Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Po 12 latach zaangażowania w kocie nieszczęścia ciągle nie mogę uwierzyć że takie istoty nazywają się "ludźmi" I ciągle jestem w szoku. Dlatego pewnie nie mogę przestać pomagać jak umie.
  2. Zapraszam
  3. Uhm..Pani z tych,co tylko odpowiada,sama nie pisze. Zapytam.
  4. Odczekam kilka dni.Ale nie ukrywam,korci mnie pytać....
  5. Ja też cieszę się z postępów w zachowaniu Ivci.
  6. Pelasia jest przemiła. Był problem-nie chciała jeść.Okazalo się,że je tylko karmy z rybką. Ciężko jej to idzie(wogole nie ma zębów). To je. Pomimo,że piszę mus,trzeba jeszcze rozdrabniać.
  7. Tak koło dyszki ale mocno sfatygowana.Jeszcze w zeszłym roku rodziła,był zaawansowany kk,pyszczek w fatalnym stanie... Teraz bezzębna,wyleczona,straszny pieszczoch.
  8. Szykuję się do następnego bazarku. Część będzie na ten dług wcale nie taki mały.
  9. Napiszę trochę o Pelagii. Kotka przyjechała w sobotę.Od tamtym pory do dzisiaj nic nie jadła. Okazało się, że karmy na bazie rybek tylko lubi. Koteczka trzeba było usunąć wszystkie zęby, chorowała długo no i wiek. Jest bardzo miziasta,przytulasna.Posiedzi na parapecie,poociera się,pozwiedza i idzie spać.
  10. Pani od Ivcia obiecała coś dzisiaj podesłać. Pisała, że koteczka wczoraj po pięciogodzinnej jeździe była zmęczona i zestresowana.
  11. Przed chwilą dostałam wiadomość,że Ivcie odebrali w Krakowie adoptujący.Jeszcze kawałek do domu mają.
  12. Ivcia właśnie pojechała.Za jakieś 4 godziny będzie coś nowego.
  13. Sue!!! Policz ile zostało długu po Pelasi w lecznicy Będę robila bazarek to część na ten dług .
  14. Mowisz-masz
  15. Pelagia przyjechała do mnie.Straszny myziak!!!!! Mało tego-jest śliczna!!!
×
×
  • Create New...