Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. https://www.olx.pl/d/oferta/jestem-iva-szukam-domku-CID103-IDL55Hr.html Ivcie oglosilam na Rzeszów.Wyroznione na tydzień.
  2. Głaskanie Saszki zaowocowało mruczeniem i myzianiem.
  3. https://www.olx.pl/d/oferta/taka-mala-taka-fajna-ivcia-szuka-swojego-domku-swojego-czlowieka-CID103-IDL4pEf.html Na Zwierzyniec, wyróżnienie na tydzień.
  4. https://www.olx.pl/d/oferta/czy-ktos-pokocha-ivcie-CID103-IDL454I.html Oglosilam Ivcie na Zamość.Wyroznione na miesiąc.
  5. Małe,czarne ma apetycik.Przedwczoraj podałam od robali i odpchlanie. Mama małego po zabiegu.Dzikus.Okolo 2 lata.
  6. A jak kociczka to jak.Male to to.Znowu nie jestem pewna.
  7. Znajomi z Warszawy sa na letnisku.Przyszla do nich kotka z dwojka młodych.Stad czarnulek u mnie.Drugiemu znalezli dom.Zostala dzika kotka. Dzieki pomocy Sue,która udostępniła łapke i załatwiła ekspresem termin sterylki kotka juz nie bedzie rodzić. Kotka bezdomna napewno.Juz w lecznicy. Za zabieg zapłaca znajomi.
  8. Oby każdy adoptujacy miał takie podejście. Wyrzuconych psów,kotów w okresie wakacyjnym dość widziałam.Od 35 lat mieszkam przy wylotowej z turystycznej miejscowości,pod lasem.
  9. Podobnie myślę.Adopcje po wczasach,wyjazdach.A co zrobią w przyszlym roku?Też będzie sezon na wyjazdy...
  10. Musialam przygarnąć,ratować. Małe,o.k 3 miesiecy.
  11. U mnie poza bazarkiem też na miseczkę karmy przysłowiowa grosik się znajdzie.
×
×
  • Create New...