z moich bazarkow od połowy grudnia na szczebrzeszyniaki można zrezygnować.
  4. Na razie daje im spokój.Bardzo zestresowane są.Chociaz to były wieczne głodomory to pełnej michy nie ruszają, siedzą przycupnięte.A Bolek przy klatce krąży i nie wie co się dzieje.
  5. Dziękuję Sue za załatwienie spraw związanych z wypożyczeniem klatki- łapki (terminy transport). Dwa już u mnie.Zostal jeden na dworze .
  6. Az strach się odzywać,ale ja karmię koty od 9 miesiecy-bylo 9 od października 7.Do stycznia były na dworze,od stycznia 3 tymczasowa mam.I mam lisa,który grasuje.wiec mogę coś powiedzieć na temat ilości karmy. Nie piszcie o nagonce.Kazdy ma prawo wiedzieć. Tymczasuje, karmię, organizuję sterylki, profilaktykę zapewniam,ostatnio wyadoptowane-MOJ WYBÓR. Jest pytanie trzeba spokojnie odpowiedzieć,dla kogoś niejasne-zmienic.Nawet dla jednej osoby,która bądź co bądź pomaga TUTAJ. Nie od razu NAGONKA
  7. Wczoraj i w niedzielę bylo bardzo dużo telefonów o Bolka.Dwa bardzo konkretne.w tym wypadku mieli oddzwonić.I cisza.Mam numery innych zainteresowanych,którym mówiłam, że oddzwonię. Co do kocurka to pojawił się problem.Od ponad tygodnia miał małą rankę za uszkiem.Byly jeszcze we trójkę.Niegrozna,zasychająca ranka od wczoraj zrobiła się paskudna.
×
×
  • Create New...